Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

F&A Home Brewery - warka #19

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • strzelczyk76
    Senior
    • 11-2003
    • 823

    F&A Home Brewery - warka #19

    Wreszcie mam możliwośc spróbowania produktu z prężnie działającego browaru naszego Forumowego Anioła i to piwa specjalnego - z dodatkiem wędzonych śliwek

    Piwo koloru ciemnej miedzi, z piękną pianą z drobnych pęcherzyków, utrzymującą się do końca, wysycenie całkiem spore - drobne bąbelki unoszą się cały czas.

    W zapachu prawie nie czuć czekającej nas niespodzienki po pierwszym łyku, kiedy uderza nas smak i już wyraźniejszy zapach wędzenia i wyraźny posmaczek śliwek, dalsze łyki przyzwyczajają kubki smakowe do tych aromatów - piwo więc łagodnieje, czuć lekka goryczkę, piwo jest wytrawne - na szczęście nie słodkie, co wyraźnie je odróżnia od wynalazków sklepowych o smaku śliwkowym.

    Wielkie brawa Fido, piwo więcej niż bardzo dobre

    PS.
    Fido - drugie piwo otrzymane od ciebie - stłukłem w plecaku - zalewając całą resztę i aparat fotograficzny (na szczęście działa) - tak więc po więcej próbek pofatyguję się do Wrocławia już niebawem
    Attached Files
    NORMALNOŚĆ



    Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.
  • fidoangel
    Senior
    • 07-2005
    • 3489

    #2
    Bardzo się cieszę,że to piwo wymyślone w naszym browarze smakowało koledze.Jestem z niego bardzo dumny. A już historia jego warzenia to jest całkiem abstrakcja.
    To stłuczone też było "Śliwkowym" ale innym. Smutne jest to,że już ich nie ma."Wyszły"
    Jedyną pociechą niech będzie to,że zamierzam ten gatunek (rodzaj?) na stałe wprowadzić do warzenia,jest moim ulubionym piwkiem.
    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎