Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy warto kupować piwa belgijskie w Lidlu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pizmak666
    Senior
    • 12-2006
    • 1898

    Warto choćby tylko dla Corsendonk Pater-świetne piwo!
    Last edited by pizmak666; 23-03-2015, 21:41.
    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19169

      Promocja ma otworzyć ludziom oczy (tak bym chciał to widzieć), że jest coś takiego jak belgijskie piwo i że jest smaczne. Jasne, nie każdemu przypadną do gustu, ale dzięki niej przekona się więcej osób do piwa innego niż lager (taką mam nadzieję). oczywiście można by lepiej skomponować start up, ale to co zostało wypracowane jest w dobrych cenach i na przyzwoitym poziomie.
      Last edited by e-prezes; 23-03-2015, 22:00.

      Comment

      • przemo70
        † 1970-2019 Piwosz w Raju
        • 05-2007
        • 1501

        Rozmowa dwóch łebków w Lidlu we wsi Grodzisk Wlkp. " Ty zobacz, browary jakieś inne, ale weź, gówniarze za 5 zyla, pojebało ich...." I tym sposobem jest cały asortyment, komu odłożyć?
        Save water, drink beer ...

        http://www.parowozy.com.pl/
        http://www.kamery.wolsztyn.pl/
        https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          oczywiście można by lepiej skomponować start up, ale to co zostało wypracowane jest w dobrych cenach i na przyzwoitym poziomie.
          Zgadzam się. Natomiast ceny są nie tylko dobre, ale wręcz bardzo dobre. Może ktoś np. z mojego miasta kupi dziś te piwa i zakocha się w Belgii jak ja gdzieś z 5 lat temu.
          Bardzo bym tego chciał... Jutro znów pójdę do Lidla, zobaczę ile tubylcy kupili, a przy okazji kupię sobie Corsendonk Pater, bo cieszą mnie pochlebne opinie o tym piwie, a gdzieś z pół roku jego nie piłem. Zawsze mi smakowało i niech tak pozostanie...

          Comment

          • MarekPomykalski
            Junior
            • 02-2014
            • 5

            We Wrocławiu Lidl przy placu Strzegomskim dobrze wyposażony, wszystkie piwka są
            Corsendork smaczny, aczkolwiek chyba przegazowany, trzeba uważać przy nalewaniu, w piciu też jakby za dużo gazu, ale nie wiem, może taki zamiar :P Generalnie od czasu angielskiej browarni najlepsza akcja Lidla

            Comment

            • WojciechT
              Senior
              • 09-2012
              • 2546

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chavoc Wyświetlenie odpowiedzi
              Belgijska jest obłędna.
              Zgadzam się. Angielskie piwa (poza lubianym przeze mnie Bishop's Finger) były według mnie mocno przeciętne, czeskie i niemieckie kiepskie, "azjatyckie" najgorsze.

              A teraz, jak w końcu są fajne piwa, po raz pierwszy nie dostałem od Lidla darów losu

              Objechałem kilka Lidli i nigdzie nie było (nie dojechały bądź już się sprzedały) Gulden Draaki i Piraaty, udało mi się je dostać dopiero po uruchomieniu koleżanki mieszkającej na zadupiu. Tam te piwa stoją i mają się dobrze.

              Comment

              • Nieprzewidywalny
                Junior
                • 11-2014
                • 22

                Pytanko-które z tych belgów mogą poleżakować ?

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19169

                  Wszystkie, bo mają terminy przydatności do 2017 roku

                  Comment

                  • darekd
                    Senior
                    • 02-2003
                    • 12216

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                    O to to. Wreszcie coś mądrego
                    Te smoki to ja piłem na siłę ze trzy lata temu. Nie przekonałem się. Dziś ponowiłem i dalej mi nie smakują. Ładna butelka, więc wszyscy napaleni
                    Petrusy to 3 belgijska liga, ale Oud Bruin jest świetne ( jedyne piwo, którego nie znałem).
                    Piraat Triple Hop jest bardzo dobry, ale lepszy jest zwykły o tych samych parametrach.
                    Corsendonk Pater to świetne piwo, podobno zaniżyło parametry. Żałuję, że nie kupiłem dziś w Lidlu więc się nie wypowiem.
                    Leute Bokbier to piwo z tego samego browaru co smok i Piraat. Niezłe piwo, ma świetne szkło z drewnianą podstawką, trzeba być trzeźwym żeby z tego pić, ja mam je, ale nigdy z niego nie piłem.
                    Oczywiście oferta Lidla jest super, jednak marzyłbym o innej...
                    Orval, niebieski Chimay, wszystko z browaru Het Anker( kocham tę belgijską Kotwicę), Westmalle, tak z kilka piw z browaru Du Bocq, ale żaden blond, ciemniejsze z Lefebvre oraz parę lambików, może być nawet z Lindemansa ( szczególnie Cassis, czyli porzeczkowy). Oczywiście też wszystkie trzy piwka z Abbaye St.Remy-Rochefort .
                    Pomarzyć chyba wolno
                    Masz promocję, potruchtałeś do dyskontu a teraz jojczysz, że 3 liga i parametry zaniżone

                    A i widzę, że jeszcze pobiegniesz...

                    Comment

                    • chechaouen
                      Senior
                      • 01-2011
                      • 1180

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                      Niezłe piwo, ma świetne szkło z drewnianą podstawką, trzeba być trzeźwym żeby z tego pić, ja mam je, ale nigdy z niego nie piłem.
                      Sorki, ale ten fragment mnie rozbawił

                      Comment

                      • duvel88
                        Senior
                        • 12-2012
                        • 134

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                        Objechałem kilka Lidli i nigdzie nie było (nie dojechały bądź już się sprzedały) Gulden Draaki i Piraaty, udało mi się je dostać dopiero po uruchomieniu koleżanki mieszkającej na zadupiu. Tam te piwa stoją i mają się dobrze.
                        Miałem podobnie. Od ochroniarza, który wczoraj pracował Lidlu w innym mieście dostałem cynk i zakupiłem w końcu po kilka czteropaków Gulden Draaka i Piraata oraz Leute w mniejszej ilości. Corsendonk Pater również jest zdecydowanie godny polecenia.

                        Comment

                        • duvel88
                          Senior
                          • 12-2012
                          • 134

                          Co w tym zabawnego? Wystarczy pamiętać, że nie można po wypiciu łyka postawić szkła na stole Raz mi się zdarzyło, ale szkło przeżyło.
                          Last edited by duvel88; 23-03-2015, 22:58.

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            I tu jest cały problem - w dużych miastach braki w asortymencie, w mniejszych sobie postoi na sklepie i najwyżej sie odeśle do magazynu...
                            Najbardziej zal mi Piraata - mam nadzieję, że jest niesmaczny, bo dla mnie nie starczyło
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • darekd
                              Senior
                              • 02-2003
                              • 12216

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                              Najbardziej zal mi Piraata - mam nadzieję, że jest niesmaczny, bo dla mnie nie starczyło
                              Mmmm teraz mi będzie lepiej smakował, jeśli chcesz to wyślę foteczkę jak otwieram

                              Comment

                              • kkemot
                                Senior
                                • 12-2013
                                • 119

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                                I tu jest cały problem - w dużych miastach braki w asortymencie, w mniejszych sobie postoi na sklepie i najwyżej sie odeśle do magazynu...
                                Najbardziej zal mi Piraata - mam nadzieję, że jest niesmaczny, bo dla mnie nie starczyło
                                W Warszawie nie było problemu, przynajmniej dzisiaj.
                                Ale sporo osób się zatrzymywało i brało po piwie, jeden gość z 20 butelek wziął, jak szaleć to szaleć
                                Sam bym wziął podobnie ale wstyd się przyznać- nie znam tych piw, stąd poszedł ten 6pak i jeszcze jedno jakieś ciemne, już nie pamiętam jakie. Ale w sumie u mnie też nie było wszystkiego co na reklamie pokazywali.

                                Pamiętam jak kiedyś latałem za tym tanim porterem bałtyckim, nigdzie go nie można było znaleźć.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎