Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Drewniane kufle dziwnie pachną

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dziabol4
    Junior
    • 01-2015
    • 2

    Drewniane kufle dziwnie pachną

    Witajcie,

    To mój pierwszy post

    Dzisiaj przyszły pocztą zamówione przeze mnie drewniane kufle z allegro. Mają zapach takiego starego drewna. Czy można z tym coś zrobić ?

    Czy można z nich pić? To nie jest smród czy coś. Po prostu nie pachną nowością

    Dwa z nich wyparzyłem wrzątkiem, ale to nie pomogło, czy nie uszkodziłem ich z tego powodu ?
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    #2
    Będziesz pozował do sesji zdjęciowej czy masz uczulenie na szkło?
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

    Comment

    • darekd
      Senior
      • 02-2003
      • 12211

      #3
      Drewniane kufle są bardziej kolekcjonerskie. Wypić możesz ze wszystkiego co nie dziurawe, ale drewno to nie jest najlepszy materiał jak sam wyczułeś

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #4
        A kupowałeś jako nowe?

        Comment

        • dziabol4
          Junior
          • 01-2015
          • 2

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          A kupowałeś jako nowe?


          Kupowałem jako używane. Chyba rzeczywiście postawię je sobie na parapecie i kupię jakieś inne fajne ze szkła albo porcelany.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #6
            Tak właśnie zrób. Nie wiadomo, gdzie stały, może kilka lat chłonęły stęchliznę piwnicy lub wszystkie zapachy kuchni plus kurz.

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dziabol4 Wyświetlenie odpowiedzi
              Dzisiaj przyszły pocztą zamówione przeze mnie drewniane kufle z allegro. Mają zapach takiego starego drewna. Czy można z tym coś zrobić ?
              Czy można z nich pić? To nie jest smród czy coś. Po prostu nie pachną nowością
              Odpowiedź jest wręcz podejrzanie prosta a co może iść za tym, może być nie satysfakcjonująca i rodząca modne obecnie teorie spiskowe.
              Drewniane kufle pachną drewnem gdyż są drewniane. Dokładnie starym drewnem gdyż jak sam zuważyłeś, nie są nowe.
              A więc są stare.
              Co zrobić by pachniały jak nowe ?
              Kupić kufle nowe.
              Bedą pachnieć nowością.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎