Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Preussen Pils, Bärenquell Pilsener Spezial

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10385

    Preussen Pils, Bärenquell Pilsener Spezial

    Butelka 0,5 litra , alkohol 5,2 %, eks. brak , import prywatny
    Kolor - złocisty, klarowny
    Piana - drobnobąblowa, średniowysoka, nietrwała
    Zapach – słodowo-chmielowy z wyraźnym delikatnym aromatem owocowym
    Gaz - w normie
    Smak – słodowy, średnio chmielone, lekko słodkie, delikatne nuty owocowe, lekka goryczka
    Pod koniec picia pojawił się dziwny posmak. Fe. Muszę spróbowac ponownie.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10385

    #2
    Piwo ma 4,9% a nie 5,2% jak podałem. Wszystkich wprowadzonych w błąd gorąco przepraszam.
    Piwko wygląda tak:
    Attached Files
    Last edited by sibarh; 25-04-2006, 10:30.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      Wybaczcie,ale nie mogłem się powstrzymać.Jeśli na tym zdjęciu jest to złocisty kolor i barwa klarowna,to albo aparat odwala numery,albo ja nie rozróżniam kolorów już w ogóle i niedowidzę...


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Dreamer
        Senior
        • 05-2003
        • 1576

        #4
        Spokojnie, też robię zdjęcia testowanych piw i wiem jak trudno jest oddać rzeczywistą barwę piwa (czasem wystarczy jakiś blik świetlny i odcień zmienia o parę tonacji). Dlatego nie krytykowałbym Sibarha, tym bardziej że piwo nie wygląda na nieklarowne (nawet dość czytelnie odbija się nadruk z drugiej strony kufla), a złocistość - to w pewnym sensie kwestia umowna
        Blog: Piwna Brytania

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10385

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dreamer
          Spokojnie, też robię zdjęcia testowanych piw i wiem jak trudno jest oddać rzeczywistą barwę piwa (czasem wystarczy jakiś blik świetlny i odcień zmienia o parę tonacji). Dlatego nie krytykowałbym Sibarha, tym bardziej że piwo nie wygląda na nieklarowne (nawet dość czytelnie odbija się nadruk z drugiej strony kufla), a złocistość - to w pewnym sensie kwestia umowna
          Dzięki. Już chciałem wyp........ć aparat.
          A na poważnie to trudno jest zrobić ładne zdjecie. Najwięcej problemów jest właśnie z oświetleniem. Swego czasu na forum, był temat o robieniu fotek piwu. Niektórzy forumowicze, planowali nawet robienie specjalnych stanowisk do robienia zdjęć. Ale chyba na chęciach się skończyło. Osobiście nie będę ganiał do fotografa- fachowca z każdym piwem.
          P.s Kolega Dreamer robi ładne fotki!
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎