Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Guinness, Kilkenny Irish Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3597

    Guinness, Kilkenny Irish Beer

    chyba eksportowa wersja Cream Ale. Smakowo by się zgadzalo.
    9,86% ekstraktu, 4,3% alk. (rosyjska wersja dodaje, że co najmniej)
    Piana: wspaniała, gęsta i trwała
    Gaz: w miarę dużo
    Kolor: złotobrązowy, klarowne
    Zapach: owocowy z nutą karmelową
    Smak: raczej owocowo-słodki, goryczka niewielka, smak aksamitny, raczej pełny jak na ten ekstrakt.
    Calkiem dobre.
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    To piwo (choc mające czasami "wahania" alkoholu pomiedzy 4,5 a 5,5% i nazwę nieco zmienioną od zależnie czy jest przeznaczone na rynek irlandzki czy nie) jest już tutaj.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • zgroza
      Senior
      • 03-2008
      • 3597

      #3
      Jeszcze raz:
      Attached Files
      Lotna ekspozytura browaru

      Też Was kocham.

      Comment

      • tofas
        Senior
        • 11-2007
        • 131

        #4
        Kolor brązowy z rubinowymi refleksami. Piana brudno-biała, gęsta, puszysta, średnio-trwała. Nasycenie na poziomie średnim. W zapachu dominuje karmel i odrobina toffi. Co jakiś czas pojawia się aromat podpieczonego ziarna. Smak rozpoczyna wyraźna karmelowa nuta z ulotnym posmakiem maślanym w tle. Dalej pojawia się wyraźna chmielowa goryczka, podkreślona gorzkim posmakiem z palonego ziarna. Całość wieńczy stanowczy, wytrawny, gorzko-kwaskowy, długi finisz palonego ziarna z subtelną karmelową nutą w tle. Pełnia smaku niska.
        Piwo jest gładkie i łatwe w konsumpcji. Smak i aromat nieco stonowane, nie nachalne. W moim odczuciu całkiem przyzwoity ale przeciętny przedstawiciel swojego stylu. Nie można mu nic zarzucić ale też nie zaskakuje niczym specjalnym.

        Comment

        • Mason
          Senior
          • 02-2010
          • 3280

          #5
          Jak na swój ekstrakt to bardzo pełne w smaku, potężna i trwała piana. I akurat miałem farta, bo trafiłem na promocję - butelka 330ml w Realu kosztowała 2,69 . Smaczne piwo
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • Livres
            Senior
            • 04-2012
            • 324

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
            Jak na swój ekstrakt to bardzo pełne w smaku, potężna i trwała piana. I akurat miałem farta, bo trafiłem na promocję - butelka 330ml w Realu kosztowała 2,69 . Smaczne piwo
            Dziwne, mi wczoraj wydało się dość wodniste. Poza tym całkiem smaczne, ale drugi raz 6,59 na pewno za nie nie zapłacę.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎