Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tolbr
    PremiumUżytkownik
    • 04-2010
    • 6

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
    Znasz ich? Wiesz na pewno, że o piwie usłyszeli wczoraj?

    Co do strony, wolę, żeby robili dobre piwo i mieli gównianą stronię, niż odwrotnie.
    Patrzac na opisy (spia pod kadzia etc), tak, mysle, ze o powaznym piwowarstwie uslyszeli "wczoraj"

    Comment

    • wrednyhawran
      Senior
      • 07-2010
      • 1784

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tolbr Wyświetlenie odpowiedzi
      Patrzac na opisy (spia pod kadzia etc), tak, mysle, ze o powaznym piwowarstwie uslyszeli "wczoraj"
      A jest w Twoim słowniku takie słowo jak "żart"?
      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
      Małe Piwko Blog
      Małe Piwko Blog na facebooku
      Domowy Browar Demon

      Comment

      • Tolbr
        PremiumUżytkownik
        • 04-2010
        • 6

        Naturalnie, ale skoro celuje sie ze swoim produktem w rynek w miare zorientowany, to raczej nie jest udany zart. Ale nie tlumaczmy tego teraz zartami, bardzo prosze.

        Comment

        • wrednyhawran
          Senior
          • 07-2010
          • 1784

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tolbr Wyświetlenie odpowiedzi
          Naturalnie, ale skoro celuje sie ze swoim produktem w rynek w miare zorientowany, to raczej nie jest udany zart. Ale nie tlumaczmy tego teraz zartami, bardzo prosze.
          No nie, bo piwo to taka poważna sprawa, że należy traktować je z należytą czcią i szacunkiem. A pisanie o spaniu pod kadzią jest przecież takie nieprofesjonalne. Przecież żaden szanujący się piwowar nie śpi pod kadzią, bo mu się brzeczka przypali! Na pewno te ich piwa będą przypalone, skoro spali podczas warzenia. Albo całkiem się wygotują i nie będzie niczego. Beznadzieja.
          Last edited by wrednyhawran; 11-01-2014, 02:22.
          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
          Małe Piwko Blog
          Małe Piwko Blog na facebooku
          Domowy Browar Demon

          Comment

          • Tolbr
            PremiumUżytkownik
            • 04-2010
            • 6

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
            No nie, bo piwo to taka poważna sprawa, że należy traktować je z należytą czcią i szacunkiem. A pisanie o spaniu pod kadzią jest przecież takie nieprofesjonalne. Przecież żaden szanujący się piwowar nie śpi pod kadzią, bo mu się brzeczka przypali! Na pewno te ich piwa będą przypalone, skoro spali podczas warzenia. Albo całkiem się wygotują i nie będzie niczego. Beznadzieja.
            Znajdz tak idiotyczne wpisy w innym szanujacym sie browarze.

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
              A pisanie o spaniu pod kadzią jest przecież takie nieprofesjonalne. Przecież żaden szanujący się piwowar nie śpi pod kadzią, bo mu się brzeczka przypali! Na pewno te ich piwa będą przypalone, skoro spali podczas warzenia. Albo całkiem się wygotują i nie będzie niczego. Beznadzieja.
              Piwo warzy się już drugi miesiąc. Nie mam kalkulatora, ale chyba jest już wygotowane do ~2483°blg. Megafakinultramariańskorowowy porter się szykuje. W formie cegieł.
              Ty poważnie lubisz taki bełkot?
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • wrednyhawran
                Senior
                • 07-2010
                • 1784

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                Piwo warzy się już drugi miesiąc. Nie mam kalkulatora, ale chyba jest już wygotowane do ~2483°blg. Megafakinultramariańskorowowy porter się szykuje. W formie cegieł.
                Ty poważnie lubisz taki bełkot?
                Nie lubię, ale nie jest on dla mnie podstawą do przewidywania jakości produktu finalnego. Traktuję to jako średnio udany, ale skuteczny żart, o czym już Ci napisałem u siebie na facebooku.
                Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                Małe Piwko Blog
                Małe Piwko Blog na facebooku
                Domowy Browar Demon

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  Znasz ich? Wiesz na pewno, że żartują?

                  Przerzucacie się słówkami. Albo mają dziwne poczucie humoru (jak Pinta ze swoimi pierwszymi etykietami, które też były hejtowane), albo nie doczytali teorii.

                  Zobaczymy co z tego wyjdzie. Merytorycznie to nie wygląda za dobrze, ale etki tym razem klasa. Przynajmniej na reklamie się znają...
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    Uzupełniam wnioski o jeszcze jeden:
                    - jakiekolwiek komentowanie bloga jest hejtem, a komentujący staje się automatycznie wrogiem, bo jak powszechnie wiadomo, tylko bloger może komentować, a byle jakiś forumowicz nie.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heman Wyświetlenie odpowiedzi
                    Krzysiu ty masz jakieś kompleksy? Za mało browarów, zbyt jednorodne piwa to źle. Teraz za dużo browarów? To też źle?!
                    Czy ja napisałem gdzieś, że jest za dużo browarów? Albo że jest niedobrze, jak powstają nowe? Nie, nie powiedziałem, ani nie napisałem.

                    Czy "Doctor Brew" jest browarem? Nie. To jakaś firemka, która zamówiła sobie piwo w istniejącym browarze, nie najwyższych zresztą lotów. Na drugi raz zastanów się, zanim zarzucisz mi takie brednie, bo te pretensje świadczą co najwyżej o twojej słabej znajomości tematu.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                    Krzysiu, czemu uciekłeś do swojej piaskownicy? W mojej już nie czujesz się tak pewnie jak tu? Przecież niczego Ci nie skasowałem.
                    Nie uciekłem. Zamieściłem swoją opinię na forum, na którym aktywnie działam ponad 14 lat, a nie na jakimś blogu, który dzisiaj jest, a jutro może go nie być.

                    Wprowadzili jakiś zakaz komentowania blogów na forach?

                    Comment

                    • yaro74
                      PremiumUżytkownik
                      • 09-2012
                      • 2089

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi

                      Czy "Doctor Brew" jest browarem? Nie. To jakaś firemka, która zamówiła sobie piwo w istniejącym browarze, nie najwyższych zresztą lotów.
                      Skąd wiesz, że zamówili, a nie warzą w tym browarze. Może robią tak samo jak firmy Pinta i AleBrowar, które też warzą w istniejących browarach, zresztą też nie najwyższych lotów, bo nie znam żadnego wybitnego piwa z browaru na Jurze ani z Gościszewa.
                      A co do tekstów na ich stronie, to fakt, że piszą głupoty i warto o tym pisać.

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Skąd wiesz, że zamówili, a nie warzą w tym browarze. Może robią tak samo jak firmy Pinta i AleBrowar, które też warzą w istniejących browarach, zresztą też nie najwyższych lotów, bo nie znam żadnego wybitnego piwa z browaru na Jurze ani z Gościszewa.
                        A co do tekstów na ich stronie, to fakt, że piszą głupoty i warto o tym pisać.
                        Tu się nie zgodzę...
                        Co do Gościszewa, to emocje mieszane - piłem i bardzo udane piwa i też eufemistycznie rzecz ujmując nieudane - ponoć to była kwestia pośredników...

                        Ale jeśli chodzi o Browar na Jurze - to nie piłem złego piwa z tego browaru...

                        Może same wymienione browary nie warzą wybitnych piw, ale powiedzmy to otwarcie co do reguły - trzymają poziom - więc można domniemywać, że nie ma przeszkody technologicznej, żeby na ich instalacjach zrobić wybitne piwo...

                        Ale może się mylę...
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          Posty z uwagami osobistymi zostaly przechmielone. Prosze lepiej studzic emocje.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Obejrzałam drugą część Piwnych newsów Kopyra, bo dotyczą FDP i Warsztatów we Wrocławiu:


                            Mogę potwierdzić, że kielich Teku będzie. Śpieszę też uspokoić Kopyra - jurorzy KPD bardzo możliwe, że będą obradowali już w czwartek, właśnie dlatego, żeby w piątek już mogli wylegiwać się na betonie

                            I jeszcze jedno: esplanada, a nie esplanda (ufff, było się czego czepić)
                            Last edited by Marusia; 27-01-2014, 18:08.
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                              ...I jeszcze jedno: esplanada, a nie esplanda (ufff, było się czego czepić)
                              Kopyr zawsze dostarcza takich okazji , coś nie dopowie, coś nie doczyta .
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              • kopyr
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 9475

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                                I jeszcze jedno: esplanada, a nie esplanda (ufff, było się czego czepić)
                                Siara z tą esplanadą. Zwłaszcza, że powinno się kojarzyć z promenadą.
                                blog.kopyra.com

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎