Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chemmobile
    Senior
    • 03-2009
    • 2168

    Jak zwykle jedyne na co cię stać to atak personalny...
    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      Chemmo, ale ty delikatny jesteś...
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Mówię tylko, jak jest i jak by było. Wie to każdy, kto czyta forum od dłuższego czasu i robi to rzetelnie, a nie wybiórczo.

        Comment

        • pioterb4
          Senior
          • 05-2006
          • 4322

          Jeśli tak wyważona opinia może być odczytana jako atak personalny to ja nie wiem jak zinterpretować sporą część postów pod adresem Kopyra. I nie jestem żadnym fanboyem, szukam tylko jakiegoś normalnego podejścia do tematu.
          Last edited by pioterb4; 29-12-2013, 23:43.

          Comment

          • fidoangel
            Senior
            • 07-2005
            • 3489

            A sio wszystkie hejtery, spać, spać pora...
            Dobranoc
            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

            Comment

            • chemmobile
              Senior
              • 03-2009
              • 2168

              Wyważona opinia? A co to w ogóle jest za stwór? Nawet najbardziej "wyważona" opinia oparta jedynie na personalnych przytykach zamiast rzeczowej argumentacji jest mniej warta od ostrej merytorycznej riposty. Klasyczny przykład to Krzysiu
              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                ....
                Jestem za wprowadzeniem świadectwa moralności od plebana.
                Podaj numer telefonu do twojego plebana, mam parę uwag do tego świadectwa
                Nie mogę dopuścić, żebyś został ogłoszony świętym

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  To tylko twoja zero-jedynkowa impresja. Niejeden mrugnął, tylko nie chciałeś lub nie potrafiłeś tego zauważyć, bo ci to do teorii nie pasuje.

                  Nawiasem mówiąc, gdyby tu była moderacja, o jakiej wspomniałeś, to wyleciałbyś stąd niedługo po swoim debiucie, w którym ostro zabrałeś się do rozstawiania ludzi po kątach.

                  Jestem za wprowadzeniem świadectwa moralności od plebana.
                  Tato, tato, a mogę być plebanem

                  No to niezły bajzel wyszedł z tego temat - kto moderuje ten dział
                  Last edited by iron; 30-12-2013, 00:58.
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • rohozecky
                    PremiumUżytkownik
                    • 11-2008
                    • 1837

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                    Może jeszcze wprowadzić zasadę osoby polecającej nowo zarejestrowanego, a najlepiej dwóch oraz przedstawienia świadectwa moralności wydane przez miejscowego plebana?
                    Jeżeli to uczyni forum strawnym do czytania-czemu nie? Choć plebanowi do końca bym nie ufał
                    ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      Chemmobile - krytykować jest łatwo, jak byś widział dyskusje? Zaproponuj temat, treść i formę? To tak do uwag ogólnych.
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        To tylko twoja zero-jedynkowa impresja. Niejeden mrugnął, tylko nie chciałeś lub nie potrafiłeś tego zauważyć, bo ci to do teorii nie pasuje.

                        Nawiasem mówiąc, gdyby tu była moderacja, o jakiej wspomniałeś, to wyleciałbyś stąd niedługo po swoim debiucie, w którym ostro zabrałeś się do rozstawiania ludzi po kątach.

                        Jestem za wprowadzeniem świadectwa moralności od plebana.
                        Dokładnie. Chemo poczytaj uważnie, wiele jest postów krytykujących "rewolucjonistów" jak i ich broniących - chociażby w temacie etykiet Ale Browaru. To forum od blogów wyróżnia się właśnie tym, że można tu mieć różne poglądy i różne wyrażać. I nikt rozsądny nie zabiera z tego powodu swoich zabawek i nie robi vloga w którym odreagowuje swoje frustracje (poza jedną osobą )
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • chemmobile
                          Senior
                          • 03-2009
                          • 2168

                          Co by nie było i tak sprowadzone zostanie do dyskusji o cenach piwa...
                          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                          Comment

                          • VanPurRz
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 4229

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                            Co by nie było i tak sprowadzone zostanie do dyskusji o cenach piwa...
                            Żartujesz czy demagogizujesz? Akurat dla mnie ceny są jednym z istotniejszych czynników ale jest wiele tematów i wiele postów które nie poruszają tej kwestii.
                            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                            Comment

                            • chemmobile
                              Senior
                              • 03-2009
                              • 2168

                              Żartuję w odpowiedzi na propozycję zaproponowania tematu, treści i formy
                              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                              Comment

                              • VanPurRz
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 4229

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                                Żartuję w odpowiedzi na propozycję zaproponowania tematu, treści i formy
                                To była poważna propozycja

                                Wracając do tematu blogów to na blogu Małe Piwo można zagłosować na piwa i wydarzenia mijającego roku.
                                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎