Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary w Polsce - stan obecny i perspektywy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    Na razie chyba jeszcze jest czynny.
    Natomiast o Browarach Lwów i Lublin (ta sama firma) mam jeszcze gorsze zdanie.

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4312

      Startuje Koronowo. Dobiliśmy do 260 browarów.

      Comment

      • sodom
        Senior
        • 12-2002
        • 351

        No to koronkowo.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          Ktoś coś wie o nowym browarze w Warszawie? Schulz (ten od Jamrozowej Polany) podał na swojej stronie o uruchamianym we wrześniu 200 litrowym minibrowarze.

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            Może Krzysztof coś będzie wiedział
            A może wie ale z jakiegoś powodu jeszcze nie może nic powiedzieć.
            Coraz mniej podnieca mnie kraft ale mimo wszystko kolejny potencjalny browar w Warszawie zawsze interesuje mnie bardziej niż w innych lokalizacjach.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              A Sprawiedliwość vel Galicja... wie gdzie poszedł i od jakiego dostawcy był? Byłem przekonany, że to właśnie Schulz.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                Ktoś coś wie o nowym browarze w Warszawie? Schulz (ten od Jamrozowej Polany) podał na swojej stronie o uruchamianym we wrześniu 200 litrowym minibrowarze.
                We wrześniu którego roku? Jeśli 2022 to może w byłęj fabryce chemicznej przy Szwedzkiej?
                Stacja Metro Szwedzka stała się hitem na Instagramie dzięki industrialnej architekturze i sąsiedztwu ruin. Już niedługo jej otoczenie będzie wyglądało zupełnie inaczej.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  Tego roku i warzelenka typowo restauracyjna 200 litrów!!

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4312

                    A to ciekawe. Browarek w samej Warsiawie otworzy się w sposób tajny i nawet najwięksi maniacy bbizu nic nie będą o tym wiedzieć.

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      O tym browarku, a raczej planach słyszałem już od ponad roku, tak samo jak o browarku na terenach d. browaru warszawskiego, jak nie zobaczę na własne oczy, nie uwierzę, podobnych planów w różnych częściach miasta było sporo więc podchodzę do nich sceptycznie.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Prusak
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 4312

                        O terenie dawnych browarów warszawskich to trochę takie gadanie jak o browarze w Gdańsku-Wrzeszczu albo Busku Zdroju. Rewializujemy jakieś budynki, a raczej stawiamy nowe zachowując atrapy i resztki, no co tam ma być... browar, bo taka moda.

                        Comment

                        • Prusak
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 4312

                          09.11. startuje oficjalnie Browar Chełmiński Zwierzak. Nazwa jak nazwa... hm. 261 czynny browarek.

                          Comment

                          • kloss
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 2526

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                            Na razie chyba jeszcze jest czynny.
                            Na pewno był czynny 28.10. bo tam byłem.

                            Comment

                            • Pankracy
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 2769

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              A Sprawiedliwość vel Galicja... wie gdzie poszedł i od jakiego dostawcy był? Byłem przekonany, że to właśnie Schulz.
                              Sprawiedliwość - instalacja Heinrich Schulz.
                              Na sprzedaż (z całym lokalem). Na jakimś ukraińskim portalu było ogłoszenie.

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                                09.11. startuje oficjalnie Browar Chełmiński Zwierzak. Nazwa jak nazwa... hm. 261 czynny browarek.
                                Oj, oj... Zwierzak to nazwa artysty śpiewaka, który umili otwarcie.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎