Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorsze piwo jakie piłem...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10740

    Moim zdaniem Sarmackie jest lepsze o wszystkich "wiodących marek "
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      Moim zdaniem, Sarmackie ma spory wachlarz wad sensorycznych, których wiodące marki nie mają.
      Last edited by delvish; 19-09-2010, 21:49.
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10740

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
        Moim zdaniem, Sarmackie ma spory wachlarz wad sensorycznych, których wiodące marki nie mają.
        " wiodące" tego nie maja , dlatego tak dobrze się sprzedają - wygrywają konkursy , dostają medale
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • petrus33
          Gość
          • 01-2008
          • 888

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
          Moim zdaniem Sarmackie jest lepsze od wszystkich "wiodących marek "
          I ja mam takie wrażenie. Nie jest to piwo moich marzeń, ale wielokrotnie po nie sięgam, przy okazji różnych grilli i tym podobnych bibek. Sarmackie jest idealne na takie imprezy. Za każdym razem jestem pozytywnie zaskoczony. Dobrze schłodzone jest całkiem zacnym piwem i to za 2.99zł w Pierdonce )) Porównując cenę do jakości, to jest to mega-hit.

          Comment

          • petrus33
            Gość
            • 01-2008
            • 888

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bibosz Wyświetlenie odpowiedzi
            Najgorsze, nie tyle pod względem smaku, co efektu który robi w organizmie jest Sarmackie z Biedronki. Po żadnym innym piwie mnie nerki nie bolały.
            Oj bibosz, bibosz, ty to potrafisz humor poprawić

            Comment

            • Czapayew
              Senior
              • 10-2002
              • 1966

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Radical Wyświetlenie odpowiedzi
              Co do najgorszych to polecam paletę Jabłonowa, a szczególnie te Super Mocne.
              Tu się zgodzę: ostatnie negatywne "odkrycie" to jabłonowski PILSENER: pismo o zapachu i smaku... soku z kiszonej kapusty
              "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

              www.zamkoszlaki.com
              www.piwnekapsle.net

              Comment

              • petrus33
                Gość
                • 01-2008
                • 888

                Temat wątku dotyczy najgorszego piwa. Nie jest łatwą sprawą znalezienie takowego. Na rynku jest mnóstwo tragicznych piw, do koloru, do wyboru. Ja ostatnio będąc na Rudnickiego, pozwoliłem sobie na mały odjazd i kupiłem pierwszy raz specjały z Jabłonowa. Nazywam ten zestaw Kwartetem Egzotycznym. Jedno z tych piw jest z pewnością tym najgorszym i wszystko wskazuje na to, że ten zaszczyt przypadnie temu zanzajerowi 23"
                Attached Files

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 5003

                  Czy ktoś wie gdzie Jabłonowo eksportuje "Mocne"?
                  5420 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9743

                    Kiedyś-kiedyś (jakoś tak ok. 1996-97) Jabłonowo oferowało PRAWDZIWY kwartet: pakowane w czteropak cztery różne puszki, zawierające (o ile pamięć mnie nie myli) piwa o zawartości ekstraktu: 16, 19, 21 i właśnie 23.
                    Raz to pokonałem za jednym posiedzeniem, kluczem do sukcesu było picie ich we właściwej kolejności - smaku tych "najpoważniejszych" się już nie czuło...

                    Obudziłem się ok. 2-ej w nocy w fotelu...

                    Comment

                    • Markusov
                      Junior
                      • 07-2010
                      • 12

                      Parę miesięcy temu kumpel przyniósł czteropak "Żubra". Próbowałem wypić więcej niż pół puszki i nie dałem rady, kumpel zresztą też, piwo tak paskudne w smaku, że aż nie żal było wylewać. Nie wiem, czy w tym browarze jakość sobie skacze raz w górę, raz w dół czy to jakaś "po szczurach" wadliwa partia, do której browar się nie przyznał? Datę przydatności sprawdziliśmy, przeterminowane nie było. Po pół roku, z masochistycznej ciekawości spróbowałem jeszcze raz "zażubrować" i było lepiej, niż z tamtymi popłuczynami. Ale sam już "Żubra" nie kupię, po co się zastanawiać, czy to piwo czy szampon...

                      Comment

                      • rohozecky
                        PremiumUżytkownik
                        • 11-2008
                        • 1837

                        Na eksperymenty z żubrem zwyczajnie szkoda zdrowia
                        ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                        Comment

                        • Cez
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 1789

                          Zapomnieli dodać żubrzą żółć.
                          Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                          Comment

                          • bobza
                            Senior
                            • 01-2009
                            • 222

                            Może dlatego że są to najświeższe doznania bo z sierpnia, ale przyćmiły dokumentnie wszystkie ohydne piwa z przeszłości.
                            Podium dla:
                            1.Migdałowe
                            2 Mętne
                            3 Wschowskie Mocne
                            (choć po piętach im depczą malinowe, miodowe, wschowskie ciemne)
                            http://www.alebrowar.pl/

                            http://www.facebook.com/AleBrowar

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              No fakt piwa stamtąd chyba przerosły wyroby z Głubczyc i Jabłonowa , no mogą się jeszcze równać z R.I.P na zawsze...(?) Bojanowem .


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • bobza
                                Senior
                                • 01-2009
                                • 222

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                                No fakt piwa stamtąd chyba przerosły wyroby z Głubczyc i Jabłonowa , no mogą się jeszcze równać z R.I.P na zawsze...(?) Bojanowem .
                                No fakt do tej pory Głubczyce okupowały podium szczególnie puszkowy Hammer
                                http://www.alebrowar.pl/

                                http://www.facebook.com/AleBrowar

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎