Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy warto kupować piwa belgijskie w Lidlu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Pozdrawiam Podkarpacie, mentalnie jestem od was. Ostatecznie zakupiłem dwa kompletne zestawy (dla siebie i syna) belgijskich nudziarzy za łączną kwotę przekraczającą 100 PLN. Udało mi się przy tym nie posikać po nogach. Z utęsknieniem czekam na BGM2, abym mógł olać ciepło premierowe piwa i omijać je szerokim łukiem.

    Comment

    • supersklep
      PiwBiz
      • 01-2005
      • 982

      Pewnie niedługo Art zamknie temat bo przypomina to dyskusje w takim dziale śp polityka


      Comment

      • Areh
        Senior
        • 12-2014
        • 120

        Ja skompletowałem wszystkie, a po wypiciu Draaka walącego spirytem wróciłem do sklepu kupić jeszcze kilka celem schowania ich w piwniczce.

        Comment

        • jaw7
          Senior
          • 10-2012
          • 173

          kolejne dwie degustacje belgów :
          piraat - bardzo warto ,dla mnie to barley wine zresztą świetny
          corsendonk summum goud 8 blond- niestety za słodki i czuję anyż- nie dla mnie ,z 4 belgów najsłabszy

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
            hehe :]
            i znowu będą, że janusze z moherem na głowie z województwa klasy D to i tamto
            :]

            Dla jasności, ja nie sikam, bo kupiłem po jednej sztuce w celach poznawczych

            Ipe sripe w kilku wersjach już piłem, a takich belgów (wstyd przyznać) jeszcze nie

            Pozdrawiam, łysy janusz bez moheru na głowie, bo lotnisko z czoła sięga już prawie karku
            U janusza nie jest ważny moher na głowie, tylko wąsy na przedzie...
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • forra6
              Senior
              • 11-2008
              • 413

              Ze wszystkich kupionych Petrusów tylko Oud Bruin i wiśniowy mi smakowały, reszta taka sobie. Smok również niespecjalnie za to Piraat już bardzo. Corsedonki czekaja w lodówce. Więc w sumie średnio udana, aczkolwiek ciekawa przygoda piwna
              Don't trust nobody, It will cost you much too much
              Beware of the dagger, It caress you at first touch
              O, all small creatures, It is the twilight if the gods

              Comment

              • Areh
                Senior
                • 12-2014
                • 120

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika forra6 Wyświetlenie odpowiedzi
                Ze wszystkich kupionych Petrusów tylko Oud Bruin i wiśniowy mi smakowały, reszta taka sobie. Smok również niespecjalnie za to Piraat już bardzo. Corsedonki czekaja w lodówce. Więc w sumie średnio udana, aczkolwiek ciekawa przygoda piwna
                A mi z kolei odwrotnie - Piraat średnio podszedł, za to Smok bardzo. Tak bardzo, że wczoraj dokupiłem jeszcze kilka buteleczek do piwnicy.

                Comment

                • Petitpierre
                  Senior
                  • 01-2014
                  • 2560

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                  U janusza nie jest ważny moher na głowie, tylko wąsy na przedzie...
                  To się nie łapię, bo pewnie broda mnie już dyskwalifikuje jako zbędny dodatek

                  Podkarpacie pozdrawia Krzysia
                  Mały porterek-przyjaciel nerek

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    O, widzę nowy ruch - je suis Janusz z Podkarpacia

                    A w temacie to przykro mi, że nie kupiłem całego zestawu lidlowskiego przez co mogę zostać zakwalifikowany do tych co stoją po tronie ZOMO...

                    Comment

                    • Kones
                      Senior
                      • 07-2014
                      • 160

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                      O, widzę nowy ruch - je suis Janusz z Podkarpacia

                      A w temacie to przykro mi, że nie kupiłem całego zestawu lidlowskiego przez co mogę zostać zakwalifikowany do tych co stoją po tronie ZOMO...
                      Je suis Janusz z Torunia.. Po prostu masz tylko jedną nogawkę mokrą, co za tym idzie brak balansu.
                      Ja, oczywiście, zakupiłem te paskudne belgi, niestety, kałuże nie pozwoliły mi na dotarcie do wszystkich butelek, więc czeka mnie jeszcze jedna wyprawa do Lidla. W kaloszach. Zdegustowane wyłącznie corsencośtam. Niestety, smaczne, nie mogę się wpisać w ogólną tendencję antybelgijskiego proporterowego hejtu. Zastanawiam się czy belgijski koźlak to nie jest już mega przegięcie! Jak wyschnę, zakupię. To mówiłem ja, Jarząbek.
                      "(...) iż wolno każdemu piwa i inne trunki skądkolwiekbądź brać i we wsiach ich warzyć i warzyć kazać i wolno użytkować bez wszelkiej obawy z naszej strony, lub starostów naszych zakazu, aresztowania lub kary"

                      Comment

                      • Kones
                        Senior
                        • 07-2014
                        • 160

                        acha, w Lidlu koło dawnego Tormięsu stoi cały skład, tylko po smoki trzeba się schylić. Mokro, ale szybko wycierają.
                        "(...) iż wolno każdemu piwa i inne trunki skądkolwiekbądź brać i we wsiach ich warzyć i warzyć kazać i wolno użytkować bez wszelkiej obawy z naszej strony, lub starostów naszych zakazu, aresztowania lub kary"

                        Comment

                        • dlugas
                          Senior
                          • 04-2006
                          • 4014

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                          U janusza nie jest ważny moher na głowie, tylko wąsy na przedzie...
                          ale janusz z Podkarpacia ma WSZYSTKO na raz

                          jest januszem
                          ma wąsy
                          jest z zacofanego Podkarpacia
                          jest moherem

                          i kupuje piwa z Lidla :]

                          Polityki nie tykamy, to nas nie przechmielą :]
                          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            Nie zna się na krafcie, chodzi w walonkach, do multitapów przynosi własną cebulę. Jest aktywnym hejterem na bbizie, ma braki w uzębienie i nie wie, że Amarok to żadne halo.

                            I na koniec to najgorsze - nie ogląda vlogu Kopyra.

                            Comment

                            • tomolek
                              Hophead
                              • 05-2006
                              • 1752

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie zna się na krafcie, chodzi w walonkach, do multitapów przynosi własną cebulę. Jest aktywnym hejterem na bbizie, ma braki w uzębienie i nie wie, że Amarok to żadne halo.

                              I na koniec to najgorsze - nie ogląda vlogu Kopyra.
                              Polecić Ci Krzysiu dobrego dentystę?
                              www.ohbeautifulbeer.com

                              www.mateuszdrozdowski.pl

                              „Kwaśny Edi herbu Koreb

                              Comment

                              • dlugas
                                Senior
                                • 04-2006
                                • 4014

                                Dobra, kończmy z tymi nie lidlowo-belgijskimi wątkami

                                4/5 oferty zakupione, ale nie ma czasu wypić w spokoju nawet jednego bączusia :/
                                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎