Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

HB Traditional Brewery, Transylvania Doppelbock Amber Delight

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    HB Traditional Brewery, Transylvania Doppelbock Amber Delight

    Duży, komercyjny browar z Rumunii, wcześniej nazywający się Fabrica de bere Satu Mare, produkujący piwa dolnej fermentacji. Kupiony przez spożywczą firmę Sam Mills Group, która oferuje produkty m.in. na rumuńskim rynku. Od 2016 roku wznowiona produkcja w browarze po zamknięciu w 2014 roku. Linia piw Transylvania oferująca 2 piwa w stylu doppelbock (Amber Delight i After Dark) to mocne lagery z wzbogaconym zasypem słodów karmelowych i palonych. Reszta piw to klasyczne lagery przemysłowe.

    Próbując doszukiwać się w tym produkcie czegoś wyjątkowego można ugrzęznąć w bagnie. Samo opakowanie (pojemność butelki 0,33) i etykieta je zdobiąca ma wprowadzić konsumenta w błąd, że ma do czynienia z czymś kraftowym (czytaj wyjątkowym). Zwłaszcza napis na dole frontowej etykiety: "extra aged craft beer" jest mylący. Nie piłem ciemnej wersji, ale to piwo nie oferowało nic więcej niż starndartowy mózgotrzep. Piana skromna, nasycenie jakieś sztuczne, duże bańki gazu, w smaku meloidynowe nuty przykryte alkoholem. Nie jest to jakaś totalna tragedia, ale też nie bardzo zasługuje na to co jest napisane na etykiecie.
    Attached Files
    Last edited by e-prezes; 23-01-2023, 09:54.
  • bastion
    PremiumUżytkownik
    • 10-2006
    • 1117

    #2
    Czyli jak rozumiem, to piwo uwarzył browar w Satu Mare, który po prostu zmienił właściciela? Bo o żadnym dużym komercyjnym browarze z Timiszoarze oprócz tego z grupy Asashi nie słyszałem.

    Comment


    • e-prezes
      e-prezes commented
      Editing a comment
      Masz rację. Nie wiem skąd mi się w notatkach wzięła ta Timisoara.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎