Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tristan_tzara
    Senior
    • 12-2007
    • 1038

    Tekst sponsorowany,normalka. Dobrze ze nie w formie recenzji.

    Comment

    • tomolek
      Hophead
      • 05-2006
      • 1752

      Ciekawym jakiego rzędu to jest kasa...
      www.ohbeautifulbeer.com

      www.mateuszdrozdowski.pl

      „Kwaśny Edi herbu Koreb

      Comment

      • concerto
        Senior
        • 09-2003
        • 859

        Generalne moje odczucie jest takie, że ludzie ze środowiska nawet jak wypowiadają się ostro i kategorycznie na forum czy prywatnie to już w mediach są albo stonowani, albo wspierający. Wiadomo- często z tego żyją i po co zrażać dużych graczy, gdy może wpadnie kiedyś szkolenie, konferencja czy coś takiego. Z tego punktu widzenia jest to zrozumiałe
        Last edited by concerto; 15-03-2014, 10:38.
        "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

        Comment

        • gwzd
          Senior
          • 01-2012
          • 622

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krocz Wyświetlenie odpowiedzi
          http://piwnygaraz.pl/pozostan-z-otwartym-umyslem/

          Żałosny, a jednocześnie bardzo przykry wpis. A tyle szacunku miałem dla tego bloga. Jak żyć?
          Miałeś do niego szacunek po reklamie Żubra, a po Sommersby już nie?

          Comment

          • TomN
            Senior
            • 03-2013
            • 106

            Dla przypomnienia.

            http://www.youtube.com/watch?v=jLLI2FlQMog

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              Odnośnie reklamy na piwnymgarażu. Przydałoby się oznaczyć wyraźnie, że artykuł jest sponsorowany, wtedy czytelnik od razu się liczy, że autor może pisać od rzeczy w celach zarobkowych.

              Znalazłem skład tego reklamowanego napoju, a są tam oprócz piwa koncernu Calrsberg substancje dodatkowe: syrop glukozowo-fruktozowy , aromaty, regulator kwasowości: kwas jabłkowy, kwas askobinowy, kwas cytrynowy, sukraloza: substacja słodząca, sorbinian potasu: substancja
              konserwująca.
              Samo zdrowie. Takie napoje najlepiej parować z dietetykiem, a nie z jedzeniem.
              Last edited by emes; 15-03-2014, 11:18.

              Comment

              • tristan_tzara
                Senior
                • 12-2007
                • 1038

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TomN Wyświetlenie odpowiedzi
                Wiadomo że żubr to rzyg, ale ta reklama jest naprawde świetna!

                Comment

                • Krocz
                  Member
                  • 07-2013
                  • 38

                  Nie znałem Michała z reklamy Żubra, jam świeży w środowisku. Szanowałem go za zawartość bloga, kompetencje, czasem nawet i lekko wojownicze nastawienie do kultury piwnej.

                  Comment

                  • Petitpierre
                    Senior
                    • 01-2014
                    • 2560

                    A ten kominek, to kto? Anonimowy imprezowicz czy też "celebryta"?
                    Mały porterek-przyjaciel nerek

                    Comment

                    • chemmobile
                      Senior
                      • 03-2009
                      • 2168

                      Straciłem zainteresowanie Piwnym Garażem, gdy zablokował mój komentarz wytykający mu drobną nieścisłość merytoryczną. Nie rajcuje mnie czytanie kolesia budującego sobie renomę manipulacjami. W takim przypadku będą pojawiać się wątpliwości ile razy tak naprawdę wciskał kit czytelnikom i blokował głosy krytyczne. Czy dane piwo ocenił obiektywnie, czy też wymyślił mu wyimaginowaną wadę (np. DMS), bo nie lubi przykładowo autorów piwa?
                      Co do Lorda S.
                      Pisać laurki to trzeba umieć, bo w przeciwnym razie wychodzą infantylne bajki dla dorosłych. Ale jak za jedną bajkę zapłacą kilka stówek, to czemu nie spróbować? Przecież na swoim blogu jest się bogiem i krytyczne komentarze się wytnie No i nad "sparowanym" jedzeniem nie trzeba się męczyć, bo ktoś podrzucił gotowca.

                      Czy za taki wpis sponsorowany można zarobić kilkaset złotych? Bardzo prawdopodobne. Dla porównania - ja miałem ofertę odpłatnego zamieszczenia kilku linków w komentarzach pod wpisami na moim blogu. Oferta pochodziła od firmy pozycjonującej strony internetowe, a za każdy link proponowali mi jednorazowo 20 zł. Zatem kilkaset złotych za laurkę od producenta piwno-jabłkowego kompotu jest całkiem realne.
                      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        Czy sponsorowany czy nie, czy dostał kaskę czy nie mnie to tzw. rybka.
                        Można lubić piwne mixy, można ich nie lubić. Każdy ma wybór przy kupowaniu i piciu.

                        Nieciekawe jest jednak to, że "chwali się" piwo naszpikowane sztucznym słodzikiem z dodatkiem konserwantu.
                        Pominę "dodatki kwasowe" czy "syropowe", bo te mogą być szkodliwe, ale nie muszą

                        Można zrobić dobre piwo z cukrem, z naturalnym sokiem, nawet z kwaskiem cytrynowym, ale walić słodziki czy konserwanty? to pójście na łatwiznę, bo większość ludu i tak nie czyta etykiet, a pije takie mixy, po to aby czasami piwem nie smakowały.
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          Bloger lansujący się na wszystkowiedzącą wyrocznię reklamuje gówno. W sumie kolejny kliniczny przypadek, który najwięcej wstydu robi blogosferze. Ale jak lajstajl, to lajfstajl. Tu burger, tam serek a ówdzie hop cola.

                          Comment

                          • dlugas
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 4014

                            Dobry i pożywny wołowy burger nie jest zły

                            a ser od baby ze wsi to samo zdrowie :]

                            Kwestia tylko jak i o czym się pisze/ zachwala
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dobry i pożywny wołowy burger nie jest zły

                              a ser od baby ze wsi to samo zdrowie :]

                              Kwestia tylko jak i o czym się pisze/ zachwala
                              Panie! Ser od baby? To nie lajfstajlowe. On musi być z K-O-R-Y-C-I-N-A lub chociaż z Wiżajn

                              Comment

                              • dlugas
                                Senior
                                • 04-2006
                                • 4014

                                aaaaa
                                ma być lajfstajlowo
                                zapomniałem

                                Nie myślę wielkoaglomeracyjnie i lajfstajlowo, ja z Podkarpacia :]

                                a syr od baby jem i lubię
                                czasami też sobie masło w słoiku wytrząsnę :]

                                Tylko burgerów nie chce mi się robić

                                Tych nazw coś napisał nie znam i nawet w gugla nie chce mi się wpisywać, taki ze mnie lajfstajl
                                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎