Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwniczka Alchemycha, Cynamonowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Piwniczka Alchemycha, Cynamonowe

    Ekstrakt 23 blg

    Piwo zamrozone osobiście przez Alchemych ana kostkę w bagazniku Alchemychowozu
    Nic mu chyba to mrozenie nie zaszkodziło, bo piwo jest rewelacyjne. No, chyba, że na pianę, bo jest słaba, ale to raczej kwestia wysokiego blg?

    Kolor: marzenie - z czego można uzyskać taki super rubinowy kolor? Tak rubinowy rubin, ze kamienie-rubiny się chowają

    Zapach: cynamonowo-słodowy
    Nagazowanie - dość mocne jak na taką siekierezadę
    Smak: cynamon, karmel, bardzo słodkie, ciężkie, dwa łyki i już czuję w głowie

    Super piwo!
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • Alchemych
    Senior
    • 12-2003
    • 349

    #2
    Co to takiego? To chyba nie moje piwo piłaś
    Cynamonowe? A tak na poważnie to powiedz mi co było napisane na kapslu?
    Etykiety pewnie nie było ale coś wydedukujemy. Jeśli to jest to co myślę to było to na monachu, wiedeńskim i karmelu jasnym i ciemnym. No i przyprawy i miód
    Ps. Ale na pewno bez cynamonu bo nie dodaję cynamonu nigdzie - może to efekt zmieszania innych przypraw.

    Comment

    • Alchemych
      Senior
      • 12-2003
      • 349

      #3
      Tak mnie zafrapowałaś swoją degustacją że pobiegłem do piwnicy po to piwo. No i faktycznie dobre
      A nie było takie dobre bo było zbyt mocno przyprawione. Teraz złagodniało.
      No i jeszcze sprostowanie: jeśli na kapslu pisało 23 to był to nr warki - czyli niewielka różnica bo ekstrakt tej warki to 22,5 Blg.
      Last edited by Alchemych; 12-03-2006, 22:06.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎