Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorsze piwo jakie piłem...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika molszew Wyświetlenie odpowiedzi
    Żywiec jest liderem u mnie w tej klasyfikacji...

    Nawet do czyszczenia zlewu się nie nadaje
    Daruj se.......
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • perłyfan
      Senior
      • 02-2003
      • 1244

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
      U mnie kilkuletniego lidera Głubczyce Specjal Ekstra Mocne w tamtym roku wyprzedził GAB Blue Grass (tylko te dwa piwa w swym życiu wylałem dlatego, że nie dało się ich wypić). Jeśli wspomniany wcześniej Blue Grass smakował tak fatalnie to zastanawiam się jak musi smakować Zdrowe
      Nie pozwól zwyciężyć swojej ciekawości, będziesz żałował
      JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

      Comment

      • Marcin_G
        Member
        • 05-2010
        • 37

        Na szybko, co mi przychodzi w tej chwili do głowy to:
        - Imperator (mętne, nieprzezroczyste, barwę mogę porównać do rozwodnionego błota)
        - Finkbrau z Lidla (wodniste, bezsmakowe)
        - Lech szumnie zwany Premium
        - Tatra Jasne
        - Kirin Ichiban (JPN)
        - 1715 Jasne (UKR) (po otwarciu butelki zaleciało mi moczem, smaku zero)
        - Faxe
        + generalnie nie lubię piw pszenicznych (Paulaner, Edelweiss białe, Svyturys białe, Leffe blonde)
        + belgijskie Barbar, Hofus, Corsendonk Agnus i ww. Leffe; mam nadzieję, że La Trappe, który mam zamiar wkrótce spróbować poprawi trochę sytuację Belgów :P
        Last edited by Marcin_G; 04-06-2010, 10:44.

        Comment

        • CyboRKg
          Senior
          • 04-2010
          • 593

          Najgorsze sa siki 3-4%, ktore Van Pur wypuszcza na markety pod roznymi nazwami. Sa dostepne w puszkach w kazdym markecie, w cenach od kilkudziesieciu groszy do 1,5zl. Wole sie napic wody mineralnej niz truc sie takim badziewiem.
          "Jedno pivo ne vadi!"
          "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

          Comment

          • mk666
            Junior
            • 07-2008
            • 23

            Najgorsze piwo? Zdecydowanie ten wynalazek: Marketówka, zakupiona we włoskiej sieci Coop za 40 centów bodajże . Mimo mniejszej pojemności nie byłem w stanie dopić do końca, co mi się rzadko zdarza (nie lubię marnotrawstwa); na niekorzyść działał też fakt, że było ciepłe

            Comment

            • zulu
              Senior
              • 04-2004
              • 299

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CyboRKg Wyświetlenie odpowiedzi
              Najgorsze sa siki 3-4%, ktore Van Pur wypuszcza na markety pod roznymi nazwami. Sa dostepne w puszkach w kazdym markecie, w cenach od kilkudziesieciu groszy do 1,5zl. Wole sie napic wody mineralnej niz truc sie takim badziewiem.
              Zaparłem się i w ostatnich miesiącach spróbowałem sporo marketowego shitu i tak stwierdzam że chociaż Van Pur to ostatnia liga polskich piw, ale trzyma swój niski bo niski ale stały poziom i daleko w tyle zostawia wiele piw z innych browarów .
              A najgorsze z nich nie są w ogóle sklasyfikowane na browar.biz, bo to "Kryzysowe" nieznanego producenta (nie dziwię się że browar się wstydzi takiego produktu) i Caster Pils z Połczyna (do tej pory Art nie chce go dodać do dziennika piwnego, pewnie się zastanawia czy można je uznać za piwo)

              Comment

              • bastion
                PremiumUżytkownik
                • 10-2006
                • 1123

                Kryzysowe w baryłeczce? Z Namysłowa.

                Comment

                • zulu
                  Senior
                  • 04-2004
                  • 299

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bastion Wyświetlenie odpowiedzi
                  Kryzysowe w baryłeczce? Z Namysłowa.
                  Nie, w 0,5. Tu piszą, że to nie Namysłów
                  Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)

                  Comment

                  • dipeone
                    Senior
                    • 05-2010
                    • 741

                    Piw ,które wypiłem a mi nie smakowały było sporo. Z tych ostatnio pitych to:

                    - Griner bodajże z browaru Głubczyce (o dziwo nie mogę znaleźć żadnej informacji na temat tego piwa, chyba że źle zapamiętałem nazwę). Piwo straszne ,człowiek miał wrażenie jakby pił samą pianę. Po 3 łyczkach podziękowałem i brat wypił resztę.

                    - Kiper Mocny z Piotrkowa Trybunalskiego. Pijąc okej ,ale po chwili w całej jamie ustnej tak nieprzyjemny posmak zostawiało ,że bałem się szybkiego zwrotu treści żąłądkowej. Nie szło wypić niestety. Chodzi mi o taki browar z czarnę etykietą. Kupiłem kiedyś w Kauflandzie

                    - Ostatnio uraczono mnie również Harnasiem "niebieskiem". Bardzo długo się męczyłem będąc już po kilku piwach (innych oczywiście) by je wypić. Fuj.

                    - Kryzysowe by Jako też słabe.

                    Comment

                    • Marcin_G
                      Member
                      • 05-2010
                      • 37

                      Do swojej listy mogę śmiało dodać Kapera - co za podłe piwo w smaku.. Trzy łyki może wziąłem, resztą nakarmiłem mrówki na polanie.. Ohyda..

                      Comment

                      • molszew
                        Junior
                        • 12-2009
                        • 21

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                        Daruj se.......
                        Spoko... daruję sobie... nawet w tych celach tego szajsu nie kupuję

                        Comment

                        • Reters
                          Junior
                          • 08-2010
                          • 19

                          A dlaczego ma sobie darować? Dlatego że Żywiec zszedł do kategorii o której aż żal pisać? Piłem Żywca 15 lat temu i porównanie z tym co teraz rozlewają mija się z celem.
                          Wracając do tematu,może napiszę tak... Wszelkiego rodzaju "koncerniaki" których się nie da pić.Smutne, ale dzięki nam kiedyś może upadną bo wyprą je prawdziwe piwa z regionalnych browarów

                          Comment

                          • Seta
                            Piję piwo
                            • 10-2002
                            • 6964

                            Może to za ekstremalny wątek, ale właśnie wylałem Koronę...
                            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                            Comment

                            • natalka
                              Senior
                              • 07-2010
                              • 128

                              dla mnie Żubr to zło wcielone...
                              aczkolwiek ostatnio było mi dane zamoczyć usta w czyms co było opatrzone logiem tesco i zdecydowanie bije wszystkie inne w rankingach na najgorsze
                              Doba ma 24 godziny,skrzynka 24 piwa...przypadek?

                              Comment

                              • Samoglow
                                Senior
                                • 07-2007
                                • 606

                                Hehe, pokosztuj nieco Głubczyc i Jabłonowa, zwłaszcza ich mega-hiper-mocnych, to doznasz niezapomnianych wrażeń
                                Last edited by Samoglow; 25-08-2010, 22:18.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎