Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Carlsberg Sverige, Pripps 1828 Premium Special Lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cezar
    Senior
    • 05-2001
    • 1349

    Carlsberg Sverige, Pripps 1828 Premium Special Lager

    Piwo jasne o zawartości alkoholu 3,5%, zawartość ekstraktu nieznana, opakowanie - butelka 0,5 l. Zakupione niedawno w Karlskronie.

    Dosyć ładna, trwała piana, barwa ciemnożółta, podobna do Warki Strong, zapach nikły, raczej owocowy niż chmielowy, smak - prawie niewyczuwalna goryczka. Reasumując - cienizna, smakowało prawie jak bezalkoholowe.

    Nie dziwię się Szwedom, że przyjeżdżają do Polski napić się przyzwoitego piwa (oprócz innych trunków oczywiście ).
  • yendras
    Senior
    • 12-2001
    • 2052

    #2
    Piłem PRIPPS'a z beczki - zero piany, zero gazu, zero smaku. Ocena zero.

    Comment

    • pivaria
      Senior
      • 03-2001
      • 1538

      #3
      szwedzkie piwo

      Byłem kiedyś w Malmo na zaproszenie władz regionu Skania. Gospodarze chcieli się pochwalić budowanym wtedy mostem i tunelem łączącym obecnie Szwecję z Danią.
      W trakcie jak najbardziej oficjalnej imprezy byliśmy też w restauracyjce przy wjeździe na most. Serwowano tam również piwo Spendrups w firmowym szkle. Dostałem na pamiątkę ładne szkiełko z tego browaru oraz dodatkowo z Pripps'a.
      Smak piwa nie był ważny: ważne są szkła, które są miłą pamiątką oraz ozdobą mojej kolekcji.
      PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
      www.pivaria.pl
      https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

      Comment

      • bolek1970
        Senior
        • 12-2005
        • 179

        #4
        Niestey to prawda, moj ostatni Pripps byl ostatnim na dluzszy czas. Trzeba "wierzyc ,ze bedzie kiedys lepiej". Szczegolnie jak sie ma 30 piw do wyboru. Kiedys Pripps byl piwem "sztandarowym", duma szwedzkiego browarnictwa i znow ten Carlsberg. Po przejeciu i obnizeniu cen, Pripps jest nie pijalny.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎