Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zgłoszenie nowego piwa wyprodukowanego w Polsce

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Gringo
    replied
    B: Zbrozło
    P: Dobromir
    A: 4,9 %
    E: 12,0
    G: APA

    Leave a comment:


  • Krakus
    replied
    B: Browarnia Bastion
    N: Mamy czas
    E: b/d
    A: 4,8 %
    S: APA

    B: Browarnia Bastion
    N: Mam cię
    E: b/d
    A: 6 %
    S: Hazy IPA

    B: Browarnia Bastion
    N: Szukam cię
    E: b/d
    A: 4,8 %
    S: Pale Ale

    Leave a comment:


  • many48
    replied
    B:Kormoran
    N:ALE (Podróże Kormorana)
    E:13%
    A:5,1obj.

    Leave a comment:


  • yavo
    replied
    Niemniej jednak, gdybyście potrzebowali pomocy - jestem.

    Leave a comment:


  • kaczka116
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yavo Wyświetlenie odpowiedzi

    Jeśli wprowadzenie nowego piwa to założenie nowego wątku i uzupełnienie... a zresztą, jakie to ma znaczenie, co trzeba zrobić. Pomogę!

    PS. Czemu piszesz o robieniu *screenów* z nowościami - to nie było tak, że zakładałeś temat na podstawie tego, co było wpisane w tym wątku?
    Nie jest to tylko założenie nowego wątka. Była specjalna strona do, której mieli dostęp tylko uprawnieni przez Arta czyli np ja i Dyczkin.

    Jeżeli chodzi o screeny to wszystko co znalazlem na instagramie lub Facebooku to robię screena, bo tego nie ma w bazie lub nie zostało zgłoszone.

    3/4 piw, które dodałem były właśnie z takiego zbioru, zanim ktoś zgłosił te piwa lub w ogóle nie zgłosił, ja do dawałem z tegoż screena.

    Uwierz, że byłby dziennik uboższy, bo czasem wynalazłem jakieś starsze rzeczy, których nikt nie zgłaszał. Ot cała filozofia ze screenami.

    A co do dodawania to troszkę bardziej skomplikowane niż założenie wątku

    Leave a comment:


  • yavo
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kaczka116 Wyświetlenie odpowiedzi
    Jeżeli nie będzie limitu czasu w dodawaniu postów, limitu znakow i możliwość edycji nazwy i browaru macierzystego w przypadku kontraktu i regularna pomoc to może to jakoś postawie na nogi ale na pewno nie sam. Screeny nadal robię z "nowościami"
    Jeśli wprowadzenie nowego piwa to założenie nowego wątku i uzupełnienie... a zresztą, jakie to ma znaczenie, co trzeba zrobić. Pomogę!

    PS. Czemu piszesz o robieniu *screenów* z nowościami - to nie było tak, że zakładałeś temat na podstawie tego, co było wpisane w tym wątku?

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Limity znaków i czasu miało tamto forum. Tu jest inny skrypt, więc może być z tym lepiej.

    Leave a comment:


  • kaczka116
    replied
    Jeżeli nie będzie limitu czasu w dodawaniu postów, limitu znakow i możliwość edycji nazwy i browaru macierzystego w przypadku kontraktu i regularna pomoc to może to jakoś postawie na nogi ale na pewno nie sam. Screeny nadal robię z "nowościami"

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    Nie ma za bardzo alternatywy dla DP. Może untappd, ale tam jest bardzo mało danych.
    Pozostaje czekać i wierzyć, że ktoś to kiedyś ogarnie turaj.

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi

    Co uniemożliwia prowadzenie dziennika. Zmieńmy go na taki który umożliwia sobie wpisywanie nowego piwa bo inaczej nic z tego nie będzie.
    Sam wpiszesz gatunek piwa , wielkość browaru itd ?
    Musi być po staremu , ze do piwa wszystkie informacje są przypisane .
    Jak nikt nie doda nowych piw i nowych browarów to już bydzie koniec tego forum .

    Leave a comment:


  • Warzywo
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
    Pisząc właśnie poprzedni post, też przeszło mi przez myśl czy DP jeszcze będzie dalej się rozwijał i czy nastąpią w końcu poprawki. Czy jest sens dalej uzupełniać tą listę. Niektóre browary czekają prawie pół roku na dodanie.
    Co uniemożliwia prowadzenie dziennika. Zmieńmy go na taki który umożliwia sobie wpisywanie nowego piwa bo inaczej nic z tego nie będzie.
    Perun
    Trzy Diabły
    Robust Porter Nitro
    15%, 6,2%

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    Kaczka już tego wszystkiego i tak pewnie nie wpiszę, ale my kontynuujemy dzieło ;-)

    Leave a comment:


  • fuliano
    replied
    No dobra czas zadebiutować z nowymi piwami na nowym forum bo się trochę uzbierało

    Browar: Błonie
    Nazwa: [Inne Beczki] Bela Fonte
    Ekstrakt: ?% wag
    Alkohol: 8,6%
    Styl: Porter Bałtycki

    Browar: Błonie
    Nazwa: [Nook] Ebono Caroni 93 Rum BA
    Ekstrakt: 30% wag
    Alkohol: 10,3%alk
    Styl: RIS Rum BA

    Browar: Bojanowo
    Nazwa: Lazy Panda Brownie & Amaretto
    Ekstrakt: ?% wag
    Alkohol: 0,0%alk
    Styl: Bezalkoholowe

    Browar: Bojanowo
    Nazwa: Lazy Panda Malina & Liczi
    Ekstrakt: ?% wag
    Alkohol: 0,0%alk
    Styl: Bezalkoholowe

    Browar: Bojanowo
    Nazwa: Lazy Panda Miód & Mango
    Ekstrakt: ?% wag
    Alkohol: 0,0%alk
    Styl: Bezalkoholowe

    ​​​​​​​c.d.n.

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    Browar: Tarczyn
    Nazwa: [Jabłonowo] Porter Podbity Śliwką - Edycja Kolekcjonerska z Piwniczki Piwowara
    Ekstrakt: 25% wag
    Alkohol: 9,9%

    Leave a comment:


  • Gringo
    replied
    Pisząc właśnie poprzedni post, też przeszło mi przez myśl czy DP jeszcze będzie dalej się rozwijał i czy nastąpią w końcu poprawki. Czy jest sens dalej uzupełniać tą listę. Niektóre browary czekają prawie pół roku na dodanie.
    Last edited by Gringo; 30-01-2021, 15:14.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎