Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pij piwa, byle nie czeskie!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    #61
    Bojkot polskich produktów jest sygnowany przez czeski rząd, więc niech polski rząd tym się zajmuje. Rezygnacja z czeskich produktów, to miejmy taką świadomość, że sprzedają je też polscy przedsiębiorcy, którzy się z tego utrzymują. Poza tym mimo bojkotu, to Czesi mimo wszystko kupują polskie produkty.
    Niech te "kilometrówkowe" darmozjady z rządu walczą z tym czeskim bojkotem, nie widzę powodu, żebym się tym miał sam przejmować i zajmować.Mi jest zresztą bardzo łatwo bojkotować czeskie produkty, bo nie jestem czechofilem, nie uważam też czeskiego piwa za coś szczególnego i wartego jakiejś szczególnej uwagi. W przypadku APA I AIPA mamy duże lepsze piwa, to co robią Czesi to według mnie nic ciekawego, zwłaszcza w porównaniu z produktami z Anglii,Norwegii, USA,czy po prostu Polski.

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      Kakao jest ostatnio jednym z głównych motywów konfliktów wewnątrznarodowych w Polsce, co jakiś czas płonie z tego powodu tęcza w Warszawie.
      Piękny post wręcz perełka. Gratulacje Żą
      Wygrywasz kapslownicę do puszek i Poloneza Atu a w bagażniku zestaw płynów do higieny intymnej dla całej rodziny.
      Magda, przekaż Panu nagrody.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12202

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
        Bojkot polskich produktów jest sygnowany przez czeski rząd, więc niech polski rząd tym się zajmuje. Rezygnacja z czeskich produktów, to miejmy taką świadomość, że sprzedają je też polscy przedsiębiorcy, którzy się z tego utrzymują. Poza tym mimo bojkotu, to Czesi mimo wszystko kupują polskie produkty.
        Niech te "kilometrówkowe" darmozjady z rządu walczą z tym czeskim bojkotem, nie widzę powodu, żebym się tym miał sam przejmować i zajmować.Mi jest zresztą bardzo łatwo bojkotować czeskie produkty, bo nie jestem czechofilem, nie uważam też czeskiego piwa za coś szczególnego i wartego jakiejś szczególnej uwagi. W przypadku APA I AIPA mamy duże lepsze piwa, to co robią Czesi to według mnie nic ciekawego, zwłaszcza w porównaniu z produktami z Anglii,Norwegii, USA,czy po prostu Polski.
        Kolejny mędrzec internetowy.

        Nie ma żadnego bojkotu. To raz.
        Nie sygnuje tego czeski rząd. To dwa

        Było tylko zalecenie jakiejś jednej komisji kontrolnej, żeby dokładnie badać owoce z Polski, o którym czeskie media nie informowały

        Jeden mędrzec napisał na początku tego wątku o "ogólnokrajowej akcji prowadzonej w Czechach" a drugi idzie za ciosem i serwuje rady dla rządu...

        Będąc w tym czasie w Czechach nie słyszałem kompletnie rzadnej informacji na ten temat.

        Informacje na temat tego co się obecnie warzy w Czechach zapewne też zbierasz z podobnych źródeł i ewentualnie z tego co wam tam dowiozą z jakiejś hurtowni na tę prowincję. Norwegia - też mi potentat ejlowy - bo akurat w sklepach pojawiło się Nogne i Haandbryggeriet. Świetne ejle potrafią uwarzyć wszędzie i wszędzie można już na nie trafić. Polska i Norwegia no i oczywiście Mikkeller to nie są jedyni, którzy odkryli dla świata tajemnice warzenia tych prostych APA i AIPA piw. Trzeba tylko się wychylić poza
        "Rodzinkę Bis" czy "Sprzedaż Napojów Gazowanych (za megasamem)" i inne multipapy

        Comment

        • tristan_tzara
          Senior
          • 12-2007
          • 1038

          #64
          Ocena spiny 7/10

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
            Wygrywasz kapslownicę do puszek i Poloneza Atu a w bagażniku zestaw płynów do higieny intymnej dla całej rodziny.
            Magda, przekaż Panu nagrody.
            Hm. Wydawało mi się, że do wygrania jest polonez z Magdą ubraną tylko w kapslownicę plus wymiana płynów intymnych w bagażniku.

            Ale ostatecznie niech będzie. Czy mogę kogoś pozdrowić?

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #66
              ano

              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • darekd
                PremiumUżytkownik
                • 02-2003
                • 12202

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                Bojkot polskich produktów jest sygnowany przez czeski rząd, więc niech polski rząd tym się zajmuje. Rezygnacja z czeskich produktów, to miejmy taką świadomość, że sprzedają je też polscy przedsiębiorcy, którzy się z tego utrzymują. Poza tym mimo bojkotu, to Czesi mimo wszystko kupują polskie produkty.
                Niech te "kilometrówkowe" darmozjady z rządu walczą z tym czeskim bojkotem, nie widzę powodu, żebym się tym miał sam przejmować i zajmować.Mi jest zresztą bardzo łatwo bojkotować czeskie produkty, bo nie jestem czechofilem, nie uważam też czeskiego piwa za coś szczególnego i wartego jakiejś szczególnej uwagi. W przypadku APA I AIPA mamy duże lepsze piwa, to co robią Czesi to według mnie nic ciekawego, zwłaszcza w porównaniu z produktami z Anglii,Norwegii, USA,czy po prostu Polski.
                Kolejny mędrzec internetowy.

                Nie ma żadnego bojkotu. To raz.
                Nie sygnuje tego czeski rząd. To dwa

                Było tylko zalecenie jakiejś jednej komisji kontrolnej, żeby dokładnie badać owoce z Polski, o którym czeskie media nie informowały

                Jeden mędrzec napisał na początku tego wątku o "ogólnokrajowej akcji prowadzonej w Czechach" a drugi idzie za ciosem i serwuje rady dla rządu...

                Będąc w tym czasie w Czechach nie słyszałem kompletnie rzadnej informacji na ten temat.

                Informacje na temat tego co się obecnie warzy w Czechach zapewne też zbierasz z podobnych źródeł i ewentualnie z tego co wam tam dowiozą z jakiejś hurtowni na tę prowincję. Norwegia - też mi potentat ejlowy - bo akurat w sklepach pojawiło się Nogne i Haandbryggeriet. Świetne ejle potrafią uwarzyć wszędzie i wszędzie można już na nie trafić. Polska i Norwegia no i oczywiście Mikkeller to nie są jedyni, którzy odkryli dla świata tajemnice warzenia tych prostych APA i AIPA piw. Trzeba tylko się wychylić poza
                "Rodzinkę Bis" czy "Sprzedaż Napojów Gazowanych (za megasamem)" i inne multipapy

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  #68
                  Taki spokojny człowiek a tak się wpienił, że aż dwa razy musiał to samo napisać. Każdy ma jakiś odcisk, który można nacisnąć

                  Comment

                  • yaro74
                    PremiumUżytkownik
                    • 09-2012
                    • 2089

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kolejny mędrzec internetowy.

                    Nie ma żadnego bojkotu. To raz.
                    Nie sygnuje tego czeski rząd. To dwa

                    Było tylko zalecenie jakiejś jednej komisji kontrolnej, żeby dokładnie badać owoce z Polski, o którym czeskie media nie informowały

                    Mylisz się. Nie zalecenie jakiejś komisji tylko jednego departamentu Państwowej Inspekcji rolnej i żywności czyli jednostki rządowej i dotyczyło dużej liczby produktów m.in. mięsa i serów.
                    Minister rolnictwa i polscy producenci zapowiadają protest przeciwko polityce czeskich władz, wymierzonej w naszą żywność. Informacyjna


                    I wyszło na to, że sam jesteś mędrcem.
                    A co do czeskich piw to zgadzam się z Emesem.

                    Comment

                    • darekd
                      PremiumUżytkownik
                      • 02-2003
                      • 12202

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Mylisz się. Nie zalecenie jakiejś komisji tylko jednego departamentu Państwowej Inspekcji rolnej i żywności czyli jednostki rządowej i dotyczyło dużej liczby produktów m.in. mięsa i serów.
                      Minister rolnictwa i polscy producenci zapowiadają protest przeciwko polityce czeskich władz, wymierzonej w naszą żywność. Informacyjna


                      I wyszło na to, że sam jesteś mędrcem.
                      A co do czeskich piw to zgadzam się z Emesem.
                      Inspekcja rolna to nie rząd. Tobie Czechy Z Rosją się mylą. Wiedzę na temat międzynarodowego rynku piw już miałem okazje poznać. Jestem pod wrażeniem.

                      Comment

                      • pioterb4
                        Senior
                        • 05-2006
                        • 4322

                        #71
                        A ja się zgadzam z Darkiem, że spore grono piwoszy ocenia cały kraj przez pryzmat tego co może kupić w sklepie za rogiem i najbliższym multitapie.

                        PS Czesi dalej nie chcą pić Pinty w Lublinie?

                        Comment

                        • yaro74
                          PremiumUżytkownik
                          • 09-2012
                          • 2089

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                          Inspekcja rolna to nie rząd. Tobie Czechy Z Rosją się mylą.
                          Dalej się mylisz, Państwowa inspekcja Rolna to jedna z organizacji Ministerstwa Rolnictwa.

                          Comment

                          • tomolek
                            Hophead
                            • 05-2006
                            • 1752

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                            PS Czesi dalej nie chcą pić Pinty w Lublinie?
                            Ale ja sie pytam o so chozi???

                            www.ohbeautifulbeer.com

                            www.mateuszdrozdowski.pl

                            „Kwaśny Edi herbu Koreb

                            Comment

                            • Pinio74
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 3881

                              #74
                              Ja też nie wiem o co chodzi. Lubię Czechów, lubię krecika i lubię utopence, ale ichnie piwo może dla mnie nie istnieć (szczególnie to ogólnie dostępne w Polsce), więc nie wiem co miałbym bojkotować.

                              PS. edytuję, bo zapomniałem o Pardubickim Porterze. NIE DLA BOJKOTU!!!
                              Last edited by Pinio74; 19-12-2014, 18:51.
                              BIRRARE HUMANUM EST

                              Comment

                              • emes
                                Nadszyszkownik Chmielowy
                                • 08-2003
                                • 4275

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                                Kolejny mędrzec internetowy.

                                ...
                                I co, poczułeś się dzieki temu lepiej wylewająć tu swoje flustracje ?
                                Last edited by emes; 19-12-2014, 20:35.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎