Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary kontraktowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    I oczywiście zgłosiłeś ten błąd?
    Zgłaszałem to pół roku temu:

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Dzięki, przeniosłem chwilę wcześniej.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • zulu
        Senior
        • 04-2004
        • 299

        ART, a dałoby radę podczepić w tym temacie link do spisu kontraktowców tak, żeby był jakoś łatwiej wyszukiwalny? Np do pierwszego postu?

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4312

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
          A można prosic o link do dyskusji na temat Kameralnej?
          Wszystko co związane z piwem i browarnictwem...Poddziały: Prasówka | Biblioteka | Ogłoszenia branżowe


          Może przesadziłem z tą dyskusją, chodziło mi o wątek podejmujący kwestię ustalenia stanu faktycznego co do liczby browarów i ich funkcjonowania. Patrz post nr 2, nr 10 i odpowiedź w tym wątku Pendragona.

          Gdybym to napisał jakąś skandaliczną polszczyzną, to rozumiem, ale czy trzeba się tak łapać za słowa? A poza tym wiedza o Kameralnej wydaje mi się od jakiegoś czasu powszechną własnością.
          Last edited by Prusak; 06-10-2015, 12:08.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
            Gdybym to napisał jakąś skandaliczną polszczyzną, to rozumiem, ale czy trzeba się tak łapać za słowa? A poza tym wiedza o Kameralnej wydaje mi się od jakiegoś czasu powszechną własnością.
            Nie kumam, o co chodzi z tym łapaniem za słowa?
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Prusak
              Senior
              • 07-2005
              • 4312

              A można prosic o link do dyskusji na temat Kameralnej?

              O to, odebrałem to tak (może mylnie), jakbyś ktoś chciał sprawdzać, czy przypadkiem sobie tego nie wydumałem. A mogłem to odebrać w ten sposób, bo przecież jest wyszukiwarka, a i bez niej można sobie poradzić w tak prostej sprawie.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                A można prosic o link do dyskusji na temat Kameralnej?

                O to, odebrałem to tak (może mylnie), jakbyś ktoś chciał sprawdzać, czy przypadkiem sobie tego nie wydumałem. A mogłem to odebrać w ten sposób, bo przecież jest wyszukiwarka, a i bez niej można sobie poradzić w tak prostej sprawie.
                Ejno, przecież nie napisał "Dawaj k**** linka c**** j*****! Ja wiem że wszystko można sprawdzić i wyszukać, ale Ty lepiej wiesz gdzie to widziałeś i jak do tego dotrzeć. Natomiast ze swojej strony konkretne zgłoszenia spraw które mogę zrobić od ręki (jeśli ich nie przeoczę jak w tym przypadku) staram się realizować na bieżąco.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Prusak
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 4312

                  W porządku, jasne, niepotrzebnie "rozdmuchana" sprawa.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    No to teraz ktoś musi to posprzątać, bo jest nie w temacie

                    Comment

                    • skandal
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1439

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                      http://www.browar.biz/forum/showthre...ight=Kameralna

                      Może przesadziłem z tą dyskusją, chodziło mi o wątek podejmujący kwestię ustalenia stanu faktycznego co do liczby browarów i ich funkcjonowania. Patrz post nr 2, nr 10 i odpowiedź w tym wątku Pendragona.

                      Gdybym to napisał jakąś skandaliczną polszczyzną, to rozumiem, ale czy trzeba się tak łapać za słowa? A poza tym wiedza o Kameralnej wydaje mi się od jakiegoś czasu powszechną własnością.
                      owszem źe zrozumiałeś. Pytanie o link to pytanie o link bo miło wspominam popołudnie w Kameralnej w 2014r z dobrym piwem. Chętnie bym się dowiedział czemu warzyli tylko rok. A wiedzy nie mam na ten temat, dopiero za parę dni przeczytam cały internet...

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        Mało chyba komu udało się wstrzelić w Kameralną akurat w okresie tego roku kiedy warzyli własne piwo na miejscu. Nawet jeśli ktoś był w tym czasie to mógł nie być pewnym co pije/pił gdyż sama warzelnia jest tam ukryta nieco i nie widać gdy pracuje (a w zasadzie gdy pracowała) a barmani pytani czy piwo jest ich produkcji odpowiadali twierdząco co w sumie nie było kłamstwem nawet gdy piwo nie było warzone w Kameralnej. Otóż są oni (jako firma) właścicielami również browaru Brasil z Marszałkowskiej i to z tego browaru serwują piwo więc faktycznie jest to "ich piwo".
                        Nie wiem czy powodem zakończenia warzenia w Kameralnej nie był jakiś problem ze znalezieniem piwowara. Raczej nie sprzętowo-techniczny bo sprzęt nadal zdaje się tam fizycznie jest gotowy do produkcji. Może ktoś kto był tam częściej niż 1 raz jak ja i pił piwo uwarzone w Kameralnej a nie dostarczone w beczkach z Brasila z Marszałkowskiej będzie wiedział coś więcej. Sam chętnie bym chociaż raz spróbował piwa z Foksal dla samego zaliczenia kolejnego browaru ale pewnie niestety nie będzie to już możliwe.
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • fryyc
                          Junior
                          • 03-2011
                          • 11

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Skoro e-prezes postanowił dłużej się tym nie zajmować, a nikt się nie podjął kontynuowania aktualizacji pliku, postanowiłem ten plik udostępnić publicznie na dysku google. Minimalnie go wyedytowałem, ale to co widać w tej chwili to w całości robota Tomka.
                          OK, to ja powpisuję tą BJ w arkusz :-)
                          pozdro
                          tumek_pl

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            Kilka dni temu Brodacz poinformował o zmianie browaru w którym warzą. Teraz będzie w Wąsoszu/-y.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Jakże to tak? Pogonili go z Kościerzyny?

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19167

                                Szczerze wątpię, by Kościerzyna na zimę strzelała sobie w stopę. Raczej Brodacz ma już taki zbyt, że potrzebuje większy i pewniejszy browar.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎