Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Charles Wells, Kirin Premium Lager (licen)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamyczek77
    Senior
    • 09-2001
    • 458

    #16
    Ty Pjenknik nie bądż taki złośliwy,bo Ci się zmarszczki porobią.To jest po prostu zazdrość,bo to piwo kolega wiózł dla mnie aż z Londynu(nie wiedzial,że mozna je u Nas kupić).(To już koniec ART)
    Od piwa z puchy bolą nas brzuchy!!!

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #17
      Charles Wells Ltd. Kirin Premium Lager

      Opisuję piwko tutaj gdyż jako angielski produkt mam nadzieję, że zostanie tam przeniesione

      Otrzymane w prezencie
      barwa jasnozłota, klarowne
      zapach- słodkawy z wyczuwalną domieszką aromatu fermentacji
      piana-biała, gęsta, dość długo się trzyma, nie zostaje na szkle
      smak - delikatny ale doskonale jest zarysowana goryczka wyczuwalna w tylniej części języka, pozostawia bardzo miłe wrażenie smakowe w ustach, pełne w smaku
      gaz - bez zarzutu
      opakowanie - bardzo ładna butelka brązowa 0.33, doskonała etykieta,firmowy kapsel

      Piwo jest bardzo dobre warte niejednej konsumpcji

      Poniżej kapselek, później zamieszczę kontrę z info o producencie gdyż główna etykieta była już prezentowana
      Attached Files
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #18
        i obiecana kontra poświadczająca, że to piwojest z Anglii
        Attached Files
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
          o rany, to nie ekstraktu 5,0 tylko alkoholu, chiba wesołe piwo by było z tego. Hiperultralight, hehe
          No i się doczekałeś takiego w Polsce

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #20
            i dalej mi w to ciężko uwierzyć...
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              Chmielowisko.pl
              • 06-2004
              • 6310

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
              Opisuję piwko tutaj gdyż jako angielski produkt mam nadzieję, że zostanie tam przeniesione
              I zostało
              Przy okazji amerykański Kirin opisany przez Gambrinusa też doczekał się swojego tematu.

              Comment

              • franekf
                Senior
                • 06-2004
                • 944

                #22
                Cześć prezentu urodzinowego. Nie spodziewałem się orgii smaków, ale piwo jest całkiem przyzwoite. Lekko słodowe na początku, z wyczuwalną, przyjemną goryczką po przełknięciu, jedynie lekki metaliczny posmaczek troszkę przeszkadza. Piana niezbyt imponująca, ale skromny dywanik pozostaje przez cały czas. Nagazowanie na szczęście niezbyt mocne. Smaczny lagerek, dużo lepszy od naszej krajowej "masówki".
                Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                Piwny Janusz bez Teku

                Comment

                • metalsrem
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 239

                  #23
                  Dostępne w sieci Carefour
                  Browar domowy SKOTAR

                  Comment

                  • MarcinKa
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 2729

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika metalsrem Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dostępne w sieci Carefour
                    Sprawdź gdzie warzone. Prawie na 100% nie w Japonii. Zapewne widziałeś to brytyjskie piwo.
                    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                    Comment

                    • Manieklbl
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 100

                      #25
                      Czy to możliwe, że nabyłem za 4,99 w E.Leclerc to piwo, a nie brytyjskiego odpowiednika? Niestety etykieta była zaklejona Polską naklejką na której podano " Kraj Pochodzenia - Japonia" więc nie mogłem sprawdzić na etykiecie gdzie butelkowano.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎