Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bavaria, Bavaria Non-Alcoholic Wit

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • darekd
    replied
    Obecnie: Click image for larger version

Name:	P1080781.JPG
Views:	30
Size:	20,6 KB
ID:	2319881

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    Z Lidl'a za 3zł, nowsza wersja, bo w składzie kwas mlekowy. Wygląd bez zarzutu. Aromat jaki był, żadnych zmian, typowe nuty witka, ale w smaku piwo jest słodsze-pełniejsze i bardziej chmielone, przez to cięższe w odbiorze. Kiedyś pisali ile blg, teraz nie ma tej informacji, ale może być więcej. Nadal w kategorii pszenicznych jest to wzór niedościgniony (może poza tym estońskim czy innym witbierem w puszkach, takim niebieskim).

    Leave a comment:


  • dlugas
    replied
    Ten 0,0% witek jest całkiem smaczny. Chyba tuż za 1 na 100 z Kormorana. Jest delikatny cytrus, wyraźna lecz nie perfumowa kolendra. Rześkie i gładkie. Za te 2zł warto raz na jakiś czas kupić (jeśli się lubi ten styl)


    Ja polecam.


    fota

    Leave a comment:


  • baania
    replied
    Moje piwo było zdecydowanie brzoskwiniowe, brak kolendry, nawet się zastanawiałem, czy przypadkiem nie nastąpiła jakaś pomyłka przy rozlewie. Zdjęcie z czerwca 2011.
    Attached Files
    Last edited by baania; 22-10-2011, 11:40.

    Leave a comment:


  • Twilight_Alehouse
    replied
    Kupione w Realu za 3,19 zł.

    Kolor: Może trochę mniej mętny niż w klasycznych witbierach, ale poza tym jest dobrze.
    Piana: Niska, znika szybciutko do nędznych resztek.
    Zapach: Super! Czuć kolendrę, pszenicę, drożdże i cytrusy. Niektóre pite przeze mnie alkoholowe witbiery pachniały gorzej i słabiej.
    Smak: Na pewno całkiem gęste i treściwe jak na niealko. Czuć smaczki witbierowe oraz leciutką słodycz, która trochę psuje efekt, ale i tak piwo smakuje świetnie.
    Opakowanie: Biało-srebrno-niebieska wariacja na temat zwyczajowej etykiety Bavarii, dobrze to wygląda i pasuje do witbiera. Kapsel twist-off z samymi strzałeczkami.
    Uwagi: Zdecydowanie muszę zapamiętać to piwo jako alternatywę bezalkoholową. Naprawdę niewiele ustępuje zwykłym witbierom.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • albeertos
    replied
    Dzisiaj kupiłem kilka buteleczek w Piotrze i Pawle przy Zamenhoffa w Poznaniu (Pasaż Rondo) - z tego co pamiętam to cena chyba 2,99 za 0,33 l. Mój pierwszy bezalkoholowy pszeniczniak - przy dzisiejszych 30 st C sprawdził się idealnie, skończył się zanim zacząłem pić

    Na pewno do niego wrócę, ale jedynie w przypadkach bycia kierowcą

    Leave a comment:


  • kruger_nr1
    replied
    piwo to można dostać w Czechach, gdzie za puszkę 0,5 litra zapłaciłem 13,90 korony, czyli ok. 2,20 zł. Również byłem pozytywnie zaskoczony smakiem
    Last edited by kruger_nr1; 23-03-2011, 04:45.

    Leave a comment:


  • darekd
    started a topic Bavaria, Bavaria Non-Alcoholic Wit

    Bavaria, Bavaria Non-Alcoholic Wit

    No mój pierwszy non-alko wit
    but. 0,33 l. ekstr. podany na kontrze w jednym z post-jugosławiańskich języków - 6,5%,
    alk 0,0%
    W składzie podano: naturalna woda mineralna, słód pszeniczny, jęczmienny, chmiel i... ekstrakt akacji.
    Kapsel twistowy, na krawatce ponadto napis "unfiltered wheat beer"

    aromat - nawet przyjemny, słód, lekka cytrusowa nuty, w minimalny banan
    barwa - bardzo jasny miód z cytryną, mętna
    piana - dość skąpa, niezbyt trwała, pozostaje dłużej na obwodach, w niewielkim stopniu lepi się do szkła
    wysycenie - mogłoby być nieco wyższe
    smak - charakterystyczny smak piwa bezalkoholowego tu zdominowany przez lekkie cytrusowo bananowe posmaki, lekko słodkie, mniej kwaskowe, lekki goryczkowy finisz.

    Bez dwóch zdań mój najlepszy bezalkoholowy witbier
    Oryginalny, przyjemny napój do gaszenia pragnienia na trasie
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎