Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Mam głęboko w poważaniu, czy bloger zarabia lub będzie zarabiał na blogu, czy nie. Zwisa mi to nacią od pietruszki. Natomiast nawyraźniej ty nie możesz przeboleć, że ktoś ma inne zdanie na temat twoich idoli. Ja w przeciwieństwie do ciebie pamiętam niektórych ekspertów, jak trafili na browar.biz i z niedowierzaniem słuchali, że Carlsberg nie jest najlepszym piwem na świecie.

    A teraz przeczytaj sobie ostatnie zdanie twojej wypowiedzi i spróbuj znaleźć w tym sens - co może kogoś boleć, jeśli boli tylko mnie. Pewnie nigdy się nie dowiesz i będziesz musiał z tym żyć.

    Na tym kończę dyskusję z tobą, bo nie ma żadnego powodu, żebym się tłumaczył ze swoich poglądów. Nie dodam ciebie do ignorowanych, bo na to trzeba sobie zasłużyć, a tobie baaardzo dużo brakuje.
    Last edited by Krzysiu; 15-09-2013, 22:38.

    Comment

    • mlek
      Member
      • 01-2013
      • 79

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
      Mam głęboko w poważaniu, czy bloger zarabia lub będzie zarabiał na blogu, czy nie. Zwisa mi to nacią od pietruszki.
      okeeej, obaj wiemy że to nie jest prawdą Przeżywasz to Krzysiek.
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
      Natomiast nawyraźniej ty nie możesz przeboleć, że ktoś ma inne zdanie na temat twoich idoli. Ja w przeciwieństwie do ciebie pamiętam niektórych ekspertów, jak trafili na browar.biz i z niedowierzaniem słuchali, że Carlsberg nie jest najlepszym piwem na świecie.
      Nie wiem kto może być moim idolem ale z kontekstu domyślam się ze chodzi o blogerów. OK, masz racje- moge pewnych rzeczy nie pamiętać, więc tym razem serio, bez cynizmu, jeśli to nie problem, wskaż mi te wypowiedzi które dyskredytują te osoby.

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10838

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielnicki Wyświetlenie odpowiedzi
        (...)
        Moglibyśmy się zdziwić. Osób uprawiających "piwną turystykę" jest na pewno więcej niż nam się obu wydaje. (...).
        Ciekaw jestem skąd taki wniosek? Piwną Turystykę aktywnie uprawiam od ponad dziesięciu lat i podczas całego tego okresu poznałem, może, dziesięć osób z Polski, które mają podobną pasję co ja. Osoby, które uprawiają ją od wielkiego dzwonu, nie liczę.

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        Abernacka to dopiero ma kasę opisując browary zagraniczne, bo tam płacą raczej w ojro
        Mam ci mówić

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
        A Abernacka był w Miliczu?
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
        A po co? Jeszcze nie ma tu browaru.
        Słuszna dedukcja.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment


        • [QUOTE=Krzysiu;1141396]Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera. Jesteś właśnie klinicznym przykładem takiego zjawiska, bo odpowiedź jest bardzo prosta - robię to, żeby ciebie wku...ć. I jeszcze mleka.QUOTE]


          A dlaczego to nie jest jeszcze w przechmielinach?
          Obowiązują tiu jakieś zasady czy nie?
          A może nie wszystkich one obowiązują?

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            Proponuję zmienić temat na "Pyskówka".

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojmat74 Wyświetlenie odpowiedzi

              A dlaczego to nie jest jeszcze w przechmielinach?
              Obowiązują tiu jakieś zasady czy nie?
              A może nie wszystkich one obowiązują?
              A zgłosiłeś posty moderatorowi do usunięcia, czy tylko tak sobie jęczysz?
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19168

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                Jedna osoba (za organizatorem, który nie miał tej śmiałości) zapytała się mnie przed konkursem czy mam coś przeciwko aby ta występowała jako reprezentant browarbizu - miałem coś przeciwko, więc nie było przedstawicieli browar.bizu.
                Uff, jakoś przebrnąłem przez ten wątek...

                Organizator dość okrężną drogą (przeze mnie) próbował zwerbować reprezentację tego forum do jury konkursu. Po konsultacji z ART-em było jasne, że o takiej reprezentacji nie ma mowy. Zatem, organizator postanowił umieścić ogłoszenie na forum. To ile osób się zgłosiło w stosunku do ilości blogerów nie wynika (moim zdaniem) z wyższości blogerki nad szarym użytkownikiem forum. Blogerzy muszą pisać, egzystować w necie, a forumowicz nie. Sama impreza nie jest też tak prestiżowa jak żywieckie Birofilia czy wrocławski Festiwal Dobrego Smaku, by forumowicz z drugiego końca Polski musiał się na niej pojawić.
                A tak poza tym to jestem tego samego zdania co Krzysiu (o blogach i blogerach).
                Last edited by e-prezes; 16-09-2013, 11:55.

                Comment


                • Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  A zgłosiłeś posty moderatorowi do usunięcia, czy tylko tak sobie jęczysz?
                  A można trochę grzeczniej i z większa kulturą?
                  Po co te nerwy.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    wrocławski Festiwal Dobrego Smaku
                    Festiwal Dobrego Piwa

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojmat74 Wyświetlenie odpowiedzi
                    A można trochę grzeczniej i z większa kulturą?
                    Acha- nie zgłosiłeś
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10738

                      A w którym miejscu Marusia była nie grzeczna?
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment


                      • Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                        Festiwal Dobrego Piwa
                        Acha- nie zgłosiłeś
                        A napisałem, że nie zgłosiłem.

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          No i koledzy eksperci się pokłócili ...
                          Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

                          Comment

                          • zgoda
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 3516

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                            No i koledzy eksperci się pokłócili ...
                            https://www.facebook.com/tomasz.roga...ocation=stream
                            Miłość się skończyła.
                            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Niech was szlag. Wlazłem z niezdrowej, superexpessowej ciekawości na tego fejsa i co widzę - dyskusję o oczach dzieciaka. Już drugi kwadrans siedzę i usiłuję dojść, gdzie się kłócą, ale nie mogę. Dajcie zapis rozmowy, najlepiej ze zdjęciami paparazzich (gołe cycki mile widziane).

                              Comment

                              • Wujcio_Shaggy
                                Senior
                                • 01-2004
                                • 4628

                                Cycków nie było, nie warto.
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                                @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎