Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tristan_tzara
    Senior
    • 12-2007
    • 1038

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
    Kobieta - skarb moja ostatnio kupiła mi "klasztornego" Połczyna, ale i tak ją kocham
    Moja mi kupiła ostatnio doktora Fausta z faktorii żebym się ucieszył bo znalazła coś nowego. Było jej trochę przykro ze okazało się kukurydzianym kwachem i poszło do zlewu. Złe warki kraftowych piw psują atmosferę w związkach!!

    Comment

    • sztetke
      Senior
      • 12-2009
      • 355

      Biadolicie, chamy z miasta zeźro wszystko...

      Comment

      • gobong
        Senior
        • 04-2005
        • 658

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie wiem, czy było ale nie mogłem się powstrzymać.

        https://www.youtube.com/watch?t=42&v=xOfvqT56dzI
        No hmm, ummh, wmhhh ,ymhhh nic dodać nic ująć kwintesencja. Popłakałem się. Dodać to do wątku o konkursach.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23808

          Ostatnie wypowiedzi użytkownika kkemot poszły w niebyt. Proszę o kulturalny udział w dyskusji.

          ps. widzę że jeszcze dołączyli do grona chemmo, duvel88 i WojciechT
          Last edited by ART; 26-03-2015, 08:45.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23808

            Kkemot, to nie jest forum o polityce. Ciach.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • kkemot
              Senior
              • 12-2013
              • 119

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Kkemot, to nie jest forum o polityce. Ciach.
              A forum Kopyra, że każdy temat w blogówce o nim jest wywalany?
              Jeśli ktoś stworzy na swoim blogu coś co zahacza o politykę to nie można skomentować? W sumie idąc takim tokiem myślenia forum nie ma sensu, zaraz się wszystko co było do powiedzenia wypowie, na inne tematy niż piwo pisać nie można i co wtedy?
              Tak czy siak będę temat powtarzać i piętnować, chcesz to od razu daj mi bana za to, ja nie będę zamykać ust tak czy siak.

              Comment

              • kkemot
                Senior
                • 12-2013
                • 119

                Tomasz Kopyra (http://blog.kopyra.com) zaprasza na Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa 1-3. maja 2015 r. Stadion Miejski we Wrocławiu.Materiał powstał we współp...

                Heh, jak to mówią- niedaleko spada jabłko od jabłoni. Według mojej opinii Kopyr najbardziej żałuje tego, że nie urodził się 10 lat wcześniej albo i więcej. Tak by miał szanse dostać legitymacje członka partii, poczuć się jak agent Bond wywiadu donosząc oficerowi prowadzącemu
                A tak to lipa, nudne życie.
                Ale żeby nie było, że nie ma niczego o piwie to też subiektywnie- ciekawi mnie ten festiwal piwa. O ile na BGM nie będę o tyle na ten zawitam. Ktoś wie ile kosztował wjazd w poprzedniej edycji?
                Oby pogoda sprzyjała jak na WFP albo i lepiej

                Comment

                • WojciechT
                  Senior
                  • 09-2012
                  • 2546

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kkemot Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ktoś wie ile kosztował wjazd w poprzedniej edycji?
                  Darmowy, tak jak i teraz.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19175

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kkemot Wyświetlenie odpowiedzi
                    https://www.youtube.com/watch?v=41G3QQoimhU
                    Heh, jak to mówią- niedaleko spada jabłko od jabłoni. Według mojej opinii Kopyr najbardziej żałuje tego, że nie urodził się 10 lat wcześniej albo i więcej. Tak by miał szanse dostać legitymacje członka partii, poczuć się jak agent Bond wywiadu donosząc oficerowi prowadzącemu
                    A tak to lipa, nudne życie.
                    Ale żeby nie było, że nie ma niczego o piwie to też subiektywnie- ciekawi mnie ten festiwal piwa. O ile na BGM nie będę o tyle na ten zawitam. Ktoś wie ile kosztował wjazd w poprzedniej edycji?
                    Oby pogoda sprzyjała jak na WFP albo i lepiej
                    O co ten szum... Wszystko w normie...

                    Comment

                    • krajesiak
                      Junior
                      • 10-2014
                      • 17

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kkemot Wyświetlenie odpowiedzi
                      https://www.youtube.com/watch?v=41G3QQoimhU
                      Heh, jak to mówią- niedaleko spada jabłko od jabłoni. Według mojej opinii Kopyr najbardziej żałuje tego, że nie urodził się 10 lat wcześniej albo i więcej. Tak by miał szanse dostać legitymacje członka partii, poczuć się jak agent Bond wywiadu donosząc oficerowi prowadzącemu
                      A tak to lipa, nudne życie.
                      Dawno postanowiłem zakończyć oglądanie tego jegomościa ale przekonałeś mnie żeby zajrzeć tam znowu. Aż zęby bolą jak się ten film ogląda. Grunt że ma swoich fanboyów, więc niech im tam mąci we współpracy. Najlepsi są Ci co piwa nie wypiją jak Kopyr powie im, że jest słabe i tacy co się dopytują: Tomku pić to? Tomku nie pić tamtego? Wyrocznia normalnie.

                      Zasada ich powstawania jest taka, że chyba Kopyr zakłada sobie, że film ma trwać np. 7 minut choć po 2 minutach temat jest wyczerpany i nie ma o czym gadać, więc pozostałe 5 zapodaje opowieści z krypty.

                      Podsumowując:
                      Dużo gadki mało treści - Kopyrowe opowieści.

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        A o granatach cisza.
                        Attached Files

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krajesiak Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zasada ich powstawania jest taka, że chyba Kopyr zakłada sobie, że film ma trwać np. 7 minut choć po 2 minutach temat jest wyczerpany i nie ma o czym gadać, więc pozostałe 5 zapodaje opowieści z krypty.
                          Przecież był jeden zmontowany film, na którym podczas oceny jednego piwa 2 minuty to było jęczenie i stękanie autora.

                          Kto ma tego linka? Iron, chyba Ty miałeś?
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • grzeber
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 2868

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Przecież był jeden zmontowany film, na którym podczas oceny jednego piwa 2 minuty to było jęczenie i stękanie autora.

                            Kto ma tego linka? Iron, chyba Ty miałeś?
                            Proszę: https://www.youtube.com/watch?t=42&v=xOfvqT56dzI
                            Ale część stęków i jęków jest chyba zdublowana.
                            pozdrawiam
                            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              No, ale wiecie dlaczego akurat w tym filmiku, stężenie jęków i yy i mlaskania zostało spotęgowanie do granic wytrzymałości ?

                              Ja wiem, że dla podbicia "Tomka maniery" przerobiona akurat ten film i akurat te audiowizualne aspekty, ale 80% ludzi poniżej 30 roku życia pewnie nie wie dlaczego akurat w tym filmiku on robił to co robił :]
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • gobong
                                Senior
                                • 04-2005
                                • 658

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                                No, ale wiecie dlaczego akurat w tym filmiku, stężenie jęków i yy i mlaskania zostało spotęgowanie do granic wytrzymałości ?

                                Ja wiem, że dla podbicia "Tomka maniery" przerobiona akurat ten film i akurat te audiowizualne aspekty, ale 80% ludzi poniżej 30 roku życia pewnie nie wie dlaczego akurat w tym filmiku on robił to co robił :]
                                Co, to ,tego niby,hmmm, aaa już wiem . Co to jest parodia?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎