Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19177

    Światek piwny jest pełen piwowarów, którzy już coś mają, albo nie mają bo mają bloga, więc w tym światku łatwiej o newsy, ale też inwencja się liczy Pchać się na afisz, nawet jak cię drzwiami wyrzucą, to oknem... mnie się JUŻ nie chce i na starość cenię sobie święty spokój... jak u pewnego duńczyka

    Comment

    • piwo_szka
      Member
      • 01-2015
      • 71

      Niekoniecznie chce się pchać na afisz, ale na pewno chciałabym mieć dostęp do pewnych informacji i staram się go mieć (czyli monitorowanie sociali i blogów jak najbardziej jest u mnie na porządku dziennym) ;-)

      Ja również już młódką nie jestem, której chce się tylko hasać - jestem już jednak trochę osadzona w betonie...

      Ale zaciekawiliście mnie, Panowie.
      piwna smakoszka na Alkowiki

      Comment

      • Kones
        Senior
        • 07-2014
        • 160

        Skoro tak, to chyba nawiązałbym pogawędkę np. z https://jerrybrewery.wordpress.com gdzie piwne newsy publikowane są też w miarę na bieżąco. I chyba jeszcze http://www.malepiwko.pl. Może uchylą rąbka tajemnicy i gdzie mieszkają ich kontakty operacyjne. Powodzenia!
        "(...) iż wolno każdemu piwa i inne trunki skądkolwiekbądź brać i we wsiach ich warzyć i warzyć kazać i wolno użytkować bez wszelkiej obawy z naszej strony, lub starostów naszych zakazu, aresztowania lub kary"

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Tak gwoli pomocy, dla chcących spróbować się w formacie Piwnych Newsów - 80% informacji, to po prostu biały wywiad z FaceBooka. Zajmuje to kilka h na odcinek. Część newsów rzeczywiście mam od kolegów, ale raczej wychodzą one przy okazji jakichś rozmów, niż za nimi dzwonię. Część informacji sami zainteresowani podsyłają mailem.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • Gringo
            Senior
            • 07-2007
            • 2151

            nie mam w laptopie dźwięku, ale chyba rośnie komuś konkurencja

            Comment

            • franekf
              Senior
              • 06-2004
              • 944

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
              nie mam w laptopie dźwięku, ale chyba rośnie komuś konkurencja

              http://facet.interia.pl/wideo/wielki...eo,vId,1750823
              Stary chłop a durny... jak osoba w jego wieku może nie wiedzieć, co to jest podpiwek?!
              Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
              http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
              Piwny Janusz bez Teku

              Comment

              • Dreamer
                Senior
                • 05-2003
                • 1576

                Na swoim znanym brytyjskim blogu "Zythophile" Martyn Cornell szczegółowo opisuje wrażenia z pobytu na Festiwalu we Wrocławiu. Jak widać, Cornell jest pod wielkim wrażeniem i samej imprezy i stanu obecnego polskiego craftu. Biorąc pod uwagę opiniotwórczość bloga na brytyjskim rynku, zaproszenie Cornella to był strzał w dziesiątkę. Kilkakrotnie w tekście pada nazwisko Tomka Kopyry, który był opiekunem blogerów podczas festiwalu. Kopyr, świetna robota !!!
                Może wreszcie do Brytoli dotrze, że Polska to nie tylko kraj taniego lagera .
                Blog: Piwna Brytania

                Comment

                • wrednyhawran
                  Senior
                  • 07-2010
                  • 1784

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kones Wyświetlenie odpowiedzi
                  Skoro tak, to chyba nawiązałbym pogawędkę np. z https://jerrybrewery.wordpress.com gdzie piwne newsy publikowane są też w miarę na bieżąco. I chyba jeszcze http://www.malepiwko.pl. Może uchylą rąbka tajemnicy i gdzie mieszkają ich kontakty operacyjne. Powodzenia!
                  Wielkiej tajemnicy nie ma. Facebook i info z maila od browarów i czytelników.

                  Przy okazji, jeśli szukacie świeżych informacji w jednym miejscu, to zapraszam. Piwowieści staram się aktualizować codziennie, choć to nie zawsze wychodzi. Ale raz w tygodniu minimum. Linkować nie będę, bo znowu mnie zbesztają, tak jak w wątku z newsami.
                  Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                  Małe Piwko Blog
                  Małe Piwko Blog na facebooku
                  Domowy Browar Demon

                  Comment

                  • chemmobile
                    Senior
                    • 03-2009
                    • 2168

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dreamer Wyświetlenie odpowiedzi
                    Może wreszcie do Brytoli dotrze, że Polska to nie tylko kraj taniego lagera .
                    Uff, trzymam kciuki, oby się udało. Niewiele rzeczy tak mnie irytuje, jak fałszywa opinia Brytoli o naszej scenie piwnej
                    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jakby co to blog już jest a na nim świeża notka będąca wstępem do tematu
                      https://sourrevolution.wordpress.com...zatkujacych-6/
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Oskaliber Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dosłownie przed momentem i ja ruszyłem ze swoim piwnym blogiem.
                      http://www.beerfreak.pl/.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                      No to łapcie tez mój.
                      www.zpiwem.pl
                      Zapoznanie się z powyższymi blogami upewniło mnie, że cała ta blogosfera to strata czasu.

                      Comment

                      • TomN
                        Senior
                        • 03-2013
                        • 106

                        Niech się piwne blogery uczo!

                        https://youtu.be/5mPPkaQc78U

                        Comment

                        • yoda79
                          Senior
                          • 01-2013
                          • 861

                          Widzę, że nasze blogery za politykowanie się biorą
                          Bladego pojęcia o Ukrainie czy nie imigrantach mają, ale tłumaczą swoim fanom co i jak
                          Last edited by yoda79; 17-05-2015, 10:15.

                          Comment

                          • dlugas
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 4014

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Widzę, że nasze blogery za politykowanie się biorą
                            Bladego pojęcia o Ukrainie czy nie imigrantach mają, ale tłumaczą swoim fanom co i jak
                            Mówi co sam sądzi. Raczej nie wykłada swoich teorii na uczelniach i nie przedstawia tego jako jedynej prawdy objawionej (chyba, że się mylę i sam gdzieś stwierdza, że on ma monopol na PRAWDĘ, bo nie oglądałem wszystkiego i w całości)

                            Każdy ma swoje zdanie. Ty swoje poglądy wymieniasz wśród znajomych, on swoim widzom.
                            A jednego, tego jedynego oraz najprawdziwszego pojęcia o Ukrainie i imigrantach raczej nikt nie posiada. To są zbyt szerokie tematy na szufladkowanie, że "moja racja jest Mojsza od Twojszej" itp.

                            Zawsze można nie oglądać i w tym czasie napić się piwa :]
                            Pozdrawiam
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TomN Wyświetlenie odpowiedzi
                              Niech się piwne blogery uczo!

                              https://youtu.be/5mPPkaQc78U

                              Czemu tego nie wstawiłeś?
                              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                              Szarmanckie rządzi
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              • yoda79
                                Senior
                                • 01-2013
                                • 861

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                                Mówi co sam sądzi. Raczej nie wykłada swoich teorii na uczelniach i nie przedstawia tego jako jedynej prawdy objawionej (chyba, że się mylę i sam gdzieś stwierdza, że on ma monopol na PRAWDĘ, bo nie oglądałem wszystkiego i w całości)

                                Każdy ma swoje zdanie. Ty swoje poglądy wymieniasz wśród znajomych, on swoim widzom.
                                A jednego, tego jedynego oraz najprawdziwszego pojęcia o Ukrainie i imigrantach raczej nikt nie posiada. To są zbyt szerokie tematy na szufladkowanie, że "moja racja jest Mojsza od Twojszej" itp.

                                Zawsze można nie oglądać i w tym czasie napić się piwa :]
                                Pozdrawiam
                                I skoro mogę miec swoje zdanie to stwierdzam, że nie ma pojęcia i mowiąc wprost - bredzi.
                                A o moje picie piwa się nie martw

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎