Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mikrobrowar Wielkobronowicki, Stout Owsiany #26

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    Mikrobrowar Wielkobronowicki, Stout Owsiany #26

    Butelka 0,5l NRW. Ekstrakt?, alkohol? Kolor czarny. Piwo mętne, nieprzejrzyste. Nawet światło ze 100W żarówki nie jest w stanie się przebić. Piana tylko symboliczna. W momencie nalania tylko niewielkie resztki, koloru mocno kawowego. Zapach średnio intensywny. Na pierwszym planie ciemne słody. Czuć lekką paloność i kwaskowość charakterystyczną dla ciemnych słodów. Jest również pewna zbożowość. Smak dokładnie taki jak zapach. Ciemne słody, lekka paloność. Kwaskowość może ciut za mocna. Na koniec lekka palona goryczka. W posmaku palono kwaskowe nuty. Zbożowość również wyczuwalna. Piwo, jak przystało na Stouta, mało słodkie, raczej wytrawne. Wysycenie słabe, niskie. Do stylu dość pasuje, ale troszkę go brakuje. Niezłe, ciekawe piwo. Momentami wydaje się trochę jakby treści mu brakowało, jakby wodniste było. Jednak z tego co pamiętam to średnie i lekkie Stouty właśnie takie są. Słabo wysycone i lekko wodniste. Opakowanie kamuflujące, konkursowe. Jedynie kartka z kodowym oznaczeniem (piwo z II Krakowskiego Konkursu Piw Domowych 2008). Generalnie dobre było, przyjemnie by było parę butelek wypić.
    Dzięki Shlangi za piwo.
    Attached Files
    Last edited by MarcinKa; 08-05-2008, 23:03.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
    Generalnie dobre było, przyjemnie by było parę butelek wypić.
    Mam jeszcze skrzynkę, której nie mogę zmęczyć - chcesz ?

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #3
      Napisz na PW jak mam odebrać
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎