Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grolsch, Grolsch Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dlugas
    Senior
    • 04-2006
    • 4014

    Kupiłem kilka tygodni temu to piwo w Biedronce.
    Puszka, cena 2,49zł? coś koło tego

    Jest blisko tragedii, czyli poziom wojaka lub co najwyżej marnej partii Tyskiego

    Nie dopiłem. Kwaśna, pusto ścierkowo-ściągająca gazowana woda z odrobiną eurolagera.
    Oj, źle wydane dwapińdziesiąt
    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

    Comment

    • amigo007
      Senior
      • 02-2008
      • 252

      U mnie w biedrze wyprzedają resztki grolscha za 1,49zł za puszkę :-) W sumie jak za tą cenę dobre piwko prosto z Holandii. Lepsze niż nasz Lech. Ale nic specjalnego, zwykły eurolager. W sumie mój świeży regionalny bosman czerwony smakuje mi bardziej. Ale jak za 1,49zł piwo do zaakceptowania. Na pewno nie warte regularnej ceny 3-5zł.

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        Kosztowany z jednopaku, ma przede wszystkim solidną goryczkę, które plasuje go bardziej wśród pilznerów niż lagerów. Poza tym jest cięższy jeśli chodzi o ekstrakt, a przez to pełniejszy. Przypomina starego żywca sprzed wieków. Na owijce półtorówki jest, że importowany do Australii i dużo informacji odnośnie tego kraju łącznie ze zwrotem za szkło, itd. Może Biedronka doszła do źródła dobrego Grolsch'a a nie tych sików z puszek nie wiadomo gdzie warzonych?
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • AaLeX
          Senior
          • 07-2011
          • 572

          Piwo całkiem przyjemne. Kupione za 2,79zł z wyprzedaży w Selgrosie. Normalnie kosztuje ponad 4zł, to zbyt wygórowana cena, nawet jak na zagraniczne piwo. Jednak w mojej cenie zakupu jest akceptowalne. Niezła goryczka, dobre wysycenie, piana tragedia, praktycznie zero, choć delikatny lacing pozostał. Ogólnie dawno nie piłem holenderskiego piwa, ma smak, co jest najważniejsze, bo to w sumie holenderski koncerniak, a nasze koncerniaki smaku nie mają.

          Comment

          • Javox
            PremiumUżytkownik
            • 11-2009
            • 6124

            Grolsch spod skrzydeł Asahi uzyskał dodatkową porcję wody...

            Dziś mamy już 4,0% alko.

            W smaku ostateczny upadek widać jeszcze wyraźniej....

            Piana - więcej na początku potem pełna warstewka.
            Lacing - trochę było.
            Barwa - złoto.
            Gaz - średni.
            Aromat - dms czyli nieprzyjemnie...
            Smak - słodkawa woda o posmaku dms-owym w otoczce przykrej zbożowości. Mini goryczka.

            Kupione z powodu nowego opakowania ale szybko pożałowałem...
            Attached Files

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎