Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Charles Wells, John Bull Finest Bitter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • biereczapplistes
    Senior
    • 05-2007
    • 325

    #16
    post scriptum

    to był mój pierwszy post...jestem junior
    pozdrawiam całą piwną brać
    Pijast Piwodziej :D

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      #17
      Dostałem w prezencie od kolegi. Według mnie dobry bitter, goryczka długa i wyraźna, lekki posmak owocowo - słodowy, ładny herbaciany kolor i trwała piana. Smakowało mi.
      Last edited by Pinio74; 15-06-2007, 08:24.
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #18
        Piana: jednak butelkowe ale mają całkiem ładną pianę. Ta była obfita, gęsta, ładnie oblepiała szkło.
        Kolor: mahoniowy, mocnej herbaty.
        Wysycenie: średnio niskie.
        Zapach: delikatny karmelowy.
        Smak: równie delikatny jak zapach, karmelowo-słodowy, goryczka na drugim planie. Leciutka kwaskowość. Bitter nie jest tu użyte w dosłownym znaczeniu, piwo nie jest mocno goryczkowe.
        Opakowanie: bardzo łądne, wręcz klasyczne. Niestety przezroczysta butelka, ale za to full english pint, czyli 0,568l

        Piwo przyjemnie słodowe, warte spróbowania, choć jak na bittera niewiele w nim goryczki chmielowej.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #19
          Otrzymane w prezencie.
          Wygląd jak na skanie powyżej. Kolor, piana również. W smaku wytrawne nuty połaczone z gorzkawym posmakiem owocowym, w tle wyczuwam lekko słodowy smak. Pełne, dobrze nagazowane. Piana rewelacyjna, piwo ze szkła wypite, a utrzymuje się w szklance ponad 3cm kozuszek. Ogólnie dobre ale nie do częstego picia jak dla mnie.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • barsliw
            Senior
            • 08-2013
            • 289

            #20
            Uwaga, biorę łopatę i odkopuje.
            Pytanie: czy ktoś sie orientuje czy to jest to samo piwo, które leja w bull pub w Krakowie? Jeśli tak to czy wiadomo czy gdzieś np w Warszawie mozna dostać to piwo ? W pubie albo w butli, whatever?

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎