Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tinkoff, Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Tinkoff, Porter

    Mikrobrowar - "Czastnaja Pivovarnia Tinkoff, Puszkin k/S.Petersburga,
    alk 4.7%, zaw. ekstraktu nie podano.
    Barwa ciemnorubinowa, klarowna, biała jasno beżowa, szybko znika, zapach slodowo-winny-drożdżowy, w smaku bardzo delikatne, interesujący posmak: goryczka wymieszana z drożdżowym smaczkiem, nie wiem czy smak tych osttanich jest zamierzony bądź nie ale jest doskonale utrzymana harmonia w smaku i co najważniejsze nic go nie psuje.
    Przyjemny piwo, warte spróbowania, jest to moim zdaniem porter dolnej fermentacji.
    Ładna butelka 0.33l, z tłoczeniami (logo browaru i nazwą browaru napisana cyrylicą), zgrabna szyjkowa etykieta i kapsel
    Attached Files
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • piwo
    Senior
    • 08-2001
    • 810

    #2
    Jakbyś się dobrze przyjżał swojemu zdjęciu to pod 4,7% jest 14% - podejrzewam, że to ekstrakt.

    Moje miało podobną etykietkę z tym, że alkoholu 6.0 %, stało na półce z podpisem, że naturalny produkt.

    Było trochę przydymione, kolor bardziej koźlakowy i smak też, ogólnie niezłe piwo.

    Comment

    • zbysia
      Senior
      • 09-2004
      • 907

      #3
      Moje jeszcze nie otwate ma tez 6 % i inna etykietka, prawdopodobnie jest to inny rodzaj piwa - jest to porter niepasteryzowany: butelka tylko z krawatka i tloczeniem: TINKOFF, tinkoff.ru, czastnaja piwowarnia.
      fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

      Comment

      • zbysia
        Senior
        • 09-2004
        • 907

        #4
        Przepraszam za brak polskich znakow - nie ma w klawiaturze
        fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎