Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Breugems, Zomers Witje

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • GaryFisher
    Senior
    • 10-2009
    • 739

    Breugems, Zomers Witje

    Breugems, Zomers Witje [a.5.6%;e.11*Plato;24EBU;7EBC]

    Słody i zboża: słód pilzneński i pszenica
    Chmiel: Safier i Saaz

    Kolor: słomkowo-mleczny, mętny [5]

    Piana: drobno/średnioziarnista, wysoka i dosyć sztywna, opada w umiarkowanym tempie, jest wspomagana przez ulatniające się grube bąble gazu, przed końcem degustacji pozostały, gruby kożuch nieznacznie dziurawieje [4.5]

    Zapach: przeniczno-cytrusowo-korzenno-drożdżowy z wyraźnym, żywiczno-ziołowym aromatem chmielu, czuć goździki i banany, całkiem treściwy [5]

    Smak: w smaku też treściwy, pszeniczno-chlebowo-drożdżowy z żywiczno-ziołowym, intensywnym jak na wita aromatem, goryczka nie za silna ale wyraźnie zarysowana, w tle suszona morela i trawiastość, też sporo cytrusów, kwiatów i kolendry, zostawia posmak ześrutowanej pszenicy i słodu pilzneńskiego; trochę za mocno je schłodziłem, chciałem być mądrzejszy i schłodziłem to tak jak się chłodzi wita, a na flaszce sugerują serwowanie w temp. 8-10*C [5]

    Nasycenie: wysokie produkujące grube bąble, kapsel głośno strzelił przy otwarciu, kiedy mieszałem osad z dna mając resztkę piwa, piana zaczęła wyłazić z butelki [5]

    Opakowanie: bezzwrotna flaszka 0.33l, etykieta biała z zieloną trawką, motylkami i słonecznikami, a pośród nich logo z blondynką z rozwianymi włosami, kapsel goły, złoty [4.5]

    Producent: Breugems Brouwerij te Zaandam; www.breugemsbrouwerij.nl
    Zakupione w: Melger's Wijn en Dranken w Haarlemie
    Degustowane: 09.03.2013r. ok. godz. 14:00 w Haarlemie
    Data ważności: powinna być wycięta na brzegu etykiety ale nie jest
    Soundtrack: "Dante XXI" by Sepultura

    Click image for larger version

Name:	Breugems Zomer Witje 5.6%.jpg
Views:	1
Size:	59,8 KB
ID:	2087747
    Last edited by GaryFisher; 10-03-2013, 17:08.
    Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎