Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rudzki Browar Domowy "Pieron" - Śląskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mark33
    Idę po piwo do piwnicy.
    • 04-2005
    • 3283

    Rudzki Browar Domowy "Pieron" - Śląskie

    Piwo otrzymane na giełdzie w Spiżu. Warzone tak

    Zapach piwa jeszcze w butelce chmielowy, nalałem delikatnie z pianką na 2 mm, wyłoniły się zapachy słodowe. Zanim dobyłem fotopstryka piwo wytworzyło pianę na 1 cm. Myślę sobie fajnie, zobaczymy za 2 minuty (długie 2 minuty) jaką pianę wybuduje. Warto było poczekać pianę zrobiło znakomitą na 3 cm drobniutką , śnieżno białą i jak się później okazało bardzo trwałą. Piana wręcz pokrywa ściany schodami po każdym łyku zostawianymi.
    Kolor starego złota, taki jak lubię, klarowność wysoka z delikatnym opalizowaniem.
    Smak treściwy, lekko słodowy z konkretnym chmielem, doskonale ułożony, pełny.

    Bardzo smaczne piwo, dzięki Adamie - muszę częściej warzyć, żeby na wymianę było
    Attached Files
    Last edited by mark33; 24-04-2009, 17:57.
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #2
    Dzięki Marek.
    Powiem szczerze, że miałem przeczucie podczas warzenia że będzie to udane piwo, stąd i ta nazwa. No i udało się. A szkoda, że się szybko skończyło
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • mark33
      Idę po piwo do piwnicy.
      • 04-2005
      • 3283

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
      Dzięki Marek.
      Powiem szczerze, że miałem przeczucie podczas warzenia że będzie to udane piwo, stąd i ta nazwa. No i udało się. A szkoda, że się szybko skończyło
      To jest chyba jedyna wada domowych, znikają w tempie wprost proporcjonalnym do jakości czyli szybko. Moje z 25 warki też było ostatnie dla Ciebie, jak nie odłożysz to znika

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎