Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechan Wyborne VS Perła Chmielowa VS Lech Pils - ślepa degustacja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #16
    Bez sensu. Jestem pewien, że Lwówek wygrałby, bo to dobre piwo i nie psuje się, w przeciwieństwie do CW.
    Ale można byłoby go spróbować z jakimś Amberem i Kormoranem. Każdy może, zachęcam.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19170

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
      1 - Lech Pils
      2 - Ciechan Wyborne
      3 - Perła Chmielowa
      To są miejsca, a nie nr próbek, tak? Pytam na potwierdzenie, bo jak widać na FB ktoś się w tym zapisie pogubił.

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        To są miejsca, a nie nr próbek, tak? Pytam na potwierdzenie, bo jak widać na FB ktoś się w tym zapisie pogubił.
        prezesie czy ty umisz czytać?

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
        Kolejność na podium: 3, 1, 2.
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10385

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
          Kolejność na podium: 3, 1, 2.
          Dopiero rano będę wiedział co było gdzie... Sorry...
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
          1 - Lech Pils
          2 - Ciechan Wyborne
          3 - Perła Chmielowa
          Wygrała Perła, drugie miejsce Lech, trzecie Ciechan
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19170

            #20
            Umiem i dobrze wiem, kto wygrał. Skoro jednak na FB, były osoby, które inaczej to zinterpretowały to chyba oczywistym byłoby wynik zapisać w sposób jasny.

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              #21
              Z tym, że Ciechan nie powinien być brany po uwagę, bo był zepsuty. Ciechan w dobrej formie jest według mnie zauważalnie lepszy od tych koncernowych sikaczy.

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                #22
                Przecież tu nie ma żadnego pola do interpretacji. Wszystko jest jasne napisane.
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                  Z tym, że Ciechan nie powinien być brany po uwagę, bo był zepsuty. Ciechan w dobrej formie jest według mnie zauważalnie lepszy od tych koncernowych sikaczy.
                  No przykro mi. Wiem, że to nie fair, wobec Ciechana. Wolałbym trafić na normalnego, ale nie trafiłem. Ale z drugiej strony czy sprzedawanie takiego piwa jest fair wobec klienta? Przypominam, że kupiłem z lodówki, w znanym sklepie specjalistycznym, nie wybierałem konkretnej warki.

                  Kolejność próbek i kolejność na podium tak, jak to tłumaczą koledzy. Każdy może sobie zresztą ułożyć podium po swojemu na podstawie opisów.
                  Próbka nr 1 to Lech (zajął drugie miejsce), próbka nr 2 to Ciechan (zajął trzecie miejsce), próbka nr 3 to Perła (zajęła pierwsze miejsce).
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • toto
                    Senior
                    • 12-2006
                    • 949

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                    No przykro mi. Wiem, że to nie fair, wobec Ciechana. Wolałbym trafić na normalnego, ale nie trafiłem. Ale z drugiej strony czy sprzedawanie takiego piwa jest fair wobec klienta? Przypominam, że kupiłem z lodówki, w znanym sklepie specjalistycznym, nie wybierałem konkretnej warki.

                    Kolejność próbek i kolejność na podium tak, jak to tłumaczą koledzy. Każdy może sobie zresztą ułożyć podium po swojemu na podstawie opisów.
                    Próbka nr 1 to Lech (zajął drugie miejsce), próbka nr 2 to Ciechan (zajął trzecie miejsce), próbka nr 3 to Perła (zajęła pierwsze miejsce).
                    Kolejność wcale mnie nie dziwi. Gdy w gronie znajomych robiliśmy degustację polskich jasnych lagerów (Krakowska Masakra Jasnymi Lagerami) to Lech i Perła weszły do finału (13 z 52 testowanych), a Ciechan Wyborny - nie.

                    Comment

                    • javiki
                      Member
                      • 03-2013
                      • 83

                      #25
                      Ja bardzo lubiłem Ciechana i bardzo się ucieszyłem jak się okazało że w Brzesku mogę go dostać. Radość trwała 3 butelki-niepijalnego piwa. Na granicy kwasiżura. 3 piwa kupione z lodówki z 3 różnych warek. Sklep przywozi niewielką ilośc -więc nie mam szansy żeby zalegało. Ludzie to kupuja-ale ja sobie odpuściłem. Później na imprezach kilku tez piłem i tez było coś nie tak. Perła Chmielowa moze i nie jest najlepszym piwem-ale jest wystarczająca dobra na codziennika.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎