Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Ja do pkt. 2 dodałbym jego bzdurę która przebiła idiotyzmy koncernowych rzeczników czyli: "no risk no fun", w skrócie zapłać mi kupę kasy za kota w worku który może okazać się nie wiadomo czym i nie wiadomo jakiej jakości. To jego podejście rozwaliło mnie bardziej niż "amortyzacja".
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • Blackkboss
      Junior
      • 09-2013
      • 5

      Z góry uprzedzam aby potem nie było pytań: tak to jest mój pierwszy post. Dlaczego? Ponieważ nigdy nie czułem iż mogę wnieść coś ciekawego do dyskusji (jestem początkującym w te klocki)
      Jednak to rzeczy... Kopyra można lubić lub nie ale wg mnie należy mu sie odrobina szacunku ponieważ jako pierwszy piwny bloger w Polsce zdecydował się na nagrywanie filmików, jego wiedza o piwie jest duża czego chyba nie trzeba udowadniać. Skoro jednak są ludzie którzy są tak zdegustowani tym co robi by wylewać żale na forum może czas się wziąć do roboty i samemu coś pisać/nagrywać? Uważam że popyt na vlogi piwne jest obecnie duży, więc skoro ktoś wie dużo więcej od Kopyra oraz uważa iż ten źle przekazuje informacje może wypełnić tą dziurą. Dziękuje.

      Comment

      • nikita_banita
        Senior
        • 06-2003
        • 1363

        Znajomym i rodzinie rzeczonego blogera K. już dziękujemy.

        Bloger K. jak chce dyskutować na i o browar.bizie niech pisze tutaj pod swoim dawnym nickiem i otwarcie - nie będzie niedomówień, domysłów, popisków.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Blackkboss Wyświetlenie odpowiedzi
          Skoro jednak są ludzie którzy są tak zdegustowani tym co robi by wylewać żale na forum może czas się wziąć do roboty i samemu coś pisać/nagrywać?
          Więc większość na forum pisze, wybacz, ale nie każdy ma czas na nagrywanie filmików, pisanie blogów, vlogów, srogów. kazdy ma swoją pracę, rodzinę, inne zajęcia.

          Zigy, Blackkboss, mój post dotyczący pustego profilu na tylko jedno na celu, miło jest pogadać z kimś (nawet się pospierać) o kim ma się minimalną wiedzę, przynajmniej mnie tak rodzice nauczyli, przychodzisz gdzieś, przedstaw się.

          A każdy obcy to może być jak ten facet w płaszczu w parku, tylko ptaka pokazuje i znika i cholera wie kto to był
          Last edited by becik; 29-12-2013, 20:14.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Ronoaro
            Senior
            • 04-2013
            • 160

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita Wyświetlenie odpowiedzi
            Znajomym i rodzinie rzeczonego blogera K. już dziękujemy.

            Bloger K. jak chce dyskutować na i o browar.bizie niech pisze tutaj pod swoim dawnym nickiem i otwarcie - nie będzie niedomówień, domysłów, popisków.
            Czyli każdy kto nie "drze łacha" z Kopyra jest na tym forum automatycznie persona non grata? No gratuluję głupoty... robi wrażenie. Cała dyskusja to przerost formy nad treścią Kopyr obraził się na browar.biz, browar.biz "drze z niego łacha".

            Comment

            • Szakali
              Senior
              • 08-2013
              • 572

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita Wyświetlenie odpowiedzi
              Znajomym i rodzinie rzeczonego blogera K. już dziękujemy.

              Bloger K. jak chce dyskutować na i o browar.bizie niech pisze tutaj pod swoim dawnym nickiem i otwarcie - nie będzie niedomówień, domysłów, popisków.

              Święta prawda , niech Kopyr wróci tutaj na forum jeżeli ma odwagę i może wtedy stawiać zarzuty i bronić się przed atakami .
              Najbardziej irytuje mnie to , że obraziło go raptem parę osób a on obraził się na całe forum , przynajmniej ja tak to odebrałem . W ogóle jak można się obrażać , dorośli ludzie .....
              Sam już musiał bym dawno odejść z forum , bo "ktoś mi tam coś napisał " nie po mojej myśli .
              Trzeba się wyluzować

              Comment

              • mlek
                Member
                • 01-2013
                • 79

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                Więc większość na forum pisze, wybacz, ale nie każdy ma czas na nagrywanie filmików, pisanie blogów, vlogów, srogów. kazdy ma swoją pracę, rodzinę, inne zajęcia.

                Zigy, Blackkboss, mój post dotyczący pustego profilu na tylko jedno na celu, miło jest pogadać z kimś (nawet się pospierać) o kim ma się minimalną wiedzę, przynajmniej mnie tak rodzice nauczyli, przychodzisz gdzieś, przedstaw się.

                A każdy obcy to może być jak ten facet w płaszczu w parku, tylko ptaka pokazuje i znika i cholera wie kto to był
                Świetna analogia, tylko ja nie bardzo mam jak Ci pokazać ptaka przez internet. Jedyne co moge zrobić to z Tobą porozmawiać a tym Cie nie skrzywdze, dlatego nie czuje się w obowiązku podawać tu swój pesel. Zdaje sobie sprawe że dużo czasu spędzasz na facebooku podglądając innych, ja jednak daleki jestem od ekshibicjonizmu. Mnie rodzice nauczyli że nie wypada podchodzić do ludzi i pytać się ile mają lat... ale jeśli to dla Ciebie takie istotne- mój rok produkcji 1985.
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
                Taki urok tego forum... Regulamin znasz?
                Ja znam. Gdzie jest napisane że trzeba mieć uzupełniony profil? http://www.browar.biz/c.php?do=re
                Last edited by mlek; 29-12-2013, 20:48.

                Comment

                • rohozecky
                  PremiumUżytkownik
                  • 11-2008
                  • 1837

                  Tak sobie czytam ten wątek i skóra na tyłku mi się marszczy z przerażenia.

                  Tzw. sprawa Kopyra nie budzi moich specjalnych emocji, nie jestem w nią zaangażowany. Guzik mnie w ogóle obchodzą piwne blogi.

                  Natomiast dyskusja stoczyła się w czeluście onetowych ścieków, albo i jeszcze gorzej.

                  Trochę współczuję ART-owi, ale chyba będzie musiał coś z tym zrobić.

                  Problem zapewne polega na tym, że część forumowiczów zaczęła w pewnym momencie wykorzystywać swoją pasję w celach zarobkowych. Samo w sobie nie jest to niczym nagannym, natomiast wskutek tego udział w forum (czy brak udziału), reakcje na niektóre wpisy zmieniły charakter z hobbystycznego na biznesowo-PRowski. Efekty widać.

                  I to jest moim zdaniem odpowiedź na pytanie "dlaczego browar.biz schodzi na psy"
                  Last edited by rohozecky; 29-12-2013, 20:49.
                  ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                  Comment

                  • chemmobile
                    Senior
                    • 03-2009
                    • 2168

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ronoaro Wyświetlenie odpowiedzi
                    Cała dyskusja to przerost formy nad treścią Kopyr obraził się na browar.biz, browar.biz "drze z niego łacha".
                    Bardzo rzadko zaglądasz na forum, skoro spłycasz wszystko do "darcia łacha". No ale to twój problem.
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Blackkboss Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kopyra można lubić lub nie ale wg mnie należy mu sie odrobina szacunku ponieważ jako pierwszy piwny bloger w Polsce zdecydował się na nagrywanie filmików, jego wiedza o piwie jest duża czego chyba nie trzeba udowadniać.
                    Zdziwiłbyś się, że jest trochę osób posiadających większą wiedzę od blogera. A co do szacunku... darzysz kogoś atencją, bo sobie bloga założył? Będę uparcie powtarzał: szanować to ja mogę tych, którzy ryzykując własnymi pieniędzmi i czasem postanowili zrobić coś nowego w niszy rynkowej. To "coś" to nie jest prowadzenie bloga, ale komercyjne warzenie piwa, wybudowanie własnego browaru, założenie pubu czy sklepu, organizacja imprez i wydarzeń związanych z kulturą piwną.
                    Last edited by chemmobile; 29-12-2013, 20:50.
                    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                    Comment

                    • Ronoaro
                      Senior
                      • 04-2013
                      • 160

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                      Bardzo rzadko zaglądasz na forum, skoro spłycasz wszystko do "darcia łacha". No ale to twój problem.
                      Na forum zaglądam (i czymtam ) praktycznie codziennie. Raczej się nie udzielam i tyle, po co wam robić bałagan w ogródku?

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mlek Wyświetlenie odpowiedzi
                        Świetna analogia, tylko ja nie bardzo mam jak Ci pokazać ptaka przez internet. Jedyne co moge zrobić to z Tobą porozmawiać a tym Cie nie skrzywdze, dlatego nie czuje się w obowiązku podawać tu swój pesel. Zdaje sobie sprawe że dużo czasu spędzasz na facebooku podglądając innych, ja jednak daleki jestem od ekshibicjonizmu. Mnie rodzice nauczyli że nie wypada podchodzić do ludzi i pytać się ile mają lat... ale jeśli to dla Ciebie takie istotne- mój rok produkcji 1985.

                        Widzisz, i już coś o Tobie wiem, chyba lepiej się ze sobą rozmawia (nawet drze łachy) gdy dwoje rozmówców ma jakąś elementarną wiedzę o sobie. Bo chyba jeśli kogoś poznajesz to przedstawiasz się. Ty o mnie coś wiesz (profil), a ja wiem ile masz lat i w ten sposob przestajesz być bezosobowym nickiem.

                        To na tyle, możemy dalej się słownie pojedynkować
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • chemmobile
                          Senior
                          • 03-2009
                          • 2168

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ronoaro Wyświetlenie odpowiedzi
                          Raczej się nie udzielam i tyle, po co wam robić bałagan w ogródku?
                          Skoro NAM nie chcesz robić bałaganu w ogródku, to po co się U NAS odzywasz? Jesteś niekonsekwentny.

                          @rohozecky
                          Skoro krytyka jednej strony, zwanej dalej "koncernami" jest tutaj powszechna, to co złego widzisz w krytyce drugiej strony, zwanej dalej "rewolucją piwną"? Na koncernach powieszono tu już stada psów i nikt okiem nie mrugnął. Dlaczego zatem krytyka rewolucji pod postacią blogu budzi u niektórych niesmak?
                          Z ciekawości zajrzałem na piwo.org do "Blogosfery". Elroy od razu zamknął możliwość komentarzy do kopyrowego felietonu antybrowar.bizowego. To jest i śmieszne i żałosne. Jakby przyznanie się do nieradzenia sobie z moderowaniem i/lub trzymania się jedynej słusznej linii partii.
                          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19168

                            A uważasz, że ta dyskusja, która się tu toczy coś zmieni?

                            Comment

                            • chemmobile
                              Senior
                              • 03-2009
                              • 2168

                              A musi coś zmieniać? Czy dyskusja w naszym gronie o rządach Tuska sprawiłaby, że ten zmieniłby swoją politykę lub podał się do dymisji?
                              Pisanie, że osoba A się myli, gada głupoty nie oznacza, że ta osoba nagle się zreflektuje i od tej pory będzie cacy. Ale za to zostanie jakiś ślad udowadniający, że osoba A nie jest wiarygodna, że się myli, że są inni mający odmienne zdanie.
                              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                              Comment

                              • Komar_Pafnucy
                                Senior
                                • 08-2005
                                • 1114

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                                Z ciekawości zajrzałem na piwo.org do "Blogosfery". Elroy od razu zamknął możliwość komentarzy do kopyrowego felietonu antybrowar.bizowego.
                                Najwyraźniej panicznie boi się filmiku Kopyra pt. "Czy czytanie piwo.org jest szkodliwe dla zdrowia?"

                                Multitap Crawl
                                Multitap Crawl na Facebook

                                "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                                Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎