Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grolsch, Grolsch Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mario_Lopez
    Senior
    • 08-2009
    • 991

    #46
    Pozwoliłem sobie dzisiaj na odrobinkę burżuazji, i zakupiłem sobie butelkę w kerfurze, za cenę coś prawie 7 złotych (dodam iż zakupiłem je ze względu na ładną butelkę z krachlą).
    Piwo moim zdaniem nie warte swojej ceny, piany brak w moim przypadku, trochę za słabo nagazowane, zapach słabo wyczuwalny. Kolejny dowód na to, że polskie koncerny, potrafią zepsuć każde piwo.
    Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
    Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


    EBE EBE

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mario_Lopez Wyświetlenie odpowiedzi
      Kolejny dowód na to, że polskie koncerny, potrafią zepsuć każde piwo.
      Póki co KP nie produkuje tego piwa. No chyba, że masz na myśli, że SABMiller je zepsuł, ale on polski bynajmniej nie jest. Kulczyk ma jedynie 3% akcji.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • gobong
        Senior
        • 04-2005
        • 658

        #48
        Uwaga to nie jest porcelanka, tylko tworzywo. podczas wyprazania butelek z takiej z krachli zostały same druty, reszta w postaci kleksa z tworzywa na dnie piekarnika. Butelka a tym bardziej napój w nim zawarty nie wart nawet połowy ceny.

        Comment

        • HubertJ
          Senior
          • 05-2007
          • 188

          #49
          Dostępny w Polsce jest już Grolsch w butelkach szklanych 1500 ml (z zamknięciem patentowym). Całość jest w kartoniku z polskimi napisami. Zakupiłem w PiP w Szczecinie za 14,99 zł. Ciekawe czy to jakaś promocja, czy stała cena.

          Comment

          • lisiewski
            Senior
            • 12-2009
            • 459

            #50
            Bardzo przyjemne piwo, którego dystrybucją ostatnio zajmuje się w Polsce KP (od lipca 2009 r.) W związku z tym cena tego piwa się poprawiła. W Kerfurze promocja 3,99 PLN za 450 ml (patent). Kupiłem pół kartonu

            Comment

            • CyboRKg
              Senior
              • 04-2010
              • 593

              #51
              Pojawilo sie dzis w sklepie na moim osiedlu w takich cenach, ze kopara mi opadla! Myslalem, ze krotka data, ale nie - do 7.07.10. Dotad byla tylko butelka 0,45l w cenie 5,30zl. A dzis pojawila sie duza dostawa: puszka 0,5l - 2,10zl i butelki 0,33l - 1,80zl! Puszki dostepne w 4-pakach, a buteleczki w porecznych 6-pakach. Jutro podjade autem, bo nie chce mi sie nosic
              "Jedno pivo ne vadi!"
              "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

              Comment

              • Gambrinus
                • 06-2001
                • 696

                #52
                Kolejne podejscie (po trzech latach) i kolejne rozczarowanie. Tym razem zakupilem czteropak butelek z zamknieciem patentowym 0.45 l za $8.49. Kolejna porazka; kwasne, slaba goryczka, kompletnie bez wyrazu.
                Popieraj małe browary!!!
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CyboRKg Wyświetlenie odpowiedzi
                  Pojawilo sie dzis w sklepie na moim osiedlu w takich cenach, ze kopara mi opadla! Myslalem, ze krotka data, ale nie - do 7.07.10. Dotad byla tylko butelka 0,45l w cenie 5,30zl. A dzis pojawila sie duza dostawa: puszka 0,5l - 2,10zl i butelki 0,33l - 1,80zl! Puszki dostepne w 4-pakach, a buteleczki w porecznych 6-pakach. Jutro podjade autem, bo nie chce mi sie nosic
                  No to widać ładnie się gotują z tym piwem.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • Mikko
                    Senior
                    • 12-2008
                    • 583

                    #54
                    Trochę nie trafili z ta obniżką cen (chyba że to jednorazowa promocja). Polak widząc drogie, 'zachodnie' piwo weźmie z półki bez namysłu, spoglądając z niesmakiem i wyższością na biorącego w tym samym czasie bączka z Noteckim

                    Śmiem twierdzić że po Carlsbergu, Heńku i Peronim - Grolsch stanie się 'kultowym' piwem polskiej burżuazji kredytowej

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
                      Trochę nie trafili z ta obniżką cen (chyba że to jednorazowa promocja). Polak widząc drogie, 'zachodnie' piwo weźmie z półki bez namysłu, spoglądając z niesmakiem i wyższością na biorącego w tym samym czasie bączka z Noteckim

                      Śmiem twierdzić że po Carlsbergu, Heńku i Peronim - Grolsch stanie się 'kultowym' piwem polskiej burżuazji kredytowej
                      No taka była idea, ale jak widać nie do końca udało się ją wcielić w życie.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • tfur
                        Senior
                        • 05-2006
                        • 1301

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
                        ...polskiej burżuazji kredytowej.
                        a tu mnie zaciekawiłeś. kogo masz na myśli?
                        veni, emi, bibi

                        Comment

                        • Mikko
                          Senior
                          • 12-2008
                          • 583

                          #57
                          Siebie min.
                          Tu artykuł coby OT nie robić bo to nie miejsce
                          http://www.przekroj.pl/wydarzenia_kr...1.html?print=1

                          Comment

                          • CyboRKg
                            Senior
                            • 04-2010
                            • 593

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
                            Śmiem twierdzić że po Carlsbergu, Heńku i Peronim - Grolsch stanie się 'kultowym' piwem polskiej burżuazji kredytowej
                            Pamietam, ze dawniej kiedy dobry alkohol kupowalo sie jeszcze za walute w Pewexie, a piwo czasem rzucano na sklepy - dwie marki byly dosc dostepne w Polsce i uwazane za synonim zachodniego luksusu: Heineken i Grolsch wlasnie. Dla mnie to zadna nowosc.
                            Teraz kiedy od lat holenderski Heniek jest u nas nieosiagalny (raz kiedys z braku szampana wznosilem toast noworoczny Henkiem 0,6 made in nederland), nadal mozemy sie cieszyc importowanym Grolschem. Lepiej mi podchodzi niz produkowane w Polsce koncernowki klasy Premium w zielonych butelkach. Bardziej od Grolscha smakuje mi tylko wloskie Peroni. Ale po takie piwka siegam tylko latem.
                            "Jedno pivo ne vadi!"
                            "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CyboRKg Wyświetlenie odpowiedzi
                              Bardziej od Grolscha smakuje mi tylko wloskie Peroni.
                              Smakuje i Peroni to paradoks, w sobie sprzeczność sama. W Peronim nie ma nic do smakowania. Piję się to jak wodę mineralną.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • CyboRKg
                                Senior
                                • 04-2010
                                • 593

                                #60
                                Bo w czasie upalu wlasnie do tego to sluzy. A w Rzymie, gdzie Peroni powstaje - czasem potrafi przygrzac W kazdym razie lepszy importowany Grolsch i importowane Peroni niz nasze koncerniaki. Nie liczac produkowanego w Tychach Pilznera Urquela, ale wyjatek potwierdza regule
                                "Jedno pivo ne vadi!"
                                "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎