Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy Lwówek (Ciechan) wprowadzi piwa "niższej półki".

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rsk1990
    Junior
    • 06-2013
    • 19

    Czy Lwówek (Ciechan) wprowadzi piwa "niższej półki".

    Witam.
    Od razu napiszę, że wpisywałem w wyszukiwarkę Lwóweckie i nie znalazłem tego tematu ale lepiej jak napiszę od razu o co mi chodzi.
    Będąc naprawdę szczylem w naszym około Bolesławieckim regionie był popularny browarek w butelce Euro, nie wiem czy coś z Książęcym w nazwie nie miał, wiem iż to była butla Euro i był bardzo tani bo ja wtedy gówniarz to jednak był to pierwszy mój browar w życiu (ojcowi rąbłem jak łepek byłem potem może ze 2-3 razy z kolegami piliśmy ale go pamiętam). W google wpisywałem nazwę z dopiskami ale zawsze mi ten nowy Lwówek wychodzi. Pytanie czy taki browar mógł by wprowadzić tańsze piwka bo i tak wiem, że jakością deklasował by Wojaki itp. wiem, wiem inflacja, akcyza itp. to nie ta cena co kiedyś ale około 2zeta za butelkę, ciekawe a nuż nowy hit i to nasz zamiast Kozackie które jednak chyba faktycznie się pogorszyło choć nigdy genialne nie było ale ekonomia czasami wygrywa ze smakiem.
  • mareks
    Senior
    • 05-2002
    • 1939

    #2
    Może to było piwo z browaru Stanley w Chojnowie?

    Straszne sikacze warzyli.

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      #3
      Nie wprowadzi. Patrz: ostatni wywiad na temat browaru Bojanowo w radio Elka.
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        #4
        Tańszym piwem jest Wrocławskie, kosztuje w niektórych punktach niespełna 3 zł. Jest to lekki lager i poniżej jego wartości browar raczej nie zejdzie.

        Comment

        • wasyll
          Senior
          • 09-2008
          • 1823

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks Wyświetlenie odpowiedzi
          Może to było piwo z browaru Stanley w Chojnowie?

          Straszne sikacze warzyli.
          Hoho, Odys był moim pierwszym samodzielnie wypitym piwem! 0,80zł za bączką, wypite w jakichś zaroślach tak aby absolutnie nikt nie widział
          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

          Comment

          • Maciass
            Senior
            • 03-2009
            • 172

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
            Tańszym piwem jest Wrocławskie, kosztuje w niektórych punktach niespełna 3 zł. Jest to lekki lager i poniżej jego wartości browar raczej nie zejdzie.
            dokładnie... a i na promocji czasem 2,50 się trafi

            Comment

            • Ravf
              Senior
              • 06-2013
              • 264

              #7
              Swego czasu kupowałem Wrocławskie po 1,99 To nie było wcale tak dawno
              Last edited by Ravf; 19-07-2013, 11:48.

              Comment

              • KrzychuN
                Member
                • 12-2006
                • 74

                #8
                Też kupowałem w Warszawie za 1,99
                W Łodzi do dostania spokojnie poniżej 3zł.

                Comment

                • piwoszstolat
                  Member
                  • 07-2013
                  • 32

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rsk1990 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Witam.
                  Od razu napiszę, że wpisywałem w wyszukiwarkę Lwóweckie i nie znalazłem tego tematu ale lepiej jak napiszę od razu o co mi chodzi.
                  Będąc naprawdę szczylem w naszym około Bolesławieckim regionie był popularny browarek w butelce Euro, nie wiem czy coś z Książęcym w nazwie nie miał, wiem iż to była butla Euro i był bardzo tani bo ja wtedy gówniarz to jednak był to pierwszy mój browar w życiu (ojcowi rąbłem jak łepek byłem potem może ze 2-3 razy z kolegami piliśmy ale go pamiętam). W google wpisywałem nazwę z dopiskami ale zawsze mi ten nowy Lwówek wychodzi. Pytanie czy taki browar mógł by wprowadzić tańsze piwka bo i tak wiem, że jakością deklasował by Wojaki itp. wiem, wiem inflacja, akcyza itp. to nie ta cena co kiedyś ale około 2zeta za butelkę, ciekawe a nuż nowy hit i to nasz zamiast Kozackie które jednak chyba faktycznie się pogorszyło choć nigdy genialne nie było ale ekonomia czasami wygrywa ze smakiem.
                  Jaka inflacja , kiedyś piwa typu Lech były tańsze z kolei piwa typu Harnaś droższe w porównaniu do teraźniejszości ale teraz praktycznie masz co chwile promocję więc piwa koncernowe są tańsze niż kiedyś.
                  Co do tematu to raczej chyba nie ma co liczyć chociaż któż to wie

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎