Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grolsch, Grolsch Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CyboRKg Wyświetlenie odpowiedzi
    Bo w czasie upalu wlasnie do tego to sluzy. A w Rzymie, gdzie Peroni powstaje - czasem potrafi przygrzac W kazdym razie lepszy importowany Grolsch i importowane Peroni niz nasze koncerniaki. Nie liczac produkowanego w Tychach Pilznera Urquela, ale wyjatek potwierdza regule
    To ja wolę Lecha Free. Przynajmniej w palnik nie daje.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • darko
      Senior
      • 06-2003
      • 2078

      #62
      Kupiłem toto w półtora litrowej butelce, oczywiście dla butelki . A piwo przeciętne, za wytrawne jak dla mnie, czuć goryczkę i przyjemny, słodowy zapach. Jakoś mi przypomina Tysquella...

      Comment

      • lisiewski
        Senior
        • 12-2009
        • 459

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CyboRKg Wyświetlenie odpowiedzi
        Teraz kiedy od lat holenderski Heniek jest u nas nieosiagalny (raz kiedys z braku szampana wznosilem toast noworoczny Henkiem 0,6 made in nederland), nadal mozemy sie cieszyc importowanym Grolschem. Lepiej mi podchodzi niz produkowane w Polsce koncernowki klasy Premium w zielonych butelkach. Bardziej od Grolscha smakuje mi tylko wloskie Peroni. Ale po takie piwka siegam tylko latem.
        Holendrzy wstydzą się, że akurat taki sikacz bez wyrazu stał się synonimem ich piwowarstwa. Ogólnoświatowa machina marketingowa robi ludziom wodę z mózgu. Co się zaś tyczy "smaku" Peroni to powstrzymam się od komentarza.

        Sam Grolsch zaś jest sensowną alternatywą dla innych koncerniaków. Ale tylko pod warunkiem, ze w pobliżu nie ma niczego lepszego z importu czy dobrego krajowego browaru regionalnego.
        Last edited by lisiewski; 19-12-2010, 15:52.

        Comment

        • Pery77
          Senior
          • 03-2011
          • 142

          #64
          Dość powszechnie dostepny holenderski lagerek. Smakuje z pewnoscią lepiej od zwykłego Heinekena Nie zły aromacik i dość lekki smak. Troche goryczki. Kolor typowy jak na lagery. Kiedy nie ma zbyt dużego wyboru a z polskich sa tylko koncernowe to biore go od czasu do czasu. Fajna jest też ta tłoczona butelka a zamykanie wyróżnia się wśród zwykłych kapsli.

          Comment

          • szu29
            Member
            • 04-2011
            • 98

            #65
            rozczarowałem sie tym piwkiem . Spodziewałem sie bomby a to piwo jakich wiele i to za zbyt dużą cene . Nowy Sącz REAL 4,99zł oceniam na 2/5
            http://www.bogatyojciec.pl/?A=59337

            Comment

            • sandacz
              Senior
              • 01-2007
              • 345

              #66
              Piwo kanoniczne, klasyczne.
              Klasyczny bezpłciowy sikacz o drażniącym metaliczno-kwaskowym smaczku w kulawym akompaniamencie chemicznej quasi-goryczki, pozostawiający po przełknięciu wielką, zieloną dziurę smakową.

              Comment

              • Javox
                PremiumUżytkownik
                • 11-2009
                • 6130

                #67
                No niestety... to raczej pospolite piwo... może trochę bardziej goryczkowe ale w typie ełro...
                Postanowiłem sprawdzić czy jakiś cud się nie stał i "ten" Grolsch nie nabrał jakiegoś konkretnego smaku...
                Przetestowałem dwie wersje i zgodnie z nadrukami potwierdzam że to premium eurolager...
                Za tą cenę mamy do wyboru np. jakiegoś niemieckiego Zwickla o klasowym smaku... więc nie polecam Grolscha premium lager i nie korzystam w przyszłości...
                Attached Files

                Comment

                • sasser
                  Senior
                  • 07-2012
                  • 107

                  #68
                  Piwo za drogie jak na jakość, którą prezentuje - 3,49 zł za butelkę 330 ml. Ale postanowiłem kupić i upewnić się, że szału nie ma, chociaż wcześniej go nie próbowałem. Piwo dobre do gaszenia pragnienia - chciało mi się pić i dlatego smakowało nie najgorzej. Dość orzeźwiające, smak typowy dla koncernowego lagera. Nie warto zawracać sobie nim głowy.

                  Comment

                  • MlodyPiwosz
                    Member
                    • 04-2012
                    • 73

                    #69
                    Również uważam że to piwo w stosunku do jakości jest za drogie. Piana w tym piwie z początku po nalaniu była obfita,pozostał jedynie mały pierścień.W zapachu lekko słodowe,delikatnie owocowa nuta,bardzo przyjemne.Barwa ciemno-złota.Jeśli chodzi o smak to jest lekko kwaskowate,ma mocną goryczkę i zostawia w ustach niemiły posmak(jednak pijalne). Wysycenie - OK.Buteleczka jest bardzo ładna wykonana z zielonego szkła ,wytłoczona nazwa piwa itd,ciekawe otwarcie kojarzące bardziej mi się z nalewkami domowej roboty . Piwo jednak nie zachwyca niczym ale da się je spokojnie wypić. Góra na jeden raz do spróbowania.

                    Comment

                    • jacekan
                      Senior
                      • 05-2011
                      • 388

                      #70
                      E tam, wydziwiacie. Grolsch jest super, świetnie się .. strzela krachlą
                      Życie zaczyna się po pierwszej warce :)

                      Comment

                      • kurgan
                        Gość
                        • 04-2004
                        • 315

                        #71
                        2,50 pln za 0,5 z puchy w biedrze, przyzwoity pils którego w Polszcze brakuje
                        Last edited by kurgan; 18-09-2013, 15:39.

                        Comment

                        • Javox
                          PremiumUżytkownik
                          • 11-2009
                          • 6130

                          #72
                          Spróbowałem kupionego w Biedrze i przeszło...
                          ... i dziś kupiłem sobie dwie czwórki... faktycznie po 2,49...
                          W sklepach typu delikates kosztuje około piątki...
                          Będzie na awaryjne...

                          Comment

                          • dlugas
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 4014

                            #73
                            Także zakupiłem AŻ dwie puszki w Biedronce
                            2,49zł wydawało się odpowiednią ceną na testy/

                            Nie wnikam skąd dyskont ma oryginalnego w takiej cenie.

                            Partia świeża, bo PROD 09.08.2013
                            Rok ważności

                            O dziwo jakiś tam zapach jest, piana powiedzmy, że coś tam zostawia. Jest lepiej niż w przypadku naszych koncerniaków.
                            5% alk
                            11.3% WAG

                            Nie wiem dlaczego tak jest że po wszystkich językach świata na puszce pisze pełny skład:woda, słód jęczmienny, chmiel a po "naszemu" tylko "zawiera słód jęczmienny" i zawartość 5 i BLG

                            Puszka bardzo ładna. Zielony miły dla oka, ciekawe tłoczenia itp.

                            SMAK: lekka goryczka z tych trawiastych i ziołowych, lekka słodowość i kwaskowatość. Ot taki poprawny eurolager, których u nas w naszych koncernach jest nie za wiele.

                            Jak za 2,49zł to awaryjnie zamiast tyskożywcolecha można by kupować.
                            W regularnej cenie (chyba ok.5zł) w hipersupermarketach to pomyłka.

                            UWAGI: pity zaraz po Grolschu Kasztelan N. był do bólu nijaki i wodnisty
                            Last edited by dlugas; 28-09-2013, 09:38.
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • arex99
                              Junior
                              • 09-2013
                              • 1

                              #74
                              grolsch z biedronki

                              Ja ostrzegam przed zakupem tego piwa w biedronce na początku się ucieszyłem 4pak za 9,96 ale czar prysnął po degustacji to piwo nawet nie stało przy grolschu z tego wszystkiego kupiłem dzisiaj w tesco grolscha kultowej butelce 450ml i to dopiero był grolsch.

                              Comment

                              • Javox
                                PremiumUżytkownik
                                • 11-2009
                                • 6130

                                #75
                                To jest gorsze od np. Kenigera i Sarmackiego... ?

                                Ostrzegasz jakby się ludziska tym mieli otruć...
                                Piją Harnasia i Wojaka i żyją... hehehehe

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎