Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    Po fakcie, niektórzy blogerzy ockneli się po krytyce i po artykule robiącego z nich głupków, coś tam napisali krytycznego. Z racji tej sytuacji przeczytałem te niektóre blogi. Wstrzymam się tym razem z krytyką, ale niektórzy blogerzy, aź się o to proszą. Z niczego o tych blogerach się nie wycofuję. Po przeczytaniu blogów mam jeszcze gorsze zdanie o uczestnikach sponsorowanego zwiedzania Perły.

    Comment

    • Marcin_wc
      Senior
      • 09-2005
      • 2115

      Jestę blogerę! I to nie byle jakim bo piwnym. Znam się na rzeczy. Wypiłem pierdziliard browarów, więc uważaj neofito! To, że jarasz się Rowning Jackiem wcale nie znaczy, że jesteś cool. Cool i jazz…

      Comment

      • BartekBas
        Junior
        • 02-2009
        • 18

        Ja jeszcze odnośnie wyjazdu do Perły i rzetelności artykułu Gazety Wyborczej: Nigdy w życiu nie byłem w Lublinie, choć pan redaktor twierdzi inaczej
        MojKufelek.pl
        fb.com/MojKufelek

        Comment

        • olie
          Senior
          • 06-2011
          • 777

          Przeceniacie rolę redaktora (prawdopodobnie stażysty). Lista uczestników została skopiowana z fb Perły, zresztą dla autora i 99% czytelników nazwy tych blogów i tak niczego nie mówią. Tytuł został zmanipulowany, ale celem tego było osiągnięcie większej klikalności. Zamieszczony był dużo bardziej chwytliwy niż np. "Blogerzy w Perle", ale to jest nagminna praktyka na gazeta.pl. W moim odbiorze komunikat Perły i artykuł na gazeta.pl w takim samym stopniu sugerują (nie wprost), że blogerzy przyjechali żeby się przekonać o stosowaniu chmielu w Perle. Na Lubelszczyźnie wszyscy albo piją Perłę i są z niej dumni, albo ją hejtują. Obydwie grupy kliknęły w linka i o to chodziło gazecie. Reakcja blogerów jeszcze się przyczyniła do podbicia klikalności. Kto na tym skorzystał?

          Niektóre płaczliwe wpisy blogerów nieodparcie kojarzą mi się z tym panem, dlatego doceniam tych co potraktowali sprawę z humorem.

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
            Tytuł został zmanipulowany, ale celem tego było osiągnięcie większej klikalności. Zamieszczony był dużo bardziej chwytliwy niż np. "Blogerzy w Perle", ale to jest nagminna praktyka na gazeta.pl.
            Generalnie masz rację, zgadzam się z Twoim osądem całej sprawy, ale mam pytanie - znasz jakiś portal z newsami, który nie stosuje takich praktyk? Pytam całkiem serio. Ostatnio poziom "stron tytułowych" wszystkich portali zrównał się w moim odczuciu z Faktem i mam alergię na tego typu serwisy.
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • pioterb4
              Senior
              • 05-2006
              • 4322

              Cała sprawa to dobre ostrzeżenie/nauczka dla blogosfery, że do tańca nie zaprasza się każdego kto akurat ma ochotę. Perła od lat posługuje się kłamstwem, a to wmawia, że jest regionalna i niezależna, że mały browar, że koncerny złe zamykały inne browary a oni walczyli za sprawę niczym jakiś ostatni bastion. Istnienie marki zbudowane jest na fałszu i to już powinno dać sporo do myślenia. Rozumiem że przeważyła chęć zwiedzenia browaru, pogadania z technologami i odbycia wspólnej wycieczki. Nie mniej ja widziałem już wczęsniej mnóstwo sygnałów, że do Lublina to lepiej wybrać się prywatnie.

              W całej sytuacji najbardziej po chamsku zachowała się sama Perła, która wysłała notkę prasową do GW, z której jasno wynikało, że celem wizyty było udowodnienie że w piwie jest chmiel. Dziennikarz zrobił z tego artykuł i poszło w świat.

              Comment

              • chemmobile
                Senior
                • 03-2009
                • 2168

                Ależ ten świat zły i niedobry. Skandal, można to gdzieś zgłosić?
                Last edited by chemmobile; 06-02-2014, 11:43.
                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                Comment

                • rohozecky
                  PremiumUżytkownik
                  • 11-2008
                  • 1837

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ależ ten świat zły i niedobry. Skandal, można to gdzieś zgłosić?
                  No co Ty, przecież ten rząd i tak nic w tej sprawie nie zrobi
                  ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    Nie tylko Perła może klikać tych blogerów, każdy może ich kliknąć i to za darmo

                    Comment

                    • YouPeter
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2379

                      Może na forum wprowadzimy taki regulamin?

                      http://www.malepiwko.pl/regulamin/

                      Tylko zanim skomentujecie to się dwa razy zastanówcie, bo pierwszy komentarz pod tym linkiem ma być pozytywny
                      Last edited by YouPeter; 11-02-2014, 16:41.
                      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                      Comment

                      • olie
                        Senior
                        • 06-2011
                        • 777

                        Blogerzy się profesjonalizują. Inspiracja Kominkiem ewidentna, nawet wygląd bloga podobny.

                        Regulamin Kominka - znajdź 3 różnice

                        Comment

                        • chemmobile
                          Senior
                          • 03-2009
                          • 2168

                          YouPeter
                          Radzę poszukać sobie prawnika. Serio. Autor tego regulaminu zapowiedział, że na następny wypad do browaru (a przynajmniej do Perły) wybierze się z prawnikiem, co by nikt nie używał sobie jego wizerunku. Przy takiej "ostrożności" nie wiesz jak zareaguje na zalinkowanie do jego bloga
                          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                          Comment

                          • tomolek
                            Hophead
                            • 05-2006
                            • 1752

                            A tak poważnie. To kto czyta te blogi?
                            www.ohbeautifulbeer.com

                            www.mateuszdrozdowski.pl

                            „Kwaśny Edi herbu Koreb

                            Comment

                            • chemmobile
                              Senior
                              • 03-2009
                              • 2168

                              Ja. Chcę wiedzieć jakie pierdoły i głupoty aktualnie rozpowszechnia niszowy mainstream A tak serio, to nie różni się to od całego Internetu - chcąc znaleźć perełki musisz brodzić w kupie po kolana.
                              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                              Comment

                              • tomolek
                                Hophead
                                • 05-2006
                                • 1752

                                No po to przecież czytam to forum
                                www.ohbeautifulbeer.com

                                www.mateuszdrozdowski.pl

                                „Kwaśny Edi herbu Koreb

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎