Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdański Browar Obwoźny, Tripelek Elemelek #29

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    Gdański Browar Obwoźny, Tripelek Elemelek #29

    Piwo wymienione na zlocie. Moc? Ekstrakt 18,4. Piwo klarowne o średnio ciemnym bursztynowym kolorze wpadającym w czerwonawe odcienie. Bardzo ładna barwa. Piana średniej wielkości, rdzawa i bardzo drobniutka. Średniej trwałości. Zapach słodowo owocowy. Delikatny. Nuty typowe dla belgijskich piw. Smak słodowo owocowy z leciutką, ale wyraźną goryczką na koniec. Owocowość raczej na zasadzie suszonych owoców. Słodycz umiarkowana. Moc czuć,ale alkohol dobrze ukryty. Obecna również niewielka kwaskowość, ale raczej nie od nadpsucia. Wysycenie niskie i drobniutkie, trzyma się trwale. Opakowanie robocze z gustownym czerwonym kapslem. Piwo dobre i chyba dość dobrze odnajdujące się w stylu Tripple (mam niewielkie doświadczenie z tymi piwami). Niby ciężkie, a całkiem łatwo się piło. Bardzo podobała mi się lekka oleistość, lepkość tego piwa. Bardzo fajne odpowiednie na tę porę roku piwo.
    Dzięki huanghua
    Attached Files
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów
  • huanghua
    Senior
    • 10-2005
    • 1910

    #2
    Cieszę się, że dało się przełknąć
    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎