Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar "Naczelnika", Beczkowe Warsztatowe, warka nr.17

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • CarlBerg
    Senior
    • 09-2003
    • 968

    Browar "Naczelnika", Beczkowe Warsztatowe, warka nr.17

    Piwo to miało okazję pić przynajmniej kilkanaście osób obecnych na I Wrocławskich Warsztatach Piwowarskich 15 maja. Urok piwa domowego lanego z pięknej, wysłużonej 15 litrowej beczułki - toż to sama magia !! O ile mnie pamięć nie myli, było to jasne pilźnieńskie, ładna piana, dość słodkie, młode, kolorek żółciutki. Mijający czas i kilkadziesiąt warsztatowych piw domowych zatarł troszkę wrażenia, jednak beczka Naczelnika powinna znaleźć miejsce na Browarze wśród degustowanych piw domowych !
    Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
    Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"
  • Pepek
    Senior
    • 04-2003
    • 1499

    #2
    W pełni się zgadzam z powyższą wypowiedzią, bo sam miałem wielką przyjemność utoczyć 2 szklaneczki z rzeczonej beczułki tego młodego, acz jak smacznego piwka ze wspaniałą pianą.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      Bardzo dobre piwko.Taki owocowo-kwiatowo-słodkawy smak i ten niesamowity kolorek i bujna pianka.Beczka została wysuszona momentalnie Cały czas myslałem,że to była dycha nie piętnastka.Nie ten wzrok już
      Last edited by Pogoniarz; 25-05-2004, 17:19.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Andrewbrw
        Senior
        • 03-2004
        • 932

        #4
        Pepek napisał(a)
        W pełni się zgadzam z powyższą wypowiedzią, bo sam miałem wielką przyjemność utoczyć 2 szklaneczki z rzeczonej beczułki tego młodego, acz jak smacznego piwka ze wspaniałą pianą.
        również "utoczyłem" 2 szklaneczki tegoż fantastycznego trunku na warsztatach...zgadzam się w pełni z przedmówcami...nic dodać nic ująć...smaczek słodkawy,kolor żółciutki, piana = rewelacja!!! to piwko naprawde zrobiło duże wrażenie na degustatorach.
        zdrówko Naczelnika

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #5
          Andrewbrw napisał(a)
          ... to piwko naprawde zrobiło duże wrażenie na degustatorach.
          zdrówko Naczelnika
          Niestety na niedzielnych Warsztatach zostało mi posmakować tylko pozytywnych opini .
          Może będzie jeszcze okazja spróbowania piwka Naczelnika .

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎