Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Royal Unibrew, Albani Giraf Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    Royal Unibrew, Albani Giraf Beer

    Butelka 0,33,zawartość alkoholu 7,2%.Żartobliwa odpowiedż browaru w Odense na "Elefanta" Carlsberga.Nawet komin browaru jest pomalowany w żyrafie łatki a przy browarze jest brama ze słupami w ten sam deseń-parodia bramy słoni w Carlsbergu.
    Piwo mocne.Barwa cytrynowa,piana nawet ładna ale krótkotrwała.W smaku delikatnie słodkawe z goryczkową nutą.Czuć chmielenie i czuć,że to mocne piwo.Nie przepadam za mocnymi piwami ale to było całkiem niezłe.Jako ciekawostkę podam,że etykieta jest taka sama jak w 1986r kiedy piłem to piwo pierwszy raz.
  • Chmielosz
    Junior
    • 02-2005
    • 27

    #2
    witam

    od ostatniej wizyty w kopenhadze w mojej lodóweczce w gdańsku chłodzi się żyrafka z Odense i czeka na odpowiednią okazję do spróbowania
    pozdrawiam
    Chmielosz

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Aktualnie piwo ma 7,3%:
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • Chmielosz
        Junior
        • 02-2005
        • 27

        #4
        albani w gdansku?

        witam, ostatnio w jednej z dzielnic gdanska - na przymorzu widziałem dostawczaka z logo browaru Albani - ciekaw jestem czy może ktoś wie o pojawieniu się tego browaru w sklepach w gdańsku?
        Chmielosz

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎