Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19168

    Światek piwny jest pełen piwowarów, którzy już coś mają, albo nie mają bo mają bloga, więc w tym światku łatwiej o newsy, ale też inwencja się liczy Pchać się na afisz, nawet jak cię drzwiami wyrzucą, to oknem... mnie się JUŻ nie chce i na starość cenię sobie święty spokój... jak u pewnego duńczyka

    Comment

    • piwo_szka
      Member
      • 01-2015
      • 71

      Niekoniecznie chce się pchać na afisz, ale na pewno chciałabym mieć dostęp do pewnych informacji i staram się go mieć (czyli monitorowanie sociali i blogów jak najbardziej jest u mnie na porządku dziennym) ;-)

      Ja również już młódką nie jestem, której chce się tylko hasać - jestem już jednak trochę osadzona w betonie...

      Ale zaciekawiliście mnie, Panowie.
      piwna smakoszka na Alkowiki

      Comment

      • Kones
        Senior
        • 07-2014
        • 160

        Skoro tak, to chyba nawiązałbym pogawędkę np. z https://jerrybrewery.wordpress.com gdzie piwne newsy publikowane są też w miarę na bieżąco. I chyba jeszcze http://www.malepiwko.pl. Może uchylą rąbka tajemnicy i gdzie mieszkają ich kontakty operacyjne. Powodzenia!
        "(...) iż wolno każdemu piwa i inne trunki skądkolwiekbądź brać i we wsiach ich warzyć i warzyć kazać i wolno użytkować bez wszelkiej obawy z naszej strony, lub starostów naszych zakazu, aresztowania lub kary"

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Tak gwoli pomocy, dla chcących spróbować się w formacie Piwnych Newsów - 80% informacji, to po prostu biały wywiad z FaceBooka. Zajmuje to kilka h na odcinek. Część newsów rzeczywiście mam od kolegów, ale raczej wychodzą one przy okazji jakichś rozmów, niż za nimi dzwonię. Część informacji sami zainteresowani podsyłają mailem.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • Gringo
            Senior
            • 07-2007
            • 2151

            nie mam w laptopie dźwięku, ale chyba rośnie komuś konkurencja

            Comment

            • franekf
              Senior
              • 06-2004
              • 944

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
              nie mam w laptopie dźwięku, ale chyba rośnie komuś konkurencja

              http://facet.interia.pl/wideo/wielki...eo,vId,1750823
              Stary chłop a durny... jak osoba w jego wieku może nie wiedzieć, co to jest podpiwek?!
              Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
              http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
              Piwny Janusz bez Teku

              Comment

              • Dreamer
                Senior
                • 05-2003
                • 1576

                Na swoim znanym brytyjskim blogu "Zythophile" Martyn Cornell szczegółowo opisuje wrażenia z pobytu na Festiwalu we Wrocławiu. Jak widać, Cornell jest pod wielkim wrażeniem i samej imprezy i stanu obecnego polskiego craftu. Biorąc pod uwagę opiniotwórczość bloga na brytyjskim rynku, zaproszenie Cornella to był strzał w dziesiątkę. Kilkakrotnie w tekście pada nazwisko Tomka Kopyry, który był opiekunem blogerów podczas festiwalu. Kopyr, świetna robota !!!
                Może wreszcie do Brytoli dotrze, że Polska to nie tylko kraj taniego lagera .
                Blog: Piwna Brytania

                Comment

                • wrednyhawran
                  Senior
                  • 07-2010
                  • 1784

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kones Wyświetlenie odpowiedzi
                  Skoro tak, to chyba nawiązałbym pogawędkę np. z https://jerrybrewery.wordpress.com gdzie piwne newsy publikowane są też w miarę na bieżąco. I chyba jeszcze http://www.malepiwko.pl. Może uchylą rąbka tajemnicy i gdzie mieszkają ich kontakty operacyjne. Powodzenia!
                  Wielkiej tajemnicy nie ma. Facebook i info z maila od browarów i czytelników.

                  Przy okazji, jeśli szukacie świeżych informacji w jednym miejscu, to zapraszam. Piwowieści staram się aktualizować codziennie, choć to nie zawsze wychodzi. Ale raz w tygodniu minimum. Linkować nie będę, bo znowu mnie zbesztają, tak jak w wątku z newsami.
                  Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                  Małe Piwko Blog
                  Małe Piwko Blog na facebooku
                  Domowy Browar Demon

                  Comment

                  • chemmobile
                    Senior
                    • 03-2009
                    • 2168

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dreamer Wyświetlenie odpowiedzi
                    Może wreszcie do Brytoli dotrze, że Polska to nie tylko kraj taniego lagera .
                    Uff, trzymam kciuki, oby się udało. Niewiele rzeczy tak mnie irytuje, jak fałszywa opinia Brytoli o naszej scenie piwnej
                    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jakby co to blog już jest a na nim świeża notka będąca wstępem do tematu
                      https://sourrevolution.wordpress.com...zatkujacych-6/
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Oskaliber Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dosłownie przed momentem i ja ruszyłem ze swoim piwnym blogiem.
                      http://www.beerfreak.pl/.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                      No to łapcie tez mój.
                      www.zpiwem.pl
                      Zapoznanie się z powyższymi blogami upewniło mnie, że cała ta blogosfera to strata czasu.

                      Comment

                      • TomN
                        Senior
                        • 03-2013
                        • 106

                        Niech się piwne blogery uczo!

                        https://youtu.be/5mPPkaQc78U

                        Comment

                        • yoda79
                          Senior
                          • 01-2013
                          • 861

                          Widzę, że nasze blogery za politykowanie się biorą
                          Bladego pojęcia o Ukrainie czy nie imigrantach mają, ale tłumaczą swoim fanom co i jak
                          Last edited by yoda79; 17-05-2015, 10:15.

                          Comment

                          • dlugas
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 4014

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Widzę, że nasze blogery za politykowanie się biorą
                            Bladego pojęcia o Ukrainie czy nie imigrantach mają, ale tłumaczą swoim fanom co i jak
                            Mówi co sam sądzi. Raczej nie wykłada swoich teorii na uczelniach i nie przedstawia tego jako jedynej prawdy objawionej (chyba, że się mylę i sam gdzieś stwierdza, że on ma monopol na PRAWDĘ, bo nie oglądałem wszystkiego i w całości)

                            Każdy ma swoje zdanie. Ty swoje poglądy wymieniasz wśród znajomych, on swoim widzom.
                            A jednego, tego jedynego oraz najprawdziwszego pojęcia o Ukrainie i imigrantach raczej nikt nie posiada. To są zbyt szerokie tematy na szufladkowanie, że "moja racja jest Mojsza od Twojszej" itp.

                            Zawsze można nie oglądać i w tym czasie napić się piwa :]
                            Pozdrawiam
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TomN Wyświetlenie odpowiedzi
                              Niech się piwne blogery uczo!

                              https://youtu.be/5mPPkaQc78U

                              Czemu tego nie wstawiłeś?
                              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                              Szarmanckie rządzi
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              • yoda79
                                Senior
                                • 01-2013
                                • 861

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                                Mówi co sam sądzi. Raczej nie wykłada swoich teorii na uczelniach i nie przedstawia tego jako jedynej prawdy objawionej (chyba, że się mylę i sam gdzieś stwierdza, że on ma monopol na PRAWDĘ, bo nie oglądałem wszystkiego i w całości)

                                Każdy ma swoje zdanie. Ty swoje poglądy wymieniasz wśród znajomych, on swoim widzom.
                                A jednego, tego jedynego oraz najprawdziwszego pojęcia o Ukrainie i imigrantach raczej nikt nie posiada. To są zbyt szerokie tematy na szufladkowanie, że "moja racja jest Mojsza od Twojszej" itp.

                                Zawsze można nie oglądać i w tym czasie napić się piwa :]
                                Pozdrawiam
                                I skoro mogę miec swoje zdanie to stwierdzam, że nie ma pojęcia i mowiąc wprost - bredzi.
                                A o moje picie piwa się nie martw

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎