Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Inspirationsbräu / Gruibinger Bier [Lammbrauerei Hilsenbeck], Sonnenfinsternis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ariusz
    Senior
    • 06-2009
    • 484

    Inspirationsbräu / Gruibinger Bier [Lammbrauerei Hilsenbeck], Sonnenfinsternis

    Ekstrakt 16,5% alc. vol. 6,5%
    - Kolor: czarny.
    - Zapach: palony slod.
    - Piana: srednia, troche sie trzymala.
    - Smak: kawowo-slodowy z lekka nuta palonosci i lekka goryczka.

    Podsumowanie: Bardzo dobry, aromatyczny Schwarzbier z bogatym bukietem slodowo-kawowym.

    Nota: 4++
  • ariusz
    Senior
    • 06-2009
    • 484

    #2
    Click image for larger version

Name:	20180327_193527.jpg
Views:	1
Size:	30,0 KB
ID:	2069386

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12205

      #3
      Cześć,
      mam prośbę. Czy mógłbyś pisząc coś po raz pierwszy o jakimś browarze bądź projekcie kontraktowym napisać o nim nieco więcej? Chętnie coś bym się dowiedział

      Wczytując się w te strony:

      Gruibinger Bier - die Brauerei in Gruibingen ➔ Brauereibesichtigung ✓ Erlebnisbrauerei ✓ Bier selber brauen ✓ » Mehr zur Brauerei!




      dochodzę do wniosku, że Inspirationsbräu to kontraktowiec warzący w Lammbrauerei Hilsenbeck (posługującym się marką Gruibinger z racji nazwy miejscowości w której znajduje się browar).

      W związku z tym zapis powinien wyglądać tak Lammbrauerei Hilsenbeck [Inspirationsbräu] - nazwa miejsca wytwarzania na pierwszym miejscu, kontraktowca w nawiasie kwadratowym,

      Tak jak w innym Twoim wątku, który został poprawiony:



      Mam nadzieję, że uda Ci się zrecenzować pozostałe piwa tego projektu

      Comment

      • ariusz
        Senior
        • 06-2009
        • 484

        #4
        Czesc,

        musze jedno wyjasnic: to piwo probowalem dwa razy. Zdjecia pochodzi z tego roku, juz w roku 2017 udalo mi sie to piwo przetestowac, wraz z innymi craftami, na ktoryms z beer tastingow. I nie pochodzilo z butelki ...

        Na ostatnim festiwalu piw craftowych w Stuttgarcie udalo mi przetestowac nowe Inspirationsbräu piwo, ktore tylko na ten festiwal zostalo uwarzone, z racji na niewielkiej ilosci "u siebie" - tak stwierdzil browarnik. I dodal, poki piwo bedzie dla wszystkich dostepne, patrz warzone w Lammbrauerei Hilsenbeck, u "siebie" je testuje.

        Summa summarum: jezeli chodzi o butelkowa wersje, prawidlowa nazwa powinna brzmiec: Lammbrauerei Hilsenbeck [Inspirationsbräu] albo Lammbrauerei Hilsenbeck [Inspirationsbräu / Gruibinger Bier]. Jezeli jednak byla to warka z 2017 z "wlasnej produkcji", to wlasciwa nazwa brzmi ... prosze o pomoc!

        Cytuje: Mam nadzieję, że uda Ci się zrecenzować pozostałe piwa tego projektu. Wszystkie butelkowe Inspirationsbräu-piwa przetestowalem oczywiscie i opisalem je na ratebeer.com. Obiecalem, ze w miare mozliwoci testowane piwa bede opisywal podwojnie: na ratebeer.com i na browar.biz. Jesli chodzi o piwa z Badenii-Wirtembergii, udaje mi sie mniej czy wiecej moja obietnice dotrzymac. Piwa z innych Bundeslandow testuje w niewielkiej ilosci testuje, daje odpoczywac moje watrobie, ktore przez ostatnie 10 lat byla nadwyrezona.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎