Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dlugas
    Senior
    • 04-2006
    • 4014

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielnicki Wyświetlenie odpowiedzi
    Oczywiście. Macie rację. Nie muszę wszystkiego czytać i nie zamierzam. Co nie zmienia faktu, że zawsze będzie mnie bulwersować i napawać odrazą sprowadzanie wszystkiego do ploteczek, sensacji i nabijania sobie punktów (postów, wyświetleń) żerowaniem na najniższych instynktach (zaglądanie komuś do gaci czy do umowy biznesowej, snucie domysłów, wietrzenie skandalu tam, gdzie go nie ma i nigdy nie było). Mam już dość wszechobecnej pauperyzacji internetu, mediów i całej rzeczywistości dookoła. Dlatego wyraziłem swoje zdumienie i sprzeciw. Wywlekanie sprawy Czesława Dziełaka i Browaru Ciechan to jest dla mnie ten sam poziom, co rozpisywanie się o tym, czy Doda pobiła w toalecie Agnieszkę Szulim (i o co tak naprawdę im poszło, że aż się poszarpały za kudły). Poziom Pudelka, Plotka, Super Expressu i Faktu. Ale jeżeli odpowiada wam nurzanie się w takim rynsztoku, to proszę bardzo. Faktycznie nic mi do tego. Mogę jedynie ubolewać w milczeniu i napić się dobrego piwa.
    tak jak nie czytasz faktu czy SE oraz pudelka tam samo możesz pominąć pewne vlogi, blogi i tematy na forum czy fanpejdże na FB

    Póki co "kopyr czy fajpejdż ale browaru, czy żywca" z lodówki jeszcze nie wyskakują :]
    Sam sobie robisz odsiew.

    Psioczysz na pudelkowe gazety czy strony, więc ich nie czytasz. Tak samo uczyń w przypadku piwa :]

    Tzw. "rewolucja" jest/była potrzebna w naszym kraju. Z tym, że każdy z nas powinien ową rewolucje przeżywać i odbierać na swój sposób.
    Last edited by dlugas; 29-05-2014, 12:44.
    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

    Comment

    • RomeY
      Member
      • 01-2014
      • 56

      „Rzecz w tym ,że Czesław Dziełak nie jest autorem receptury piwa Grand Prix nie brał również udziału w gotowaniu wziął jedynie pieniądze.
      Kopyr nagłośnił i stworzył aferę, nagrał drugi film w którym raczkiem się wycofuje.
      Jednak trochę czuję się winny całemu zamieszaniu, ale tylko z takiego powodu ,że od razu powinienem nie zgodzić się całą tą maskaradę.
      Marek Jakubiak”

      „Witam,
      To dlaczego na pierwszej etykiecie informowaliście, że receptura jest Pana Dziełaka, skoro nie była?”

      „Dlatego ,że zaprojektowane drukowane były przed warzeniem 1 warki i nie mieliśmy pojęcia jak będzie to wyglądało .”

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        Jak nie jest autorem, to dlaczego widniało jego imię i nazwisko na pierwszych paru warkach, zaś wszędzie mówiono, że piwo to zostało uwarzone jako nagroda za wygranie przezeń konkursu?

        Zaraz dojdzie do tego, że konkursu nie było, nikt go nie wygrał, a piwo wyskoczyło jak Filip z konopii.
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • RomeY
          Member
          • 01-2014
          • 56

          Na to pytanie Pan Jakubiak już mi nie odpisał niestety.

          Comment

          • leeroy
            Member
            • 03-2013
            • 32

            No to jak? Piwo nie było jego recepturą a zostało uwarzone na jego cześć? Za cholerę nie pojmuję toku rozumowania tego Jakubiaka.

            Comment

            • Chmielnicki
              Senior
              • 07-2012
              • 324

              Na usta ciśnie się pytanie: A co jeśli tego piwa w ogóle nie było? Istnieje uzasadnione podejrzenie, że wszyscy daliśmy się omamić i zmanipulować w dobie internetu oraz mediów społecznościowych. Kto wie, może dostaliśmy po prostu świeżą warkę Lagerowego, w której każdy uczestnik piwnej rewolucji wyczuł to, co uznał za stosowne: jeden żywicę, drugi cytrusy, jeszcze ktoś inny marakuję, granat, liczi, kumkwat, rambutan i passiflorę. To całkiem prawdopodobne.

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                A banery na których Czesław reklamował piwo jako swoje? Przecież posługiwano się nimi w celach promocyjnych na długo po wprowadzeniu na rynek pierwszej warki.

                Teraz wynika że Czesław to oszust, wziął kasę i popatrzył na warzenie zza parawanu. Naprawdę jestem zaskoczony.

                Comment

                • marekj
                  Senior
                  • 03-2010
                  • 508

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika RomeY Wyświetlenie odpowiedzi
                  „Rzecz w tym ,że Czesław Dziełak nie jest autorem receptury piwa Grand Prix nie brał również udziału w gotowaniu wziął jedynie pieniądze.
                  Kopyr nagłośnił i stworzył aferę, nagrał drugi film w którym raczkiem się wycofuje.
                  Jednak trochę czuję się winny całemu zamieszaniu, ale tylko z takiego powodu ,że od razu powinienem nie zgodzić się całą tą maskaradę.
                  Marek Jakubiak”

                  „Witam,
                  To dlaczego na pierwszej etykiecie informowaliście, że receptura jest Pana Dziełaka, skoro nie była?”

                  „Dlatego ,że zaprojektowane drukowane były przed warzeniem 1 warki i nie mieliśmy pojęcia jak będzie to wyglądało .”

                  Otrzymałem taki oto list od Pana Artura Romejko czyli Pana niech Pan tego nie ukrywa.
                  W tym liście min czytamy :

                  " Lubiłem waszego prezesa, ale ten krok zmienił moje zdanie o nim, jako o człowieku o konserwatywnych, prawicowych poglądach.

                  To zdanie spowodowało ,że odpowiedziałem Panu Panie Arturze zgodnie z prawdą, ale muszę powiedzieć ,że nie odpowiadam na ponowne Pańskie pytanie gdyż jestem przekonany ,że ręki Panu również nie podam. Bo człowiek który na wszystkich możliwych forach publikuje prywatną korespondencję jest po prostu ....... . Może Pan nie wie ale gdybym pisał w imieniu firmy podpisałbym się Prezes.

                  Comment

                  • tristan_tzara
                    Senior
                    • 12-2007
                    • 1038

                    Coraz lepiej się robi <gif Jacksona jedzącego popkorn>

                    Comment

                    • chemmobile
                      Senior
                      • 03-2009
                      • 2168

                      Przebieg akcji tego filmu co raz mocniej upewnia mnie, że sprawa jest czysto prywatna, tj. dotyczy ustaleń na linii Ciechan - Dziełak. Kopyr wywlekł to na światło dzienne i teraz jeszcze lepiej widać, że nie miał pojęcia o czym mówił. Zaszkodził obu stronom samemu nic nie zyskując, a na pewno nie zyskał wiarygodności. Nie wierzcie w wiadomości niezdementowane - nowe motto blogu kopyra. Nie rozumiem dlaczego inne blogi nie idą tą drogą. Kilka kontrowersyjnych wpisów i "lajki" idą w kosmos.

                      PS. RomeY pochwalił się powyższą korespondencją także na jednym z dużych portali społecznościowych. Poszło w Google (tj. świat)
                      Last edited by chemmobile; 29-05-2014, 17:05.
                      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        No nie fajnie tak wklejać prywatną korespondencję.

                        Myślałem, że te cytaty są z profilu na FB.



                        Za wielki bajzel się porobił.

                        Niech sobie sprawa sama ucichnie i niech już sami zainteresowani sobie ze sobą spokojnie w zaciszu porozmawiają.
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Zepsuł mi się parę dni temu ekspres, kupiłem dziś nowy, dlatego uprzejmie proszę kawę na ławę:

                          Kto jest autorem receptury Grand Prix?
                          Jeśli nie Czesław Dziełak, czy powstała ona w oparciu o jego recepturę, z inspiracji nią, [inna odpowiedź]?
                          Jeśli nie Czesław Dziełak, dlaczego w takiej roli występował na forum publicznym?

                          Comment

                          • rivendel
                            Senior
                            • 06-2010
                            • 262

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                            Są ludzie dla których piwo to życiowa pasja, a nie zwykły napój służący do "orzeźwienia" czy najebki. Naprawdę masz do nich o to pretensje?

                            To, że niektórzy mocno przesadzają, być może dlatego, że nosa poza swoją niszę nie wystawiają zbyt często, to jedno. To, że ty przeginasz w przeciwnym kierunku, prezentując równie skrajną postawę co oni, to drugie. Niczemu to nie służy. Jak mnie coś nie interesuje, to zwyczajnie to olewam, a nie staram się przekonać innych żeby też przestało ich to kręcić.
                            Uwielbiam piwo. Piwo mnie interesuje. Lubię poczytać o piwie a przede wszystkim lubię się go napić w pięknych okolicznościach przyrody i w dobrym towarzystwie a szczególnie u źródła w browarze (jeżeli jest to możliwe).
                            Nie mam czasu na ocenianie, kręcenie kuflem, niuchanie, doszukiwanie się liczi i pokrzywy w piwie.
                            Owszem. może trochę przesadziłem z tym napojem orzeźwiającym dla chłopów.

                            długas: Wiadomo, że dla zwykłego pilsa nie zrobimy kapliczki, ale żeby orzeźwił tzw. "chłopa po ciężkiej pracy" też musi być dobry/smaczny lub choćby przyzwoicie bezsmakowy. Jak będzie kwaśny, pusty oraz walący spirem rodem z najgorszej bimbrowni to nawet "robol" nie wypije takiego piwa z przyjemnością.

                            Ja też byle czego nie wypiję bo póki co nie muszę.
                            Jest wiele sposobów zabijania czasu, ale nikt nie potrafi go wskrzesić

                            Comment

                            • yoda79
                              Senior
                              • 01-2013
                              • 861

                              Coraz większa kompromitacja. Wklejanie prywatnej korespondencji... Brak słów.
                              Kopyr powinien więcej myślec przed nagrywaniem filmów, ale podejrzewam, że on uważa, że wszystko jest ok. Jego prawo.
                              Ta "nagonka" na człowieka, który kupuje stare browary, przywraca je do życia i jeszcze ma czas na pisanie tutaj jest jakaś nieprzytomna.

                              Comment

                              • pioterb4
                                Senior
                                • 05-2006
                                • 4322

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Coraz większa kompromitacja. Wklejanie prywatnej korespondencji... Brak słów.
                                Kopyr powinien więcej myślec przed nagrywaniem filmów, ale podejrzewam, że on uważa, że wszystko jest ok. Jego prawo.
                                Ta "nagonka" na człowieka, który kupuje stare browary, przywraca je do życia i jeszcze ma czas na pisanie tutaj jest jakaś nieprzytomna.
                                Zasług nikt nikomu nie odmawia. Dokonania każdy o zdrowych zmysłach docenia. Do żądnych bojkotów poza kilkoma nadgorliwcami nikt nie namawia. Nie mniej pytania postawione przez Żą są zasadne i myślę, żę nie mieszczą się w definicji słowa "nagonka".

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎