Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chemmobile
    Senior
    • 03-2009
    • 2168

    Na co dzień pracujemy w Kompanii Piwowarskiej (...)
    To cytat z zakładki "O nas" Beerloversów. Gdzie widzisz manipulacje? Przecież otwarcie przyznają kogo reprezentują.
    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Otóż nie, "na co dzień pracujemy" znaczy coś dokładnie odwrotnego - na chleb zarabiamy w KP, czyli (w domyśle) stronę tworzymy po godzinach, nie w ramach pracy w KP.

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        Też tak to zrozumiałem, że serwis to działalność hobbystyczna.

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          Na co dzień pracują w koncernie, Kompanii Piwowarskiej, przy redakcji reklamującego ten koncern serwisu internetowego

          Comment

          • chemmobile
            Senior
            • 03-2009
            • 2168

            Widzę, że jedno proste zdanie jest jednak na tyle skomplikowane, że każdy ma inną interpretację.

            30 sekund szukania i proszę: zespół Beerlovers to etatowi pracownicy KP: http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/1039018.html. Nawet nie zadaliście sobie trudu sprawdzenia podstawowych informacji o podmiocie, który krytykujecie.
            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

            Comment

            • oberzine
              Senior
              • 02-2012
              • 228

              tak właściwie to o co ci chodzi?

              Comment

              • chemmobile
                Senior
                • 03-2009
                • 2168

                A co, po chińsku napisałem czy jak?
                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  Chyba wszyscy dobrze zrozumieli, że są to etatowi pracownicy KP. Chemmo, nie wiem czemu wyważasz otwarte drzwi?!

                  Comment

                  • chemmobile
                    Senior
                    • 03-2009
                    • 2168

                    Dwa cytaty:
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                    Otóż nie, "na co dzień pracujemy" znaczy coś dokładnie odwrotnego - na chleb zarabiamy w KP, czyli (w domyśle) stronę tworzymy po godzinach, nie w ramach pracy w KP.
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Też tak to zrozumiałem, że serwis to działalność hobbystyczna.
                    No i VanPurz doszukujący się manipulacji i prawie spisku tam, gdzie ich nie ma...
                    Last edited by chemmobile; 24-10-2014, 08:07.
                    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                    Comment

                    • Petitpierre
                      Senior
                      • 01-2014
                      • 2560

                      Niemniej jednak, w Sphinx'ie od dziś piwa dostępne to seria Książęcych, Urquell i Grolsch, a nie Widawa.
                      Mały porterek-przyjaciel nerek

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                        Widzę, że jedno proste zdanie jest jednak na tyle skomplikowane, że każdy ma inną interpretację.

                        30 sekund szukania i proszę: zespół Beerlovers to etatowi pracownicy KP: http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/1039018.html. Nawet nie zadaliście sobie trudu sprawdzenia podstawowych informacji o podmiocie, który krytykujecie.
                        Ja tylko powiedziałem, co tak naprawdę oznacza zacytowane zdanie. Jeśli prowadzenie Beerlovers jest dla nich pracą pełnoetatową opłacaną przez KP, to wprowadza ono w błąd. Na pewno trudno mówić o obiektywizmie względem produktów KP (jakieś 80% pozycji na liście piw świata). Z drugiej strony w newsach jest dużo o polskich kontraktowcach. Co dalej z tego wynika, nie wiem i nie chce mi się marnować na to więcej czasu, wolę poprzeglądać hejty na bbiz.

                        Comment

                        • fidoangel
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 3489

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                          Niemniej jednak, w Sphinx'ie od dziś piwa dostępne to seria Książęcych, Urquell i Grolsch, a nie Widawa.
                          A które z piw z Widawy lub od innych kontraktowców nadaje się jako piwo do posiłku?

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          wolę poprzeglądać hejty na bbiz.
                          Gdzie jakiś jest bo od dawna nic, zupełnie nic
                          "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                          Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                          Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                          Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                          Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                            A które z piw z Widawy lub od innych kontraktowców nadaje się jako piwo do posiłku?
                            Patrząc na pomysły różnych autorów książek o łączeniu jedzenia z piwem to praktycznie każdy styl z czymś tam można połączyć. Nie wiem bardzo dlaczego piwa kontraktowców miałyby się nadawać słabiej do jedzenia niż piwa z serii Książęce, tym bardziej żę mają one w ofercie i Pilsa i weizena i ciemne lagery i ogólnie rzecz biorąc klasyki dolnej fermentacji.

                            Comment

                            • fidoangel
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 3489

                              No właśnie, po konkretnym posiłku chciałbym się napić konkretnego piwa a nie ryzykować, że dostanę kwacha, kanalizę, gotowane warzywka i co tam jeszcze...

                              I nie koniecznie lagera, w Angli pijam ejle ale tam nie ma loterii. Jest jakie ma być a nie jakie sie udało.
                              Last edited by fidoangel; 24-10-2014, 18:40.
                              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                              Comment

                              • pioterb4
                                Senior
                                • 05-2006
                                • 4322

                                Nie przypominam sobie bym w ostatnim roku trafił na takowe wady w Pincie, Alebrowarze, Artezanie, czy Pracowni Piwa. Wahania warek, odstępstwa owszem, ale nigdy tak radykalne wady o których piszesz.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎