Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mini Browar "EDI"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jaroslav
    Senior
    • 10-2005
    • 967

    Keg 30l wypożyczany jest wraz z pompką
    za 80 zł. Jest to dobra opcja, jeśli ktoś
    planuje wyjazd na weekend w większym gronie
    np. do Przemęckiego Parku Krajobrazowego.
    Gorzej jest z wypożyczeniem beczki na dłuższy
    okres czasu. Osobiście udało mi się przywieźć
    beczkę do Poznania, ale wywalczyłem to z małymi
    problemami. Jest to związane z małą ilością pompek
    do beczek, a przecież sezon letni już rozpoczęty, więc
    zainteresowanie także duże.

    Niemniej jednak w weekend szykuje się wspaniała
    impreza przy lanym Edim
    Last edited by Jaroslav; 20-06-2006, 08:16.

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      Kurde całkiem niedaleko mam do Ediego.
      Jak widać browar się rozkręcił, a tak gościu na początku stynkał.
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Byłem w zeszłym tygodniu i widać, że sezon się rozkręca, bo w tym samym czasie było kilku klientów. No i młodsze pokolenie rozlewało piwo

        Comment

        • pawelek59
          Senior
          • 04-2003
          • 195

          Byłem dzisiaj w browarze EDI. Rozmawiałem z Właścicielem, który stwierdził, że warzenie piwa to nie jest najlepszy interes (szkoda, że np. KP nie doszła do tego wniosku) ale nie zamierza browaru zamykać, i to jest dobra wiadomość..... Zła wiadomość to; że ciemne wędzone znika z rynku (niestety lokalnego) i więcej warek nie będzie, a szkoda bo piwo, które kupiłem było zdecydowanie lepsze niż ubiegłoroczne. Przy okazji Pan Edward opowiedział, jak "Wielcy" wygryzają Go z rynku, chociaż nie jest dla nich żadną konkurencją.

          Comment

          • zulu
            Senior
            • 04-2004
            • 299

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pawelek59
            Byłem dzisiaj w browarze EDI. Rozmawiałem z Właścicielem, który stwierdził, że warzenie piwa to nie jest najlepszy interes (szkoda, że np. KP nie doszła do tego wniosku) ale nie zamierza browaru zamykać, i to jest dobra wiadomość..... Zła wiadomość to; że ciemne wędzone znika z rynku (niestety lokalnego) i więcej warek nie będzie, a szkoda bo piwo, które kupiłem było zdecydowanie lepsze niż ubiegłoroczne. Przy okazji Pan Edward opowiedział, jak "Wielcy" wygryzają Go z rynku, chociaż nie jest dla nich żadną konkurencją.
            I jak "wielcy" to robią?

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19168

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu
              I jak "wielcy" to robią?
              nie pytaj, bo stracisz szacunek do dużych firm. a nie każda jest czarną owcą.

              Comment

              • pawelek59
                Senior
                • 04-2003
                • 195

                Po prostu, krótko po pojawieniu się w lokalu nalewaka "ediego", zjawia się przedstawiciel koncernu i po przedstawieniu "argumentów" nie do odrzucenia Właściciel podpisuje umowę na wyłączność. A przecież EDI jest żadną konkurencją dla KP, CO i GŻ!!! Może to tylko nadgorliwość akwizytorów!?

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  Każdy inny producent na rynku jest konkurencją, niezależnie od wielkości.

                  Comment

                  • pawelek59
                    Senior
                    • 04-2003
                    • 195

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                    Każdy inny producent na rynku jest konkurencją, niezależnie od wielkości.
                    Tylko dzięki konkurencji się rozwijamy, ale nie wszystcy o tym pamiętają i wiedzą....

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      Ja nie potrzebuję konkurencji, żeby się rozwijać. Żywiec zaś rozwija się poprzez zabicie konkurencji.

                      Comment

                      • pawelek59
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 195

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                        Ja nie potrzebuję konkurencji, żeby się rozwijać. Żywiec zaś rozwija się poprzez zabicie konkurencji.
                        Myślę, że masz rację odnośnie Twojej osobowości, natomiast jeżeli chodzi o przemysł to brak konkurencji zabija postęp.

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          W przyrodzie konkurencja polega na zjedzeniu konkurenta. Tak już to natura skonstruowała. Walka na rynku piwowarskim jest tylko prostym przeniesieniem wzorców z natury.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19168

                            Jednym słowem perspektywa najbliższych lat nie jest optymistyczna i można się pochlastać!?

                            Comment

                            • Makaron
                              Senior
                              • 08-2003
                              • 2107

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                              W przyrodzie konkurencja polega na zjedzeniu konkurenta. Tak już to natura skonstruowała. Walka na rynku piwowarskim jest tylko prostym przeniesieniem wzorców z natury.
                              Dlatego powstalo prawo by pewne rzeczy regulowac. Odpowiednio stworzone przepisy powinny wspierac tworzenie konkurencji do istniejacych monopoli, czy innych ukladow. Niestety na tworzenie prawa maja wplyw, poprzez lobbing, duze firmy.
                              "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                pamiętajcie, że Kapitalizm bez moralności nie jest Kapitalizmem. W Kapitalizmie liczy się produkt - czyli robię coś lepszego od innych i tym konkuruje, a nie, że robie produkt i za pomocą sztuczek marketingowych wmawiam ludziom co jest dla nich dobre.
                                Oszustwo zawsze ma krótkie nogi i koniec konców kiepsko skonczy. Inna sprawa ile to potrwa.
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎