Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Harboe, Påske Bryg

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3597

    Harboe, Påske Bryg

    Kiczowata puszka z owieczkami zdecydowanie odstaje od poziomu opakowań, do jakiego mnie przyzwyczaił Harboe.
    5,7%, ciemnożółta barwa, wszystkie cechy nie odstające od poprawnego taniego jasnego pełnego. Da się wypić.
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.
  • rotmistrz
    Senior
    • 06-2005
    • 469

    #2
    Ja zaliczyłem je z butelki, kolor: ciemno żółty, klarowny, piana: biała wysoka trwała, drobnoziarnista po opadnieciu pełny kożuszek na calym licu, zapach: słodowo-chmielowy, smak: łagodna goryczkaszczypie w język w koncowej fazie, posmak tanich koncernówek, etykiety: informacje o piwie nie pełne brak ekstraktu, alk. 5,7%, koloystyka nawiązuje do świąt Wielkanocnych żółto-zielona-biała z jajkami na pierwszym planie. Ogólna ocena 3,25.

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Foto:
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • ArtK31
        Senior
        • 04-2005
        • 708

        #4
        Piwo to pojawiło się w sieci sklepów Netto, w puszcze 0,33, cena niecałe 3 zł.

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12171

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ArtK31 Wyświetlenie odpowiedzi
          Piwo to pojawiło się w sieci sklepów Netto, w puszcze 0,33, cena niecałe 3 zł.
          Aczkolwiek nie we wszystkich, ale mi udało się dostać puszkę chyba taniej. Piwo wielkanocne, czyżby w Danii nie zeszło?

          W składzie syrop glukozowy

          Symbo P12 wskazuje na 12% ekstr.

          Aromat - syropowo-cukrowo-słodowy.
          Piana - średnia, dość szybko znika do znikomej obwódki
          Barwa - nie za mocna herbata
          Wysycenie - norma
          Smak - no czuć ten syrop, podstawa jest syropowata, słodkawa, właściwie słodka, gęsta, skontrowana nawet dość wyraźną na finiszu goryczką
          Treściwość - zdecydowanie treściwe

          Ten syrop glukozowy dał tyle treści? Takie trochę syropkowate. Taka dobra baza, dla lżejszych piw marketowych Trochę jak cola, szlachetne to piwo nie jest, ale pijalne owszem.

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12171

            #6
            Mała puszka
            Attached Files

            Comment

            • wpadzio
              Senior
              • 06-2011
              • 2645

              #7
              W delikatesach na rogu Moczydłowskiej i Stryjeńskich taka właśnie puszka 0,33l za jednego złocisza. Warka do 6 stycznia.
              Last edited by wpadzio; 26-12-2016, 12:06.
              Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
              Serviatus status brevis est
              3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

              Comment

              • Kolesław
                Senior
                • 03-2004
                • 1130

                #8
                W samą porę

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎