Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorsze piwo jakie piłem...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hrustgurd
    Senior
    • 05-2007
    • 431

    Bedziecie w Rosji - nie pijcie nigdy mocnych piw od koncerniakow, a w wlasciwosci Jarpiwo (Baltika), Patra i Szychan (Heineken). Baltika 9 Krepkoje od dawna nie pilem, i nie chce probowac.
    Ale Szychan Svetloje z beczki bylo bardzo dobre.
    Last edited by Hrustgurd; 24-12-2009, 22:54.

    Comment

    • Parsi
      Junior
      • 12-2009
      • 13

      Nie nawidzę mocnych piw.. Ale szczególnie urzekło mnie Van Pur super mocne
      Prowadzenie knajpy "od kuchni"
      www.niepoddawajsie.pl

      Comment

      • tom38
        Member
        • 11-2008
        • 70

        na portalu chciałem sie dowiedzieć czegoś więcej o browarze w Gościszewie.Wyskoczył między innymi temat piw nie polecanych.I muszę sie dopisać... naturalne niepasteryzowane i niefiltrowane z ww browaru........poprostu kwas...mam nadzieję iż to wypadek przy pracy.Zabieram się za komsumpcję inszego ich produktu VIVA Hel.....hmmm ...zdecydowanie lepsze,pozmak kwaśny znikł...hmm..przypomnina z lekka podpiwek,ale oki..śmiało można degustować.
        FIODOR-PIWO moje jedyne paliwo

        Comment

        • Javox
          PremiumUżytkownik
          • 11-2009
          • 6136

          Musiało być źle przechowywane albo stare... wczoraj piłem /niepast + niefiltr/ rewelacja!

          Comment

          • Samoglow
            Senior
            • 07-2007
            • 606

            O nich poczytaj i popytaj w odpowiednich działach. Co zaś tyczy się kwasu, to na 100% piłeś zepsute piwo. Naturalne to bardzo smaczne piwa, choć filtrowane wydawało mi się przeciętne, natomiast niefiltrowane było świetne. O żadnym kwasie nie było mowy!

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Javox Wyświetlenie odpowiedzi
              Musiało być źle przechowywane albo stare... wczoraj piłem /niepast + niefiltr/ rewelacja!
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Samoglow Wyświetlenie odpowiedzi
              O nich poczytaj i popytaj w odpowiednich działach. Co zaś tyczy się kwasu, to na 100% piłeś zepsute piwo. Naturalne to bardzo smaczne piwa, choć filtrowane wydawało mi się przeciętne, natomiast niefiltrowane było świetne. O żadnym kwasie nie było mowy!
              Już tu tak kolegi nie zapewniajcie. Nie piłem jeszcze dobrego piwa z Gościszewa, albo skwaśniałe, albo nachalny DMS.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • Samoglow
                Senior
                • 07-2007
                • 606

                Powiem Ci, że rok temu trafiłem na tak pyszną warkę Rycerza, że ślinka ciekła. Choć i ja raz trafiłem na Rycerza, którego nie dało się prawie pić. Nie wiem o co tam chodzi, w każdym razie jak kupowałem z 3 razy Naturalne z lodówki, było bardzo dobre.

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                  Już tu tak kolegi nie zapewniajcie. Nie piłem jeszcze dobrego piwa z Gościszewa, albo skwaśniałe, albo nachalny DMS.
                  Pozowolę zapytać się ciebie. Piłeś ich piwa bezpośrednio u nich kupione bądź z beczki czy jedynie ograniczyłeś się do flaszek które zostały wymęczone przez podróż na południe kraju?
                  Ten browar ma to do siebie, że ich piwa mają słabą trwałość. Taka ich uroda.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • celtyk87
                    Senior
                    • 11-2008
                    • 208

                    Najgorszy syf jaki piłem to Perlenbacher Premium Pils i Argus Strong.

                    Comment

                    • Horse1963
                      Senior
                      • 06-2009
                      • 547

                      Wczoraj próbowałem zmęczyć Żubra. Niestety

                      Comment

                      • maciej15c
                        Junior
                        • 02-2008
                        • 17

                        Lech/wszystkie odmiany/; Zywiec/i wszystkie pochodne/; Warka, Zubr,Królewskie; Tyskie/wszelkie odmiany/.....Te wszystkie siki smakują jak zrobione przez marnego chemika g..no! Można do nich jeszcze zaliczyć Specjal/Elbląg/,Leżajskie;Kasztelan; okocimskie i parę podobnych z wielkich koncernów ...przepraszam z wielkich producentów szczochów!
                        Pozdrawiam piwoszy!

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                          Pozowolę zapytać się ciebie. Piłeś ich piwa bezpośrednio u nich kupione bądź z beczki czy jedynie ograniczyłeś się do flaszek które zostały wymęczone przez podróż na południe kraju?
                          Owszem były to flaszki, które kupiłem jesienią lub zimą (koniec listopada 08, i grudnia 07) na południu kraju. Miałem je w swoich rękach kilka dni od rozlewu.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • tyskikufel
                            Senior
                            • 04-2003
                            • 772

                            szanowny kolego to oświeć mnie jakie mam pić piwo , jak w sklepach większość to piwo z browarów koncernowych , a to najlepszy napój żeby ugasić pragnienie gdy jest ciepło,bo ja uważam że pilsner tyski , książęce , lech pils można akurat wypić bez skutków ubocznych

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
                              bo ja uważam że pilsner tyski , książęce , lech pils można akurat wypić bez skutków ubocznych
                              Sprzeczałbym się.
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              • wrojtek
                                PiwBiz
                                • 11-2005
                                • 377

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
                                szanowny kolego to oświeć mnie jakie mam pić piwo , jak w sklepach większość to piwo z browarów koncernowych , a to najlepszy napój żeby ugasić pragnienie gdy jest ciepło,bo ja uważam że pilsner tyski , książęce , lech pils można akurat wypić bez skutków ubocznych
                                Można w ogóle jeszcze wypić Książęce? Słyszałem, że KP się z niego wycofało...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎