Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorsze piwo jakie piłem...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dkrasnodebski
    cymbał
    • 05-2003
    • 2316

    Chyba najbardziej nie smakującym mi piwem jakie piłem był Kmicic z browaru w Częstochowie musiałem zrezygnować z wypicia go do końca, co jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło.
    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

    www.radoslawstolar.pl

    Comment

    • eM-Ski
      Member
      • 09-2003
      • 93

      Kawałek dobry czasu temu to było, ale było to jedyne tak traumatyczne przeżycie związane z piwem. Kupiłem sobie z kumplem po Atomie z Łomży i było to pierwsze piwo, którego nie wypiłem do końca, a potrafię przełknąć wiele. Od tamtej pory (a minęły już ze dwa - trzy lata) jeszcze nie odważyłem się spróbować ponownie.
      Drugie miejsce zajmuje V.I.P. z Biedronki. Ale tego dopiłem do końca. A podobno pół Polski kupuje w Biedronce. Mam nadzieję, że nie piwo.

      Comment

      • burar
        Senior
        • 09-2003
        • 238

        prywatne marki

        Jakiekolwiek produkty spożywcze produkowane pod markami własnymi sieci handlowych to przeważnie wyroby o najniższej jakości. Jeżeli np. w Tesco produkt tzw.narodowy (czyli np. Żywiec w szkle 0,5l) kosztuje 3 zł to obowiązuje zasada, że ten sam produkt pod marką Tesco Brand (średnia półka) musi być co najmniej o 20% tańszy - czyli nie więcej niż 2,40 zł. Natomiast produkty z tzw.dolnej półki, czyli Tesco Korzystny Zakup (nie chodzi tu bynajmniej o usytuowanie fizyczne produktu...)muszą być tańsze od marki narodowej co najmniej o 40 %. I stąd te wszystkie chłamy po 1,50-1,80 zł/0,5 l. Strach kupić cokolwiek dla psa, a co dopiero dla człowieka. Piwa z Biedronki nigdy bym nie wziął do ust
        Przoduje w chłamie Geant z marką Leader Price. Tam dopiero dzieją się cuda! C.D.N.
        Grodziski Browar Domowy

        Comment

        • sodom
          Senior
          • 12-2002
          • 351

          Beczkowy pilsner z Jabłonowa, to piwo, którego niemogłem dokończyć ze względu na paskudny smak i zapach. Po raz pierwszy i narazie jedyny zdarzyło mi się niedokończyć piwa.

          Comment

          • iommi
            Senior
            • 07-2003
            • 1522

            Ostatnio u znajomego wypiłem trochę piwa o nazwie PIWO. Zakupione w Lidlu i smakuje tak samo dobrze jak wino o nazwie WINO
            Nie przekonuje nawet, jeśli spojrzymy na cenę - 0,99 zł za puchę 0,5...
            *****************************

            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

            *****************************

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Chodzi zapewnie o piwo Finkebrau, piłem wersję dojlidowską w butelce i nie był takie najgorsze, nie wiem jak pucha. Chyba, że Głubczyce wzięły się i za to piwo .

              Comment

              • iommi
                Senior
                • 07-2003
                • 1522

                robox napisał(a)
                Chodzi zapewnie o piwo Finkebrau, piłem wersję dojlidowską w butelce i nie był takie najgorsze, nie wiem jak pucha. Chyba, że Głubczyce wzięły się i za to piwo .
                Właśnie że nie! Finkebrau zdarzyło mi się próbować i zgadzam się, że da się to wypić. Kupione w Lidlu w Rybniku, robione też przez Dojlidy. To piwo nazywa się PIWO. Obiecuję, że kiedy zdarzy mi się wpaść do tego dyskontu, sprawdzę kto rozlewa to PIWO
                *****************************

                Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                *****************************

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  iommi napisał(a)
                  Obiecuję, że kiedy zdarzy mi się wpaść do tego dyskontu, sprawdzę kto rozlewa to PIWO
                  Chyba też się przejdę, bo słyszę o co chwilę nowinki, między innymi, że Głubczyce rozlewają Grafen Waldera Stronga .

                  Comment

                  • Cordel
                    Senior
                    • 09-2001
                    • 1087

                    Okropnie było Królewskie, które ostatnio wypiłem. Strasznie stara partia. Przyznać jednak muszę, że jak dorwę się do świeżutkiego, to nawet mi smakuje.
                    "Mam powody
                    Powstrzymywać się od wody.
                    Od wody mnie w brzuchu kole:
                    Pijam tylko alkohole."
                    Jan Lemański

                    Comment

                    • RAFIFAFI
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 188

                      robox napisał(a)
                      Chyba też się przejdę, bo słyszę o co chwilę nowinki, między innymi, że Głubczyce rozlewają Grafen Waldera Stronga .
                      Potwierdzam. Głubczyce robią Grafen Waldera Stronga.
                      Piwo po kilku łykach powędrowało do zlewu - tego się nie da opisać.
                      Odradzam spożycie!
                      Tylko z butli!

                      Comment

                      • pjenknik
                        • 08-2001
                        • 3388

                        A moi sąsiedzi dygają to z Lidla siatkami ale oni piją też Imperatora i VIPa Średnie zużycie 1 siatka/2 dni
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • roberrt
                          Junior
                          • 10-2002
                          • 11

                          Najpaskudniejsze było piwo Jubilat z browaru Kraków (niby Okocim), gdzieś koło 1985 roku-na 2 lata straciłem ochotę na jakiekolwiek piwo. I gdyby nie Słowacja '87, to by mnie tu (na browar.biz) pewnie nigdy nie było.

                          Comment

                          • ozzy22
                            Junior
                            • 11-2003
                            • 11

                            oj koledzy to nie probowaliscie goldbrauna

                            dokladnie nie mogliście mieć przyjemności spróbować tego trunku
                            kto to nazwal piwem tego sie poprostu nie dało

                            Goldbraun - browar piotrków trybunalski
                            Dla przyjaciół OZZY

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23807

                              Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • maciejh
                                Junior
                                • 11-2003
                                • 17

                                pseudo piwo

                                A kto pił "piwo" marki Tesco? Jedno wypiłem, myślałem, że na drugi dzień będę chory, a wszystko przez mojego szwagra, który kupił mi je da nalepki. Profanacja.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎