Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorsze piwo jakie piłem...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • snorre
    Senior
    • 02-2006
    • 655

    Jaka żółć? Nie powtarzaj tych niestworzonych historii o żółci Co do Wisby Weisse - jak ja piłem smakowało mi. Jeśli chcesz coś poczytać o szwedzkich piwach i lepiej wybierać w przyszłości to zajrzyj na tę stronę: http://www.svenskaolframjandet.se/ . To największa w Szwecji strona entuzjastów piwa.
    Last edited by snorre; 19-11-2011, 14:18.
    Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

    Comment

    • DartR
      Senior
      • 08-2010
      • 131

      Romper Strong jak coś takiego można sprzedawać...

      Comment

      • chris1985
        Senior
        • 07-2011
        • 227

        Ja sobie jeszcze przypomniałem o piwie Kolson, zarowno 5% jak i 9% sa ochydne. A ostatnio piłem Barry z Van pura...smakowalo jak woda mineralna.
        Last edited by chris1985; 19-11-2011, 16:22.
        Tylko moje piwo mnie rozumie...

        Comment

        • grochal122
          Senior
          • 03-2009
          • 102

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika snorre Wyświetlenie odpowiedzi
          Jaka żółć? Nie powtarzaj tych niestworzonych historii o żółci Co do Wisby Weisse - jak ja piłem smakowało mi. Jeśli chcesz coś poczytać o szwedzkich piwach i lepiej wybierać w przyszłości to zajrzyj na tę stronę: http://www.svenskaolframjandet.se/ . To największa w Szwecji strona entuzjastów piwa.
          Rozsmieszyles mnie z ta zolcia,chyba sam w to kiedys wierzyles .A z ta najwieksza strona entuzjastow piwa w Szwecji to troche przesadziles.Mam tam swoj profil,ale z niego prawie nie korzystam.Tam nic sie nie dzieje,od zawsze.Wiekszosc Szwedow korzysta przede wszystkim z Ratebeer,a ja mam swoj Browar.biz.Mam prosbe:jezeli czegos nie wiesz do konca,to sie nie wypowiadaj.I nie unoś się tak.

          Comment

          • snorre
            Senior
            • 02-2006
            • 655

            Przecież z Twojej wypowiedzi wynikało, że to TY wierzysz w tę żółć, więc czytaj ze zrozumieniem co napisałem - że żółć to bzdura. I nie unoszę się wcale, to ty uważasz się nagle za jakiegoś znawcę piw szwedzkich. Na tej stronie jednak coś się dzieje (choć rzeczywiście dużo Szwedów używa amerykańskich portali (beeradvocate, ratebeer) - może chodzi o to, że ledwo dukasz po szwedzku . Taki z ciebie znawca, a jakoś nie zauważyłem wysypu opisów szwedzkich piw w twoim wykonaniu na forum
            Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

            Comment

            • wojtekfeduni
              Senior
              • 09-2010
              • 133

              Piwo z Głubczyc Hammer

              Piłem puszkowe a zasadzie tylko skosztowałem i prawie całe wylałem

              Comment

              • Swaroga
                Senior
                • 10-2011
                • 115

                Z zagranicznych piw do tej pory probowanych to Grafenwalder Strong jest jednym z najstraszniejszych piw jakie probowalem bo po kilku uczciwych probach, nie zdolalem wypic. Sporo pilsow i lagerow nie moge dopic do konca bo mnie zgaga atakuje : Saigon Export, Cara pils, Asahi super dry,Tsingtao, Beck's ....lista moglaby sie nie konczyc bo istnieje tradycja beznadziejnych industrialnych piw po ktorych sie po prostu zle czuje.
                Moje przygody piwne w Belgii relacjonuje na stronie FB : Hopester
                https://www.facebook.com/hipester
                Spis i opis piw, które miałem okazje spróbować :
                www.ratebeer.com/user/137460/

                Comment

                • czesiek1102
                  Member
                  • 12-2011
                  • 44

                  Z kolegą postanowiliśmy poeksperymentować jak zawsze, poznać nowe smaki i trafiliśmy min na Karpackie supermocne... Jak dla mnie to do tej pory najgorsze piwo jakie piłem Powykrzywiało nas, ale jako, że jesteśmy studentami nie mogliśmy tego wyrzucić i zmarnować pieniędzy...
                  www.lafamilia.com.pl

                  Comment

                  • Cyssiek
                    Member
                    • 05-2011
                    • 93

                    Czesiek, ja też specjalnie zasobny w pieniądz nie jestem, ale tak Karpackie okrutne, że wylałem do zlewu i szybko poszedłem spać, żeby mi smutno nie było. A jedna fajna rzecz, butelka z wysokim kołnierzem zawsze się przyda ; )
                    "Goolman to jest trunek boski, pisał o nim Kochanowski"

                    Comment

                    • Hedin
                      Senior
                      • 02-2011
                      • 370

                      Dla mnie nr 1 to chyba Gobin, piłem go raz w czasach liceum. Bardziej mi przypominało sok z kiszonej kapusty niż piwo, jak chodzi o jego smak. Niestety nie spotkałem się więcej z tym piwem, by go skonfrontować z takim Kormoranem Ciemnym, trudno powiedzieć, które by wygrało.

                      Comment

                      • Dariobeer
                        Senior
                        • 03-2008
                        • 213

                        Najgorsze piwo

                        Piwo GLOB-to według mnie jakieś wypociny piwowara lub wyciśnięta szmata od podłogi.Po tym piwie glob-us (brzuch) mi napier... i okupacja łazienki.
                        www.birofilistyka.jimdo.com

                        Comment

                        • canigggia
                          Senior
                          • 10-2009
                          • 451

                          W przeszłości najgorsze to Mega Watt produkowane dla Leader Price, obecnie to Staropolskie Miodowe, totalis okrutalis
                          Browarnik Tomek
                          TomCani

                          Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

                          Comment

                          • Lusterko87
                            Member
                            • 10-2011
                            • 36

                            Ja do listy dodam piwo noszące dziwna nazwę Szpunt 9zakupione w jednym z katowickich sklepów Społem)- matko jedyna tego piwa nie polecę nawet najgorszemu wrogowi
                            Dorzucę jeszcze taki wynalazek jak Pedritos czy coś podobnego...łeeee...
                            Piwa o wdzięcznej nazwie Cristal i GKS Katowice... wstyd dla browarów... Tym co dopuścili to piwo(chyba zbyt duże słowo) do sprzedaży należy cofnąć koncesje na piwo :P

                            Comment

                            • CyboRKg
                              Senior
                              • 04-2010
                              • 593

                              Malo kiedy piwo wylewam do zlewu, ale taki los spotkal niedawno u mnie napoj piwopodobny o nazwie "Tatra Grzaniec". Nigdy wiecej!
                              "Jedno pivo ne vadi!"
                              "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

                              Comment

                              • chris1985
                                Senior
                                • 07-2011
                                • 227

                                Bierhof pils z polczyn zdroju zapłacilem za nie 1,40 ale naprawde nawet tych pieniedzy nie warta, juz lepiej smakuje woda mineralna, niz to pseudo piwo.
                                Tylko moje piwo mnie rozumie...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎