Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary Regionalne Jakubiak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jaw7
    Senior
    • 10-2012
    • 173

    "Tristan Tzara "cały czas prowokuje i agituje,bez sensu wspomina lekceważąco Cezarego Gmyza, oczywiście Gazeta Wyborcza jest obiektywna(brakuje tylko TVN cała prawda całą dobę) i jakieś wycieczki lewicowe.To jest portal piwny - nie mieszaj do tego napoju polityki!!!!.W tej chwili na naszych oczach w Polsce dzieje się rewolucja ale piwna!Napij się dobrego piwa i wyluzuj.

    Comment

    • tristan_tzara
      Senior
      • 12-2007
      • 1038

      A gdzie ja mieszam? Chyba właśnie wydźwięk moich postów jest taki ze nie warto się w politykę wpuszczać. I zauważ że ja nikogo nie okreslam tu politycznie. Za to określa się mnie.
      Prowokuje ale do samodzielnego myślenia
      Ps. Ja naprawdę wyborczą miałem ostatnio w rękach kilka lat temu przed beatyfikacją jp2 wiec nie wiem jaka jest ta gazeta obecnie. Z polskojęzycznych czytam tylko politykę dla Rotkiewicza, wszechświat i psx extreme
      Ps2. Kończę juz te brj tematy na dobre ;D
      Last edited by tristan_tzara; 27-10-2014, 22:06.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jaw7 Wyświetlenie odpowiedzi
        "Tristan Tzara "cały czas prowokuje i agituje,bez sensu wspomina lekceważąco Cezarego Gmyza, oczywiście Gazeta Wyborcza jest obiektywna(brakuje tylko TVN cała prawda całą dobę) i jakieś wycieczki lewicowe.To jest portal piwny - nie mieszaj do tego napoju polityki!!!!.W tej chwili na naszych oczach w Polsce dzieje się rewolucja ale piwna!Napij się dobrego piwa i wyluzuj.
        Po prostu poprzez jedną publiczną wypowiedź właściciela browaru temat jego firmy już się tak "spolitykował" że i tutaj i na FB w najbliższym czasie bedzie dominować polityka i nasza wojna polsko-polska a nie tematyka piwna (no może z krótkimi pauzami w momencie gdy kupi kolejny browar i będziemy się z tego powodu wspólnie cieszyć). Założe się że kolejne, poniższe posty to będzie regularna politykierka z browarnictwem mająca najwyżej wspólne litery z alfabetu. Szkoda
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • chemmobile
          Senior
          • 03-2009
          • 2168

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
          Po prostu poprzez jedną publiczną wypowiedź właściciela browaru temat jego firmy już się tak "spolitykował" że i tutaj i na FB w najbliższym czasie bedzie dominować polityka i nasza wojna polsko-polska a nie tematyka piwna
          Kto świadomie korzystający z tego forum pije/nie pije danego piwo z powodów politycznych czy ideologicznych?
          Jakubiak od lat buduje swoje własne "imperium" i tak nagle, z powodu jednej wypowiedzi, miałby chcieć zniszczyć renomę, na którą pracował od lat? Akcja jest czysto marketingowa, lekko podszyta walką ideową (100 tys. na muzeum) i skończy się niczym. Za to o piwie znowu piszą media ogólnopolskie. Potencjalne straty: odpływ klientów pijących piwo z powodów innych niż dla samego piwa Who cares?
          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
            Zadziwia mnie twoja bezkrytyczna solidarność z idiotami tylko dlatego, że reprezentują idee i poglądy zbliżone do twoich.
            Tak samo to dziwne, jak nazywanie idiotami tych, którzy reprezentują idee i poglądy odmienne.

            Comment

            • chemmobile
              Senior
              • 03-2009
              • 2168

              A masz dowody na potwierdzenie, że tak twierdzę, czy po prostu z rana masz zwyczaj dokonywania nieuprawnionych nadinterpretacji?
              Last edited by chemmobile; 28-10-2014, 10:13.
              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Czyli nazywasz idiotami ludzi reprezentujących idee i poglądy zbliżone do twoich? Jeszcze lepiej.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  Sam piszesz o idiotach i solidarności z nimi Twojego rozmówcy. Prosiłem Cię o tonowanie wypowiedzi.

                  Jeśli temat ma się rozwijać w takim kierunku, to za chwilę poleci.
                  Last edited by ART; 28-10-2014, 10:34.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • chemmobile
                    Senior
                    • 03-2009
                    • 2168

                    Nazywam ich idiotami nie za głoszone idee czy sympatie polityczne, a za działanie, które podjęli wobec browaru. Może poprawniej byłoby nazwanie idiotycznymi działania, a nie osoby. Posuwacie się do konfabulacji, bo nie pasują wam moje wypowiedzi?
                    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                    Comment

                    • Sugar
                      Junior
                      • 09-2014
                      • 3

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kto świadomie korzystający z tego forum pije/nie pije danego piwo z powodów politycznych czy ideologicznych?
                      Myślę, że w ostatnim czasie zdecydowanie przybyło osób, które kierują się w wyborze piwa BRJu względami ideologicznymi. Nie twierdzę, że są to użytkownicy tego forum, aczkolwiek bez wątpienia akcje "bojkotu" oraz "kontrbojkotu" wywarły duży wpływ na zainteresowanie - głównie Ciechanem, który był wystawiony na front tej pseudowojny.

                      Bez względu na to, co sądzimy na temat poglądów pana Marka Jakubiaka, to należy docenić rozwój prowadzonych przez niego Browarów Regionalnych. Ciechan rozwija się sprawnie, Lwówek Śląski rozwija się sprawnie, Bojan rozwija się sprawnie. Plus: niedługo będzie Tenczynek, niedługo będzie Biskupiec, będzie również browar w Darłowie, powstanie centrum logistyczne pod Strykowem, powstanie linia do puszek, i tak dalej, i tak dalej. Dzieje się bardzo dużo, co dla wszystkich miłośników piwa - moim skromnym zdaniem - powinno być powodem do zadowolenia.

                      Nie ma zatem sensu skupiać się na poglądach politycznych. Każdy może mieć takie jakie chce. I każde deprecjonowanie określonych produktów piwnych z przyczyn ideologicznych, jest moim zdaniem bezsensowne i szkodliwe. Dlatego rację w tym konkretnym sporze, przyznaje panu Jakubiakowi.

                      Comment

                      • tristan_tzara
                        Senior
                        • 12-2007
                        • 1038

                        Skąd pomysł że sympatyzuje? Bardziej mam beke z oburzeń, choć śmieszy tez mnie kupowanie czegoś do demonstracyjnego wylania. Ale osobiście nie lubię marnowania żywności. Tak tylko chciem dodać, bo tutaj bardzo łatwo przychodzi niektórym przydzielanie innych do opcji politycznych lub swiatopoglądowych oraz sugestie promocji tychże(łącznie z oskarzeniem o prowakacje bo ma ktoś czelność nie przytaknąć). To wszystko, wyłączam się z tematu na dobre

                        Comment

                        • cembaluk
                          Member
                          • 10-2013
                          • 39

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sugar Wyświetlenie odpowiedzi
                          (..) Bez względu na to, co sądzimy na temat poglądów pana Marka Jakubiaka, to należy docenić rozwój prowadzonych przez niego Browarów Regionalnych. Ciechan rozwija się sprawnie, Lwówek Śląski rozwija się sprawnie, Bojan rozwija się sprawnie. (...)

                          Nie ma zatem sensu skupiać się na poglądach politycznych. Każdy może mieć takie jakie chce. I każde deprecjonowanie określonych produktów piwnych z przyczyn ideologicznych, jest moim zdaniem bezsensowne i szkodliwe. (...)
                          Ładnie napisane.

                          Offtopic od poliytki i powrót do spraw piwnych:
                          czy wiecie może dlaczego butelki zwrotne z BRJ są tak drogie? w sklepach w moim pobliżu to mniej więcej 2 x cena innych browarów.
                          piotr

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            To proste - po to żeby jak najwięcej ich wróciło do browarów.
                            Jest też druga opcja - kaucja zarabia na nową butelkę, jak leniuchy nie zwracają butelek.
                            Last edited by iron; 28-10-2014, 12:16.
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • cembaluk
                              Member
                              • 10-2013
                              • 39

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                              To proste - po to żeby jak najwięcej ich wróciło do browarów.
                              Jest też druga opcja - kaucja zarabia na nową butelkę, jak leniuchy nie zwracają butelek.
                              no właśnie jestem trochę takim leniuchem... i nie wiem na co bardziej pomstować - politykę cenową BRJ czy moje roztargnienie i gubienie paragonów...
                              może w końcu się kiedyś doczekamy jakiś sensownych rozwiazań w kwestii dystrybucji opakowań zwrotnych...
                              piotr

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19167

                                Piwa docierają w różne miejsca. W Białej np. jest to butelka bezzwrotna, mimo, że gdzie indziej jest zwrotna. Reszta już została powiedziana przez Irona.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎