Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorsze piwo jakie piłem...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pationkin
    Gość
    • 01-2003
    • 74

    Książęce

    a od kiedy euro- piwa są ok. ja się nie spotkałem z takowymi ,a do najgorszych piw to zaliczam zawsze Gronie

    Comment

    • Poznaniak
      Member
      • 10-2002
      • 84

      BB Mocne "żońdzi"

      Pomijam "piwo" ulepszane wodą w wiejskich knajpach, ale najgorsze, co mi się zdarzyło w tej dziedzinie, to degustacja "BB Mocnego" z Bojanowa. W smaku tego płynu odnalazłem wszystkie swoje wyobrażenia zdechłych myszy, starych skarpet, zbutwiałej ściery, stęchłej wykładziny itp. Uwarzenie tego napoju to był chyba jakiś sabotaż tamtejszego piwowara.

      Comment

      • Vospyl
        Junior
        • 01-2010
        • 8

        nigdy nie zapomną piwa pt. "Megawat"... miałem okazje spróbować jakieś 6 lat temu... za czasów LO. Na prawdę to było straszne.... ale wypiło się, to był okres kiedy piwo piłem dla samego alkoholu a nie dla smaku, a w nim 10% to szło . Kiedyś też (około 2 lata temu) trafiła mi się puszka Faxe, której zawartość smakowała jakby zmieszać piwo z krwią (sic!), aż tak intensywna była nuta żelaza... z resztą do tej pory mam uraz Faxa.
        Last edited by Vospyl; 24-01-2010, 14:36.

        Comment

        • rohozecky
          PremiumUżytkownik
          • 11-2008
          • 1837

          U mnie pojawia się nowy kandydat do doborowego grona, z dużym bólem, gdyż to produkt małego browaru, a mianowicie Krajan Irlandzkie Zielone. Kupiłem w sumie przez pomyłkę, zaś efektem były niepowtarzalne wrażenia: nie tylko kolor, ale zapach i smak niczym płyn Ludwik. Piana wyekspirowała po 2-3 minutach, choć w sumie było mi już wszystko jedno. Dramat. Nigdy więcej takich wynalazków.
          ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

          Comment

          • fiodger
            Junior
            • 01-2010
            • 13

            Dla mnie najgorszym piwem jakie piłem był (pomijając pianę) Guinness Foreign Extra Stout. Dla wielu jest to świetne piwo, ale dla mnie- osoby nienawidzącej b. gorzkich piw- Guinness mógł zintegrować się tylko z toaletą (co uczynił)... tylko butelka pozostała, bo ładna
            Last edited by fiodger; 26-01-2010, 19:00.

            Comment

            • Robson_87
              Member
              • 09-2008
              • 33

              to po co piles Guinness Foreign Extra Stout jak nie lubisz bardzo gorzkich piw?

              Comment

              • forra6
                Senior
                • 11-2008
                • 413

                Moim faworytem od dłuższego czasu jest Imperator z Browaru Jabłonowo, ale nie twierdzę że gorszego już nie wypiję w przyszłości
                Don't trust nobody, It will cost you much too much
                Beware of the dagger, It caress you at first touch
                O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                Comment

                • FaZa09
                  Junior
                  • 08-2009
                  • 24

                  Najbardziej wodnistym piwem jakie piłem był VOLT - więcej do ust go nie wezmę. Nie przepadam również za perlenbacherem z LIDLa, smak to nie była goryczka ani gorzki posmak, to po prostu coś co wykrzywia twarz ;P . O ile to drugie piwo ktoś może lubić i to szanuję, to VOLTa nie polecam nikomu i wątpię by komuś smakował
                  "Pamiętaj, że ludzie się zmieniają , a smak piwa nie"

                  Comment

                  • keto
                    Senior
                    • 07-2009
                    • 388

                    Jeżeli uważasz Perlenbachera z Lidla za złe piwo, to widać mało piw jeszcze wypiłeś
                    Last edited by keto; 27-01-2010, 17:15.
                    Pozdrawiam
                    Artur

                    Comment

                    • FaZa09
                      Junior
                      • 08-2009
                      • 24

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika keto Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jeżeli uważasz Perlenbachera z Lidla za złe piwo, to widać mało piw jeszcze wypiłeś
                      Podkreśliłem, że nie każdemu może smakować ten rodzaj piwa. Przypomniało mi się jeszcze piwo Кулер, które piłem w Wilnie, koloru jasnożółtego o cierpkawym smaku (dokładnie nie pamiętam jak go określić, nie było jednak smaczne
                      "Pamiętaj, że ludzie się zmieniają , a smak piwa nie"

                      Comment

                      • rohozecky
                        PremiumUżytkownik
                        • 11-2008
                        • 1837

                        Z Perlenbacherem to przesada. Można go lubić bardziej czy mniej, ale piwo jest naprawdę przyzwoite.
                        Last edited by rohozecky; 28-01-2010, 12:32.
                        ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                        Comment

                        • Prusak
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 4331

                          Najgorsze? Problem polega na tym, że nie pamiętam, czy to był browar Legnica czy Zielona Góra. Piłem je w Jeleniej Górze, chyba w 1986 roku. Mój znajomy (miejscowy) przed wejściem do lokalu ostrzegał mnie, żebym nie brał dwóch flaszek na spróbowanie, bo nie wypiję nawet jednej. I jak generalnie mam ten zwyczaj, że dopijam, wtedy miał rację... Chyba Zielona... Historycy produkcji piwa pewnie wiedzą, czy w Z. G. był browar i do kiedy warzył....

                          Comment

                          • Swiecz
                            Civil Protection
                            • 03-2004
                            • 123

                            U mnie na samym szczycie listy najgorszych piw jest nieodmiennie Żywiec (zresztą słusznie nazywany "prawie jak piwo").
                            Do tego na pewno kolejny produkt GŻ znany jako Tatra.


                            Z innych piw, może nie najgorszych ale na pewno takich których długo ponownie nie spróbuję mogę wymienić:
                            - piwa z browaru Koreb (próbowałem 2 rodzaje, miodowe i herbowe i na na razie za więcej dziękuję)
                            - Miodowe Ciemne z Krajana (zdecydowanie za słodkie, przypominało mi jakiś syrop na kaszel)
                            Browar domowy (kooperacyjny) BrewIT

                            Comment

                            • YouPeter
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 2379

                              U mnie kilkuletniego lidera Głubczyce Specjal Ekstra Mocne w tamtym roku wyprzedził GAB Blue Grass (tylko te dwa piwa w swym życiu wylałem dlatego, że nie dało się ich wypić). Jeśli wspomniany wcześniej Blue Grass smakował tak fatalnie to zastanawiam się jak musi smakować Zdrowe
                              Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                              Comment

                              • molszew
                                Junior
                                • 12-2009
                                • 21

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Swiecz Wyświetlenie odpowiedzi
                                U mnie na samym szczycie listy najgorszych piw jest nieodmiennie Żywiec (zresztą słusznie nazywany "prawie jak piwo").
                                Do tego na pewno kolejny produkt GŻ znany jako Tatra.
                                Żywiec jest liderem u mnie w tej klasyfikacji...

                                Nawet do czyszczenia zlewu się nie nadaje

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎