Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorsze piwo jakie piłem...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emppu
    Junior
    • 10-2010
    • 24

    Nie można mówić że dla zasady nie tykam, bo również je próbowałem, tzn. piwa Lech, Tyskie, Żywiec czy Dębowe Mocne. Po prostu mi nie smakowały nieważne czy z butelki czy z puszki, czy z beczki. A co do tanich "piw marki piwo" jakich w Netto czy Biedronce jest niestety sporo - nie mam o nich dobrego zdania. Nawet po jednym łyku umiałem się zakrztusić i resztę zwyczajnie wylać.

    Z polskich pijam przede wszystkim piwa niekoncernowe - browar Czarnków czy Witnica, w najbliższym czasie poluję na Gniewosza
    Jeśli chodzi o puszkę - w akademiku nie zawsze mam jak otworzyć butelkę, nie mam wprawy a rodzice zdążyli u mnie znaleźć otwieracz jaki chciałem wywieźć z domu ze Świnoujścia. Ostatecznie puszkowe mogę wypić - ale tylko te 3 które wymieniłem. Ogólnie pijam przede wszystkim piwa zza naszej południowej granicy choć nie gardzę i dobrym piwem rozlewanym u nas w Szczecinie jestem częstym gościem lokalu Petit Paris, gdzie są chyba wyłącznie piwa z browarów Czarnków i Witnica

    Comment

    • emppu
      Junior
      • 10-2010
      • 24

      Szkoda że w jedynym sklepie w Szczecinie w którym do czerwca 2010 r. można było kupić Ciechana już nie da się go kupić podobno zlikwidowali hurtownię. Od czasu do czasu idzie w tym sklepie (Bonanza - Przyjaciół Żołnierza 39-41 w Szczecinie) kupić piwo Lech Pils, niestety tylko w puszce :/ w Świnoujściu jeśli mam okazję, jest jeden sklep pod adresem Roosevelta 17, gdzie to piwo idzie kupić w butelce. Właściciel sklepiku na stałe mieszka w Poznaniu, ma jednak domek w Świnoujściu, który zwłaszcza latem wynajmuje, i może sobie pozwolić na sprowadzanie piwa z Poznania

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rohozecky Wyświetlenie odpowiedzi
        Od samego czytania nikt się jeszcze nie dotarł
        I co? Głupio Ci teraz?
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • rohozecky
          PremiumUżytkownik
          • 11-2008
          • 1837

          Szczerze mówiąc niezbyt widzę owo "dotarcie", a już zwłaszcza wplyw lektury
          ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

          Comment

          • Hoxton
            Member
            • 12-2009
            • 53

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emppu Wyświetlenie odpowiedzi
            Szkoda że w jedynym sklepie w Szczecinie w którym do czerwca 2010 r. można było kupić Ciechana już nie da się go kupić podobno zlikwidowali hurtownię. Od czasu do czasu idzie w tym sklepie (Bonanza - Przyjaciół Żołnierza 39-41 w Szczecinie) kupić piwo Lech Pils, niestety tylko w puszce :/ w Świnoujściu jeśli mam okazję, jest jeden sklep pod adresem Roosevelta 17, gdzie to piwo idzie kupić w butelce. Właściciel sklepiku na stałe mieszka w Poznaniu, ma jednak domek w Świnoujściu, który zwłaszcza latem wynajmuje, i może sobie pozwolić na sprowadzanie piwa z Poznania
            Ciechan w całej gamie + "Złoty Leszek" jak również wiele innych piw niekoncernowych i nietuzinkowych można w Szczecinie dostać w specjalistycznym sklepie z piwem "Elysium" na ul. Monte Cassino 4/ elysiumsklep.pl
            Sprzedawcy wiedzą co jest na rzaczy i nierzadko można kupić piwo w promocyjnej cenie przy końcu daty ważności.

            Comment

            • Wypierniczator
              Member
              • 08-2010
              • 71

              Zdecydowanie piwem nie nadającym się do spozycia jest Wojak 6%. NIe wiem jak te mocniejsze i jakoś nie palę sie aby je spróbować. No ale czego sie spodziewać po piwie za 1.60 :]
              So do all who live to see such times, but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                Lech Pils to gorzkawa woda. Strasznie płaskie w smaku i pozbawione treści. Nie widzę między nim różnicy a innym wytworami KP jak Tyskie, Lech Premium czy Żubr. No może ten ostatni ma odrobinę więcej treści.

                Comment

                • tomek35
                  Senior
                  • 02-2007
                  • 497

                  Żubr to takie samo świństwo jak tyskie i lech premium. Natomiast lech pils z beczki swego czasu był bardzo dobry, nie wiem jak teraz-bo z 2 lata go nie piłem.

                  Comment

                  • Rzeszowiak
                    Piwny Radykał
                    • 04-2009
                    • 1596

                    Edi serwowany z beczki na Chmielakach Krasnystawskich 2010 oraz Zielony Smok pity w Smoczej Jamie w Krakowie.

                    Powinni tego zabronić.

                    Comment

                    • Feti
                      Senior
                      • 10-2010
                      • 801

                      Miodowe mocne z Głubczyc. Smak sztucznego miodu , wstrętne.
                      Czarne z Browaru Fortuna. Upadek totalny. Już rozumiem jakieś piwska po 0,99 za puszkę. One mają alkohol. Można się upić. Ale to coś jest o smaku coli. I najgorsze jest w tym, że o tym nie ma na etykiecie.

                      Comment

                      • Samoglow
                        Senior
                        • 07-2007
                        • 606

                        Człowieku, nie wiesz co piszesz zdaje mi się. Po pierwsze Czarne jest piwem aromatyzowanym i można się spodziewać braku naturalności jego składu i smaku, a poza tym maaaaaaaaało jeszcze próbowałeś...

                        Comment

                        • Feti
                          Senior
                          • 10-2010
                          • 801

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Samoglow Wyświetlenie odpowiedzi
                          Człowieku, nie wiesz co piszesz zdaje mi się. Po pierwsze Czarne jest piwem aromatyzowanym i można się spodziewać braku naturalności jego składu i smaku, a poza tym maaaaaaaaało jeszcze próbowałeś...
                          Tak, zgadza się. Czarne miodowe mi smakuje. Bardzo dobre, ciemne miodowe piwo. Jednak ciemne piwo o posmaku coli z biedronki jest wstrętne. I wiem, co piszę, piłem je.

                          Comment

                          • chitos
                            Senior
                            • 02-2009
                            • 195

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wypierniczator Wyświetlenie odpowiedzi
                            Zdecydowanie piwem nie nadającym się do spozycia jest Wojak 6%. NIe wiem jak te mocniejsze i jakoś nie palę sie aby je spróbować. No ale czego sie spodziewać po piwie za 1.60 :]
                            Piwo to piłem jeszcze za czasów jak było rozlewane w Kielcach i miało znośny smak. Co do mocniejszych Wojaków to ich smak był już gorszy. Raczej nie spodziewam się, że po przeniesieniu to Tych jakość piw się poprawiła.


                            Jeśli chodzi o moje najgorsze pite piwo, to jak na razie numerem pierwszym jest Diabelsko Mocne z Witnicy. Nie wiem czy trafiłem na gorszą partię czy posmak ścieków jest naturalny ale cudem było to, że piwo całe wypiłem. Jeśli wyląduję w piekle to jestem pewien, że to piwo będą tam podawać.

                            Comment

                            • Feti
                              Senior
                              • 10-2010
                              • 801

                              Barney super strong 9% z Van Pur . I można uwierzyć, że piwo robią z bydlęcą żółcią i syropem jakimśtam zamiast słodu. Kac pojawił się już zanim wypiłem do końca.

                              Comment

                              • Samoglow
                                Senior
                                • 07-2007
                                • 606

                                Żal czasu na dyskusję...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎